Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Seongnam 2 - 0 Gangwon fc Bluewings 0 - 2 Fc Seoul Sangju Sangmu 2 - 1 Daejeon Citizen America Mineiro 1 - 1 Flamengo Corinthians 2 - 1 Palmeiras Fluminense - Bragantino Internacional - Bahia EC Juventude - Santos Sao Paulo 0 - 0 Atletico Mineiro İst-Başakşehir 3 - 0 Çaykur Rizespor Galatasaray - Göztepe Giresunspor 1 - 1 Kayserispor Hatayspor 1 - 2 Fenerbahçe Freiburg - Augsburg Bochum 0 - 0 Stuttgart Dyn.Dresden 3 - 0 Werder Bremen Hamburger Sv 2 - 2 Nürnberg Hannover 96 1 - 2 Sandhausen Türkgücü 2 - 1 B.Dortmund II Fsv Zwickau 0 - 0 Freiburg II Troyes 1 - 1 Angers Bordeaux 1 - 1 Rennes Brest 1 - 2 Metz Clermont - Monaco Marsilya - Lens Reims 3 - 1 Nantes Az Alkmaar 5 - 0 Ahead Eagles Sp. Rotterdam 0 - 4 Cambuur Lee Heerenveen 2 - 3 Twente Heracles - Waalwijk Barcelona 3 - 0 Levante Vallecano - Cadiz Real Sociedad - Elche Real Betis - Getafe Mallorca 2 - 3 Osasuna Valladolid - Alcorcon Amorebieta - Eibar UD Ibiza - CF Burgos Fuenlabrada - Cartagena Real Oviedo - Girona Real Sociedad II - Huesca Mirandes 1 - 2 Leganes Lugo - Zaragoza Sporting Gijon 2 - 1 Malaga Empoli 4 - 2 Bologna Napoli - Cagliari Udinese 0 - 1 Fiorentina Juventus 3 - 2 Sampdoria Lazio - Roma Sassuolo 1 - 0 Salernitana Venezia - Torino Central Cordoba 1 - 3 River Plate San Lorenzo - Defensa Justicia Banfield 2 - 0 Atletico Tucuman Talleres Cordoba - Rosario Central Aldosivi - Gimnasia La CA Sarmiento - Velez Sarsfield Union Santa Fe - Patronato Midtjylland 1 - 0 Randers FC Viborg 1 - 1 Odense Brondby - Aalborg Nordsjaelland 1 - 5 Copenhagen Vejle - Silkeborg FC Helsingoer - FC Hobro Jammerbugt 1 - 0 Esbjerg Horsens 2 - 1 Nykobing Fremad Amager - Vendsyssel Tecnico Univer - Emelec Barcelona SC - Mushuc Runa 9 de Octubre - Del Valle Univ Catolica - Cuenca LDU Quito - Guayaquil City Orense - Macara fc Olmedo - Aucas Delfin - Manta fc St. Mirren 3 - 2 Aberdeen Basel 3 - 1 Zurich Grasshoppers 3 - 1 Sion Luzern 2 - 3 FC Lugano Arsenal - Tottenham Southampton 0 - 1 Wolverhampton Toluca - Atletico San Luis Club America 0 - 0 CD Guadalajara Atlas 2 - 0 Leon Tigres 0 - 0 UNAM Uni_San Martin - Cesar Vallejo Gas Ayacucho - Alianza Atletico Alianza Univ - Universitario Cienciano - UTC Cajamarca Academia Cantol - Binacional Alianza Lima - Melgar D.Municipal - Sport Huancayo Sport Boys - Cusco FC Boavista - Estoril Tondela - Famalicao Portimonense - Vizela fc Santa Clara - Braga Erzurum BŞB - Adanaspor Bandırmaspor 2 - 1 Altınordu Bursaspor - MKE Ankaragücü İstanbulspor 1 - 0 Balıkesirspor Gençlerbirliği - Boluspor Denizlispor - Samsunspor Menemenspor 1 - 1 Eyüpspor Ümraniyespor - Manisaspor Molde - Viking Bodo Glimt - Valerenga Brann - Kristiansund BK Rosenborg - Mjondalen Haugesund - Odd Grenland Sandefjord - Stabaek Atletico Nacional 1 - 1 Deportivo Pasto Club Santa - Envigado Jaguares Cordoba - Millonarios America de Cali - Pereira Patriotas Boyaca - Deportes Tolima Atletico Huila - La Equidad Aguilas Doradas 1 - 2 Atletico Junior Bucaramanga 2 - 1 America de Cali Quindio - Medellin Once Caldas - Alianza Petrolera CD Melipilla - Audax Itali Union Calera - O Higgins Union Espanola - La Serena Nublense - Santiago Wander Universidad Chile - Colo Colo CD Everton 0 - 0 Curico Unido Cobresal - Antofagasta Club Regatas 1 - 2 Avai New England 2 - 1 Orlando City Columbus 2 - 1 Montreal Impact Colorado 0 - 0 Toronto Minnesota Utd 2 - 0 Houston Dynamo New York City 0 - 1 New York City Coritiba 1 - 0 Guarani SJ Earthquakes 2 - 0 Los Angeles Vancouver 1 - 0 FC Dallas Timbers 6 - 1 Salt Lake Consadole Sapporo 0 - 2 Sanfrecce Hiroshima Fagiano Okayama 1 - 1 Blaublitz Akita Cerezo Osaka 1 - 2 Kashima Antlers Tokyo Verdy 0 - 1 Machida Nagoya Grampus 1 - 0 Oita Trinita Kawasaki Frontale 2 - 1 Shonan Bellmare Aus.Wien II 0 - 1 Lafnitz Grazer 3 - 1 Wacker Innsbruck Mugunghwa fc 0 - 0 Jeonnam Drag Gamba Osaka 2 - 1 Kashiwa Reysol LKS Nieciecza 3 - 1 Gornik Zabrze Podbeskidzie 2 - 0 Resovia Rzeszow Ostersund 2 - 1 Helsingborg Dinamo Moscow 2 - 0 Rubin Kazan FC Minaj 1 - 2 FC Lviv Saint Gilloise 1 - 2 Royal Antwerp Perugia 1 - 1 Alessandria Kisvarda 2 - 1 Debrecen Hartberg 3 - 4 Austria Wien Lask Linz 3 - 1 FC Admira Farul Constanta 2 - 1 Dacia Mioveni Mjallby 4 - 0 Elfsborg Ostersund 0 - 3 Djurgarden Trelleborg 2 - 3 Varnamo IK Start 2 - 6 Fredrikstad Stomil Olsztyn 3 - 0 Miedz Legnica Slask Wroclaw 3 - 1 Plock Asteras 0 - 2 Olympiakos Panathinaikos 5 - 1 Volos Nfc Rostov 1 - 2 Akhmat Grozny Virton 1 - 1 Kmsk Deinze AA Gent 2 - 1 Cercle Brugge Baumit Jablonec 0 - 1 Slovan Liberec Mlada Boleslav 3 - 6 Slovacko Teplice 0 - 0 Sigma Olomouc Raith Rovers 3 - 2 Partick Thistle Celtic 1 - 1 Dundee Utd Hibernian 1 - 0 St. Johnstone Dnipro1 0 - 3 Zorya Lugansk Parma 1 - 1 Pisa Rapid Vienna - Sturm Graz Gorica - HNK Rijeka Ferencvaros - Ujpest FC Botoşani - CS Craiova DAC Dunajska - Spartak Trnava Lamia - Panaitolikos Hjk - Inter Turku KuPS Kuopio - Hıfk Helsinki Marieham - KooTeePee Oulu - Haka SJK Seinajoki - Lahti Tampe Ilves - Honka Hacken - Hammarby Norrkoping - Varbergs Wisla Krakow - Pogon Szczecin Hamarkamera - Jerv FC Sandecja Nowy - Lodzki KS Krasnodar - FC Sochi KV Oostende - Anderlecht Desna - Metalist Kharkiv Chicago Fire - Nashville SC Slavia Prague - Hradec Kralove Hajduk Split - Lokomotiva PAOK - AEK R.Mouscron - Westerlo Uta Arad - CFR Cluj Vicenza - Cremonese Ternana - SPAL Charleroi - KV Mechelen Genk - RFC Seraing Cruzeiro - CSA Alagoano San Jose 1 - 2 Blooming Sud America 0 - 2 CD Nacional Nac-Asuncion 1 - 1 12 Octubre Guayaquil City 0 - 1 9 de Octubre DC United 4 - 2 Cincinnati Cerro Porteno 0 - 1 Sportivo Luque Manta fc 2 - 2 LDU Quito Matsumoto Yamaga 2 - 1 Giravanz Kitaky Mito Hollyhock 2 - 1 Zweigen Kanaza Smorgon 0 - 5 Dinamo Minsk Progreso 0 - 1 CS Cerrito BGU Minsk - Vitebsk Atletico Fenix - Torque fc Cesar Vallejo - D.Municipal Soligorsk - Neman Grodno Melgar - Sport Boys Boston River - CA Penarol Nacional Potosi - Real Potosi Cuenca - Olmedo Sport Huancayo - Universitario LFC Montevideo - Rentistas

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL2 Türkiye PTT 1. Ligi
Türkiye PTT 1. Ligi - 0.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
25.09 16:00 Erzurum BŞB Adanaspor 1,50 3,25 3,95 1,67 1,65 1-0 3-1
25.09 19:00 Gençlerbirliği Boluspor 1,91 2,95 2,75 1,62 1,71 0-0 1-0
Türkiye PTT 1. Ligi - 4.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
11.09 16:30 Ümraniyespor Bandırmaspor 1,81 3,05 2,90 1,74 1,59 2-0 2-0
11.09 17:00 Eyüpspor Denizlispor 1,52 3,20 3,95 1,72 1,61 0-0 0-2
11.09 20:00 Adanaspor Menemenspor 2,01 2,90 2,60 1,73 1,60 1-1 6-2
11.09 20:00 Manisaspor Erzurum BŞB 1,45 3,40 4,10 1,75 1,59 0-1 0-1
12.09 17:00 MKE Ankaragücü Gençlerbirliği 1,74 3,15 3,00 1,89 1,48 2-0 2-0
12.09 17:00 Boluspor Kocaelispor 2,20 2,75 2,44 1,59 1,74 2-0 2-0
12.09 20:00 Altınordu Bursaspor 2,36 3,00 2,14 1,80 1,54 1-0 2-1
12.09 20:00 Samsunspor Keçiörengücü 1,35 3,50 5,00 1,65 1,68 1-0 2-0
13.09 20:00 Balıkesirspor Tuzlaspor 4,30 3,50 1,41 1,77 1,56 0-1 0-1
Türkiye PTT 1. Ligi - 5.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
14.09 16:30 Bandırmaspor Eyüpspor 1,95 2,95 2,65 1,67 1,65 0-1 1-2
14.09 20:00 Erzurum BŞB Ümraniyespor 2,08 2,90 2,50 1,67 1,65 0-1 0-2
15.09 - Kocaelispor Balıkesirspor - - - - - - - -
15.09 - Keçiörengücü Boluspor - - - - - - - -
15.09 17:00 Bursaspor Samsunspor - - - - - 1-1 4-1 -
15.09 17:00 Denizlispor Adanaspor - - - - - 2-0 2-0 -
15.09 17:00 Gençlerbirliği Altınordu - - - - - 1-1 3-2 -
15.09 18:00 Menemenspor Manisaspor - - - - - 0-0 2-0 -
16.09 20:00 İstanbulspor MKE Ankaragücü 2,50 2,85 2,11 - - 0-1 0-1
Türkiye PTT 1. Ligi - 6.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
18.09 16:00 Eyüpspor Erzurum BŞB 1,75 3,00 3,10 1,77 1,57 0-0 0-1
18.09 19:00 Manisaspor Bandırmaspor 1,45 3,45 4,00 1,82 1,53 0-2 1-3
19.09 13:30 Tuzlaspor Bursaspor 1,91 3,10 2,65 1,85 1,51 0-0 0-0
19.09 16:00 Samsunspor Gençlerbirliği 1,26 3,90 5,60 1,82 1,53 1-1 2-2
19.09 19:00 Adanaspor Ümraniyespor 2,60 2,85 2,03 1,77 1,57 0-0 0-0
19.09 19:00 Altınordu Denizlispor 1,96 2,80 2,75 1,65 1,68 0-1 2-1
20.09 17:00 Boluspor İstanbulspor 2,21 2,80 2,42 1,69 1,64 0-0 1-1
20.09 20:00 Balıkesirspor Keçiörengücü 3,40 3,05 1,65 1,69 1,64 1-0 2-1
20.09 20:00 MKE Ankaragücü Menemenspor 1,33 3,70 4,90 1,81 1,54 1-1 2-2
Türkiye PTT 1. Ligi - 7.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
24.09 20:00 Kocaelispor Tuzlaspor 1,78 3,00 3,05 1,66 1,67 0-0 1-0
26.09 - Erzurum BŞB Adanaspor - - - - - - - -
26.09 - Gençlerbirliği Boluspor - - - - - - - -
26.09 - Denizlispor Samsunspor - - - - - - - -
26.09 - Ümraniyespor Manisaspor - - - - - - - -
26.09 13:30 Bandırmaspor Altınordu 1,81 2,85 3,10 1,67 1,65 1-0 2-1
26.09 16:00 İstanbulspor Balıkesirspor 1,44 3,45 4,10 1,80 1,54 0-0 1-0
26.09 16:00 Menemenspor Eyüpspor 3,50 3,55 1,52 2,09 1,38 0-0 1-1
26.09 19:00 Bursaspor MKE Ankaragücü 2,80 3,15 1,81 1,91 1,47 - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları