Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Nürnberg 1 - 2 Darmstadt 98 A.Bielefeld 1 - 0 Hannover 96 Sandhausen 0 - 2 Karlsruher Sc Aarau 4 - 4 Kriens Nordsjaelland 2 - 1 Sonderjyske Aalborg 3 - 2 Brondby Lyngby 2 - 0 Esbjerg Silkeborg 1 - 1 Copenhagen Randers FC 0 - 0 Odense Horsens - AGF Aarhus Fenerbahçe 1 - 3 Galatasaray Gençlerbirliği 1 - 0 MKE Ankaragücü Yeni Malatyaspor 1 - 2 Antalyaspor Akhisarspor - Karabükspor Altay 3 - 1 Adanaspor Giresunspor 0 - 3 Balıkesirspor İstanbulspor 0 - 0 Boluspor Utrecht 2 - 1 Twente Vitesse 1 - 2 PSV Heracles 1 - 0 Ajax Alaves 2 - 1 Athletic Bilbao Atl-Madrid - Villarreal Getafe 0 - 3 Sevilla Osasuna 0 - 3 Granada Valladolid 2 - 1 Espanyol Extremadura 3 - 2 Mirandes Lugo 1 - 0 Real Oviedo Malaga 2 - 0 Santander Vallecano - Huesca Zaragoza 3 - 1 Deportivo Roma 4 - 0 Lecce Atalanta - Sassuolo Genoa 2 - 3 Lazio İnter - Sampdoria Torino - Parma Verona - Cagliari Braga - Setubal Porto - Portimonense Ferreira 2 - 1 Famalicao Gil Vicente - Benfica Moreirense 2 - 1 Santa Clara Sporting Lisbon - Boavista Viseu 1 - 1 Benfica II Cova Piadade 1 - 2 Varzim Mafra 1 - 0 Penafiel CD Nacional 1 - 0 Academica Club Guarani - Club RVP Asun General Diaz - Guairena Lorenzo PAR - Sportivo Luque Olimpia Asuncion - Cerro Porteno Medellin 1 - 3 Atletico Nacional Independiente 0 - 1 Gimnasia La Leon 2 - 1 Necaxa Nacional DF 2 - 2 Cerro Largo CD Everton 0 - 1 Union Calera Deportes Tolima 0 - 0 Atletico Junior Newells Old 4 - 0 Colon Atletico Tucuman 2 - 2 Lanus Cruz Azul 2 - 1 Tigres Universitario 0 - 2 Cesar Vallejo Monterrey 0 - 1 Club America Shimizu S 1 - 3 FC Tokyo Giravanz Kitaky 0 - 1 Avispa Fukuoka Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kashima Antlers Yokohama FM 1 - 2 Gamba Osaka Fagiano Okayama 1 - 0 Zweigen Kanaza Jubilo Iwata 2 - 0 Montedio Yamagata Jef United 1 - 0 Ryukyu Mito Hollyhock 1 - 2 Omiya Ardija Machida 0 - 0 Ventforet Kofu Renofa Yamaguch 1 - 0 Kyoto Sanga Tokushima 3 - 0 Tokyo Verdy Thespakusatsu 0 - 3 Niigata VVaren Nagasa 1 - 0 Tochigi Sc Mariners 0 - 3 Sydney Vissel Kobe 1 - 1 Yokohama FM Ehime Fc 1 - 2 Matsumoto Yamaga Grazer 1 - 2 Fac Wien Wacker Innsbruck 1 - 1 Vorwarts Steyr Plock 1 - 1 Zaglebie Lubin AIK Stockholm 2 - 2 Jönköpings Kalmar 3 - 0 Orgryte 1860 München 1 - 1 Magdeburg Karpaty Lviv 1 - 1 Dnipro1 Oleksandria 1 - 2 Kolos Kovali Hallescher 3 - 5 Unterhaching Panaitolikos 1 - 0 Panionios Club Brugge 1 - 0 Charleroi Az Alkmaar 2 - 0 Zwolle Hartberg 2 - 2 Rapid Vienna Lask Linz 4 - 1 St. Polten Fastav Zlin 2 - 3 Ceske Budejovi Mfk Karvina 3 - 0 Teplice St. Johnstone 2 - 2 Glasgow Rangers FC Karlskrona 1 - 1 AFC United Norrkoping 1 - 0 Halmstad Tvaaker 1 - 3 Falkenbergs Pordenone 0 - 1 Chievo Salernitana 1 - 0 Livorno Dinamo Zagreb 3 - 2 Inter Zapresic Wisla Krakow 2 - 0 Korona Kielce Senica 2 - 0 Spartak Trnava Manchester Utd 3 - 0 Watford Wolverhampton 3 - 0 Norwich St Etienne 1 - 1 Reims Leverkusen 2 - 0 Augsburg Astra Giurgiu 2 - 2 ACS Sepsi Beerschot 2 - 1 Lommel Utd Celtic 3 - 1 Kilmarnock Basel 2 - 2 Servette FC Lugano 0 - 0 Sion St. Gallen 3 - 3 Young Boys Shakhtar Donetsk 1 - 0 Desna La Serena 3 - 0 Santiago Wander Atromitos 1 - 0 Xanthi Volos Nfc 0 - 0 Larissa Eskilsminne 0 - 5 Ostersund Hacken 3 - 0 GAIS Austria Wien 2 - 2 Salzburg Sigma Olomouc 1 - 0 Sparta Prag Rennes 2 - 1 Nimes Istra 1961 1 - 1 Slaven Belupo Lech Poznan 2 - 0 Lechia Gdansk Arsenal 3 - 2 Everton Wolfsburg 4 - 0 Mainz 05 Anderlecht 6 - 1 Eupen Olimpik Donetsk - FC Lviv PAOK - Olympiakos AEK - OFI UNAM - Morelia CS Craiova - CFR Cluj Manucci Trujillo - Academia Cantol AA Gent - Sint Truiden Nacional Potosi - Aurora Royal Pari - Blooming Crotone - Pescara Paris S.G. - Bordeaux Progreso - Plaza Colonia Danubio - MTV Wanderers La Equidad - Cucuta Universidad Chile - Coquimbo Unido Gas Ayacucho - Alianza Lima Ars.Sarandi - Velez Sarsfield Bayburt Ö.İ 0 - 3 Kahramanmaraş Akranes 3 - 0 Leiknir Reykjav Keflavik 0 - 2 Vikingur Reykja IF Vestri 3 - 0 Olafsvik Gaz Metan - Dinamo Bucuresti Constanta - Clinceni Fylkir 8 - 1 Magni Grindavik 0 - 5 Thor Akureyri Santo Andre - Bragantino Danubio - LFC Montevideo

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 20.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
01.02 14:00 Antalyaspor Konyaspor 2,00 2,75 3,00 1,48 2,00 0-0 0-0
01.02 17:00 Çaykur Rizespor Beşiktaş 2,95 3,05 1,85 1,85 1,58 1-1 1-2
01.02 20:00 Trabzonspor Fenerbahçe 2,35 3,10 2,20 2,00 1,50 2-1 2-1
02.02 13:30 MKE Ankaragücü Kasımpaşaspor 2,20 3,10 2,40 2,00 1,48 0-1 1-1
02.02 16:00 Alanyaspor Yeni Malatyaspor 1,38 3,65 5,10 1,85 1,58 1-0 2-1
02.02 16:00 Gazişehir Antep Sivasspor 2,90 3,10 1,90 1,90 1,55 3-1 5-1
02.02 19:00 Galatasaray Kayserispor 1,10 5,10 9,50 2,60 1,28 2-0 4-1
03.02 20:00 Denizlispor Göztepe 2,70 2,95 2,05 1,70 1,70 0-1 1-1
Türkiye Süper Ligi - 21.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
07.02 20:00 Yeni Malatyaspor MKE Ankaragücü 1,45 3,40 4,60 1,85 1,58 0-0 0-1
08.02 14:00 Konyaspor Denizlispor 1,75 2,90 3,50 1,55 1,90 0-0 0-0
08.02 17:00 Beşiktaş Gazişehir Antep 1,30 3,85 5,60 2,05 1,45 0-0 3-0
08.02 17:00 Gençlerbirliği Trabzonspor 2,80 3,15 1,90 2,05 1,48 0-0 0-2
08.02 20:00 Fenerbahçe Alanyaspor 1,55 3,25 4,00 1,85 1,58 0-1 1-1
09.02 13:30 Kayserispor Antalyaspor 2,60 3,00 2,05 1,85 1,58 1-1 2-2
09.02 16:00 Sivasspor İst-Başakşehir 2,25 3,00 2,35 1,90 1,55 0-0 1-1
09.02 19:00 Kasımpaşaspor Galatasaray 3,65 3,50 1,58 2,20 1,42 0-3 0-3
10.02 20:00 Göztepe Çaykur Rizespor 1,62 3,15 3,80 1,70 1,70 - - -
Türkiye Süper Ligi - 22.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
14.02 20:00 İst-Başakşehir Beşiktaş 1,95 3,00 2,80 1,80 1,62 0-0 1-0
15.02 14:00 Denizlispor Kayserispor 1,58 3,25 3,90 1,80 1,65 0-0 0-1
15.02 17:00 Konyaspor Göztepe 2,40 2,70 2,40 1,42 2,10 1-1 1-3
15.02 20:00 MKE Ankaragücü Fenerbahçe 5,20 3,75 1,35 2,10 1,45 1-0 2-1
16.02 13:30 Alanyaspor Gençlerbirliği 1,38 3,60 5,00 1,95 1,52 0-0 0-1
16.02 16:00 Trabzonspor Sivasspor 1,75 3,15 3,30 1,90 1,55 2-0 2-1
16.02 19:00 Galatasaray Yeni Malatyaspor 1,35 3,65 5,60 1,90 1,55 1-0 1-0
17.02 20:00 Antalyaspor Kasımpaşaspor 1,85 3,20 2,90 2,05 1,48 0-0 3-1
17.02 20:00 Gazişehir Antep Çaykur Rizespor 2,00 2,95 2,80 1,75 1,67 0-0 2-0
Türkiye Süper Ligi - 23.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
21.02 20:00 Sivasspor Alanyaspor 2,10 3,00 2,55 1,80 1,62 1-0 1-0
22.02 14:00 Kayserispor Konyaspor 2,35 2,85 2,40 1,62 1,80 1-2 2-2
22.02 17:00 Göztepe Gazişehir Antep 1,58 3,20 3,85 1,80 1,65 0-0 1-1
22.02 20:00 Beşiktaş Trabzonspor 2,00 3,40 2,80 2,00 1,48 0-1 2-2
23.02 13:30 Yeni Malatyaspor Antalyaspor 1,90 3,00 2,95 1,80 1,62 1-1 1-2
23.02 16:00 Gençlerbirliği MKE Ankaragücü 1,58 3,25 3,75 1,85 1,60 0-0 1-0
23.02 19:00 Fenerbahçe Galatasaray 1,85 3,20 3,30 1,80 1,62 1-1 1-3
24.02 20:00 Kasımpaşaspor Denizlispor 1,80 3,15 3,00 1,95 1,52 - - -
24.02 20:00 Çaykur Rizespor İst-Başakşehir 3,10 2,95 1,85 1,65 1,75 - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları