Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




Arsenal Tula - Lok.Moscow Dinamo Moscow 2 - 0 Tambov Rotor Volgog - Khimki Sp.Moscow - Krasnodar Ural 0 - 0 FC Ufa Braunschweig 1 - 0 Sandhausen Düsseldorf 3 - 1 Nürnberg Osnabrück - Regensburg Würzburger - Heidenheim Karagümrükspor 0 - 1 MKE Ankaragücü Galatasaray - Sivasspor Gençlerbirliği 0 - 1 İst-Başakşehir Hatayspor 1 - 3 Kayserispor Akhisarspor 3 - 0 Eskişehirspor Altay - Tuzlaspor Boluspor 2 - 1 Bursaspor Ümraniyespor 3 - 1 Giresunspor Ajax 3 - 1 Groningen Fortuna Sittard 1 - 3 PSV Heracles 2 - 1 Zwolle Vitesse 2 - 1 Az Alkmaar Athletic Bilbao - Granada Atletico Madrid 1 - 1 Real Madrid Huesca 3 - 4 Celta Vigo Real Sociedad - Levante Albacete - Logrones Girona - Almeria Leganes - Castellon Malaga 1 - 0 Sabadell Mallorca - Cartagena Ponferradina 2 - 2 Sporting Gijon Brondby 2 - 1 Copenhagen Nordsjaelland - Horsens Midtjylland 0 - 1 AGF Aarhus Randers FC 1 - 2 Lyngby Vejle - Odense Belenenses - Benfica Boavista - Famalicao Maritimo - Moreirense Portimonense - Tondela Rio Ave - Farense Braga - Guimaraes Benfica II - Arouca Feirense - Estoril Cova Piadade - Viseu Penafiel 1 - 2 Academica Porto II - Casa Pia Oliveirense 0 - 1 Chaves Varzim - Leixoes Vilafranquense - Sporting Covil Vizela fc - Mafra Crotone 4 - 2 Torino Fiorentina 3 - 3 Parma Verona 0 - 2 Milan Napoli - Bologna Roma 1 - 0 Genoa Sampdoria - Cagliari Aguilas Doradas 1 - 1 Atletico Nacional Alianza Petrolera - Millonarios America de Cali - Pereira Boyaca Chico - Deportes Tolima Medellin - La Equidad Jaguares Cordoba - Patriotas Boyaca Atletico Junior - Bucaramanga Once Caldas 0 - 0 Deportivo Cali Club Santa - Deportivo Pasto 12 Octubre - Libertad Club Guarani - Sportivo Luque Club RVP Asun - Guairena Nac-Asuncion - Cerro Porteno Sol De America 0 - 2 Olimpia Asuncion Emelec 1 - 0 Delfin Guayaquil City - Barcelona SC Del Valle - Mushuc Runa LDU Quito 2 - 1 Univ Catolica Manta fc - Cuenca Olmedo - Macara fc Orense - Aucas Tecnico Univer - 9 de Octubre Fc Seoul 3 - 0 Suwon Fc Bluewings 1 - 0 Seongnam Daejeon Citizen - Busan Park Jeonnam Drag - Gyeongnam fc West Bromwich 0 - 0 Newcastle Liverpool 0 - 1 Fulham Köln 1 - 1 Werder Bremen Manchester City - Manchester Utd A.Bielefeld - Union Berlin Tottenham - Crystal Palace Colon 2 - 1 Aldosivi Lanus 2 - 1 Atletico Tucuman Atlas 2 - 0 Fc Juarez CA Penarol 2 - 0 CA River San Lorenzo 1 - 1 Huracan Club America 2 - 1 Leon Monterrey 2 - 1 Queretaro Mazatlan fc 1 - 1 CD Guadalajara Yokohama FM 3 - 3 Sanfrecce Hiroshima Sagamihara FC 0 - 0 Thespakusatsu Fagiano Okayama 0 - 1 Zweigen Kanaza Ehime Fc 1 - 1 Jef United Kyoto Sanga 0 - 0 Matsumoto Yamaga Tochigi Sc 0 - 1 Blaublitz Akita Wellington Pho 3 - 0 Perth Glory Tokyo Verdy 0 - 2 Montedio Yamagata Western United 0 - 0 Western Syd Grazer 0 - 0 Aus.Wien II FC Liefering 6 - 2 SV Horn Piast Gliwice 2 - 1 Stal Mielec Gks Tychy 3 - 1 Zaglebie Sosno Unterhaching 3 - 0 Hallescher Dundee Utd 0 - 0 Celtic AFC United 4 - 1 Oskarshamns AIK Hammarby 3 - 2 AIK Stockholm Dynamo Kiev 3 - 0 FC Minaj R.Mouscron 1 - 0 Standard Liege SO Romorantin - Chateaubriant FC B.Munich II 2 - 0 Wehen Ceske Budejovi 1 - 3 Mlada Boleslav Mfk Karvina 1 - 1 Zbrojovka Brno Astra Giurgiu 2 - 1 Hermannstadt Olympiakos 3 - 0 Lamia Ried 0 - 4 Wolfsberger AC Salzburg 4 - 1 St. Polten Puszcza Niepo 4 - 0 Arka Gdynia Silkeborg 2 - 0 HB Koge Vendsyssel 1 - 2 FC Helsingoer NK Osijek 2 - 1 Gorica Hacken 1 - 1 Helsingborg Akropolis 0 - 2 Landskrona Mjallby 0 - 1 Ostersund Empoli 1 - 1 Cittadella Pogon Szczecin 0 - 1 Lech Poznan RFC Seraing 1 - 1 Westerlo Club Brugge 3 - 0 Zulte Waregem Lausanne 1 - 3 Sion FC Lugano 0 - 1 Zurich Luzern 4 - 2 St. Gallen BDP Honved 0 - 0 Kisvarda Zorya Lugansk 4 - 0 FC Lviv Panaitolikos 1 - 0 Volos Nfc Austria Wien - Rapid Vienna Norrkoping - Goteborg Sundsvall - Sandviken fc Dinamo Zagreb - HNK Rijeka Slask Wroclaw - Legia Warszawa Zalaegerszeg - Ferencvaros Anderlecht - KV Mechelen Slavia Prague - Banik Ostrava Ingulets - Kolos Kovali PAOK - Aris Saloniki Steaua Bucuresti - Gaz Metan Lommel Utd - Club Brugge II De Graafschap - EVV Eindhoven Budafoki Mte - MOL Fehervar Danubio - LFC Montevideo Genk - Cercle Brugge AC Reggiana - Lecce Ars.Sarandi - Estudiantes Selfoss 1 - 0 IF Vestri BATE Borisov 2 - 1 Vitebsk Soligorsk 3 - 0 Neman Grodno Grindavik 3 - 2 Olafsvik

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
ikaz
İddaa
biten maçlar | iddaa sonuçları
Saat Lig Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
07.03.2021 iddaa sonuçları | dünkü iddaa sonuçları | biten maçlar | bu günkü maç sonuçları
01:20 ARJK Lanus Atletico Tucuman 1,65 3,00 3,40 1,62 1,70 0-1 2-1
01:20 ARJK Colon Aldosivi 1,60 2,80 4,00 1,50 1,85 1-1 2-1
01:30 EKV LDU Quito Univ Catolica 1,50 3,30 3,60 1,85 1,50 1-0 2-1
01:30 KOL Once Caldas Deportivo Cali 3,10 2,80 1,80 1,50 1,80 0-0 0-0
02:00 MEK-C Atlas Fc Juarez 1,62 2,90 3,75 1,50 1,80 1-0 2-0
02:15 URU CA Penarol CA River 1,60 3,00 3,60 1,62 1,67 1-0 2-0
02:30 PAR Sol De America Olimpia Asuncion 3,40 3,20 1,60 1,95 1,45 0-2 0-2
03:30 ARJK San Lorenzo Huracan 1,75 2,80 3,30 1,50 1,85 1-0 1-1
04:00 KOL Aguilas Doradas Atletico Nacional 2,85 2,75 1,95 1,50 1,80 0-1 1-1
04:00 MEK-C Club America Leon 1,90 2,70 2,95 1,50 1,80 1-1 2-1
04:00 EKV Emelec Delfin 1,50 3,10 4,00 1,80 1,50 0-0 1-0
04:04 MEK-C Monterrey Queretaro 1,30 3,60 5,25 1,80 1,50 2-1 2-1
06:00 MEK-C Mazatlan fc CD Guadalajara 2,60 2,75 2,05 1,55 1,75 1-1 1-1
07:00 JAP2 Sagamihara FC Thespakusatsu 2,65 2,75 2,05 1,50 1,85 0-0 0-0
07:00 JAP Yokohama FM Sanfrecce Hiroshima 1,90 3,25 2,50 2,10 1,35 1-3 3-3
08:00 JAP2 Fagiano Okayama Zweigen Kanaza 2,15 2,75 2,45 1,45 1,90 0-1 0-1
08:00 JAP2 Tochigi Sc Blaublitz Akita 1,95 2,70 2,85 1,35 2,10 0-1 0-1
08:00 GKOR Bluewings Seongnam 1,80 2,75 3,25 1,40 2,00 1-0 1-0
08:00 JAP2 Kyoto Sanga Matsumoto Yamaga 1,85 2,85 3,00 1,40 1,95 0-0 0-0
08:00 JAP2 Ehime Fc Jef United 2,75 2,90 1,90 1,55 1,75 1-1 1-1
08:05 AVUA Wellington Pho Perth Glory 2,10 3,00 2,30 1,95 1,40 2-0 3-0
09:00 JAP2 Tokyo Verdy Montedio Yamagata 2,50 2,80 2,10 1,50 1,80 0-1 0-2
10:10 AVUA Western United Western Syd 2,05 3,10 2,40 1,90 1,45 0-0 0-0
10:30 GKOR Fc Seoul Suwon Fc 1,80 2,85 3,00 1,55 1,75 1-0 3-0
12:30 AVU2 Grazer Aus.Wien II 1,85 3,00 2,75 1,85 1,50 0-0 0-0
13:00 AVU2 FC Liefering SV Horn 1,62 3,40 3,10 2,25 1,30 4-1 6-2
13:30 TSL Karagümrükspor MKE Ankaragücü 1,58 3,40 3,50 2,05 1,42 0-0 0-1
13:30 TSL2 Ümraniyespor Giresunspor 3,30 2,90 1,70 1,50 1,85 2-1 3-1
14:00 İZLK Selfoss IF Vestri 1,30 4,00 4,00 2,70 1,20 1-0 1-0
14:00 RUS Ural FC Ufa 2,15 2,55 2,65 1,32 2,25 0-0 0-0
14:00 DAN Randers FC Lyngby 1,70 3,00 3,10 1,80 1,50 1-0 1-2
14:15 HOL Ajax Groningen 1,12 4,75 7,50 2,40 1,25 1-0 3-1
14:15 POR2 Penafiel Academica 2,80 2,60 2,05 1,40 2,05 0-1 1-2
14:30 İTA Roma Genoa 1,32 4,00 4,75 2,00 1,45 1-0 1-0
14:30 BLRK BATE Borisov Vitebsk 1,50 3,10 4,25 1,62 1,70 1-1 2-1
14:30 POL Piast Gliwice Stal Mielec 1,65 2,85 3,60 1,55 1,75 0-1 2-1
14:39 POL1 Gks Tychy Zaglebie Sosno 2,50 2,80 2,10 1,62 1,70 1-1 3-1
15:00 İKP Dundee Utd Celtic 6,50 4,00 1,20 1,90 1,45 0-0 0-0
15:00 UKR Dynamo Kiev FC Minaj 1,12 4,60 8,25 2,05 1,40 0-0 3-0
15:00 İNP West Bromwich Newcastle 2,05 2,80 2,70 1,45 2,00 0-0 0-0
15:00 AL3 Unterhaching Hallescher 2,20 2,80 2,35 1,67 1,62 1-0 3-0
15:00 İSÇK Hammarby AIK Stockholm 1,85 3,10 2,70 1,75 1,55 1-0 3-2
15:00 İSÇK AFC United Oskarshamns AIK 1,50 3,60 3,50 2,25 1,30 4-1 4-1
15:30 BEL R.Mouscron Standard Liege 3,10 2,90 1,80 1,60 1,75 1-0 1-0
15:30 AL2 Düsseldorf Nürnberg 1,70 3,00 3,20 1,70 1,60 0-0 3-1
15:30 AL2 Braunschweig Sandhausen 2,45 2,65 2,20 1,50 1,80 0-0 1-0
16:00 TSL2 Boluspor Bursaspor 1,80 2,85 3,00 1,55 1,75 0-0 2-1
16:00 TSL Gençlerbirliği İst-Başakşehir 3,25 3,10 1,70 1,72 1,67 0-0 0-1
16:00 İS2 Malaga Sabadell 1,90 2,50 3,20 1,30 2,20 0-0 1-0
16:00 ROM Astra Giurgiu Hermannstadt 2,05 2,70 2,70 1,45 1,90 1-1 2-1
16:00 TSL2 Akhisarspor Eskişehirspor 1,30 3,60 4,75 1,95 1,40 1-0 3-0
16:00 DAN Brondby Copenhagen 2,55 2,95 1,95 1,75 1,60 0-0 2-1
16:00 İS1 Huesca Celta Vigo 2,50 2,75 2,20 1,52 1,90 2-2 3-4
16:00 ÇEK Mfk Karvina Zbrojovka Brno 2,05 2,80 2,60 1,60 1,70 1-0 1-1
16:00 ÇEK Ceske Budejovi Mlada Boleslav 2,20 2,75 2,45 1,67 1,65 0-1 1-3
16:00 TSL Hatayspor Kayserispor 1,50 3,40 4,00 1,80 1,58 0-2 1-3
16:00 YUN Olympiakos Lamia 1,08 4,75 10,00 2,00 1,40 3-0 3-0
16:00 AL3 B.Munich II Wehen 2,45 2,95 2,05 1,90 1,45 1-0 2-0
16:30 RUS Dinamo Moscow Tambov 1,00 5,25 12,00 2,10 1,35 1-0 2-0
16:30 POL1 Puszcza Niepo Arka Gdynia 2,70 2,70 2,05 1,50 1,85 0-0 4-0
16:30 HOL Heracles Zwolle 1,90 2,90 2,80 1,70 1,60 0-0 2-1
16:30 HOL Fortuna Sittard PSV 4,75 3,90 1,30 2,20 1,30 0-2 1-3
16:30 AVU Salzburg St. Polten 1,00 6,50 9,50 3,60 1,08 2-1 4-1
16:30 BLRK Soligorsk Neman Grodno 1,30 3,40 6,25 1,50 1,85 0-0 3-0
16:30 AVU Ried Wolfsberger AC 3,25 3,00 1,67 1,75 1,55 0-2 0-4
17:00 İNP Liverpool Fulham 1,30 4,00 5,25 1,90 1,52 0-1 0-1
17:00 POL Pogon Szczecin Lech Poznan 2,15 2,75 2,50 1,62 1,67 0-1 0-1
17:00 İTA Crotone Torino 2,95 2,95 1,85 1,65 1,75 1-1 4-2
17:00 İSÇK Hacken Helsingborg 1,30 3,60 4,75 1,95 1,40 0-0 1-1
17:00 POR2 Oliveirense Chaves 3,60 2,80 1,67 1,45 1,90 0-1 0-1
17:00 HIR NK Osijek Gorica 1,70 2,95 3,25 1,62 1,67 0-0 2-1
17:00 İTB Empoli Cittadella 1,70 2,90 3,40 1,62 1,67 1-0 1-1
17:00 İTA Verona Milan 2,65 2,90 2,05 1,67 1,72 0-1 0-2
17:00 İSÇK Mjallby Ostersund 1,80 3,10 2,90 1,85 1,50 0-0 0-1
17:00 DAN1 Vendsyssel FC Helsingoer 3,10 2,85 1,80 1,50 1,80 1-1 1-2
17:00 İZLK Grindavik Olafsvik 1,18 4,75 5,50 2,95 1,15 2-0 3-2
17:00 İTA Fiorentina Parma 1,80 2,95 3,10 1,60 1,80 2-1 3-3
17:00 İSÇK Akropolis Landskrona 1,60 3,30 3,30 1,95 1,40 0-0 0-2
17:00 DAN1 Silkeborg HB Koge 1,40 3,50 4,00 1,95 1,40 0-0 2-0
17:30 AL1 Köln Werder Bremen 2,55 2,70 2,25 1,50 1,95 0-0 1-1
18:00 DAN Midtjylland AGF Aarhus 1,70 2,95 3,25 1,65 1,67 0-1 0-1
18:00 İSV FC Lugano Zurich 1,95 2,80 2,75 1,55 1,75 0-1 0-1
18:00 UKR Zorya Lugansk FC Lviv 1,20 4,00 6,50 1,90 1,45 4-0 4-0
18:00 İSV Lausanne Sion 1,50 3,30 3,75 1,70 1,60 1-1 1-3
18:00 MAC BDP Honved Kisvarda 2,00 2,85 2,60 1,70 1,60 0-0 0-0
18:00 BEL Club Brugge Zulte Waregem 1,20 4,40 6,00 2,35 1,25 2-0 3-0
18:00 İS2 Ponferradina Sporting Gijon 2,55 2,40 2,35 1,30 2,35 0-1 2-2
18:00 BEL2 RFC Seraing Westerlo 2,00 3,00 2,55 1,85 1,50 0-1 1-1
18:00 İSV Luzern St. Gallen 1,90 3,10 2,65 1,95 1,40 1-2 4-2
18:15 YUN Panaitolikos Volos Nfc 1,90 2,65 3,00 1,40 1,95 0-0 1-0
18:15 İS1 Atletico Madrid Real Madrid 2,30 2,75 2,40 1,50 1,95 1-0 1-1
18:45 HOL Vitesse Az Alkmaar 2,85 3,25 1,75 2,00 1,40 1-0 2-1
İddaa

idda sonuçları bugün | bitmiş maç sonuçları

İddaa sonuçları  - Biten Maçlar İddaa sonuçları - Biten Maçlar

Bu Sayfamızda, iddaa sonuçlarına, bitmiş olan maçlara, maç sonuçlarına, maç sonucuna, idda biten maçlara, iddaa maç sonuçlarına İddaa biten maçlara ulaşabilirsiniz.

iddaa sonuçlarını izle





Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları