Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Stuttgart - Holstein Kiel Hannover 96 - Osnabrück Bochum - Karlsruher Sc Aue - Nürnberg Cruz Azul 2 - 3 Morelia Pachuca 0 - 1 Fc Juarez Necaxa 2 - 2 Club America UNAM - Leon Dinamo Moscow - Krasnodar Arsenal Tula - FC Sochi FC Ufa - CSKA Moscow Orenburg - Krylya Sovetov Copenhagen - Esbjerg Aalborg - Odense Lyngby - Brondby Midtjylland - Randers FC Sonderjyske - Nordsjaelland Horsens - FC Hobro AGF Aarhus - Silkeborg Hvidovre - Vendsyssel HB Koge - Roskilde Naestved - Skive Ik Viborg - Fremad Amager Nykobing - Fredericia FC Vejle - Kolding IF Dinamo Brest - FK Slutsk Torpedo Zhodino - Isloch Dnepr Mogilev - Soligorsk Bahia - Ceara Botafogo - CSA Alagoano Paranaense - Palmeiras Flamengo - Fluminense Internacional - Vasco de Sao Paulo - Avai Fortaleza - Gremio Atletico Mineiro - Santos Chapecoense - Goias Corinthians 1 - 2 Cruzeiro America de Cali 2 - 1 Atletico Nacional Deportes Tolima 2 - 1 Cucuta Bucaramanga - Jaguares Cordoba Medellin - Alianza Petrolera Envigado - La Equidad Club Santa - Magdalena Atletico Junior 1 - 0 Millonarios Once Caldas 1 - 1 Atletico Huila Aguilas Doradas - Deportivo Cali Patriotas Boyaca - Deportivo Pasto Sporting Cristal - Molinos Pirata Sport Boys 0 - 0 Uni_San Martin Sport Huancayo - Melgar Academia Cantol 1 - 2 Real Garcilaso D.Municipal - UTC Cajamarca Cesar Vallejo - Universitario Molde - Haugesund Kristiansund BK - Rosenborg Valerenga - Stabaek Ranheim - Odd Grenland Sp.Sarpsborg - Brann Bodo Glimt - Mjondalen Stromsgodset - Lillestrom Viking - Tromso Ostersund - IK Sirius Hammarby - Malmo FF Helsingborg - Hacken AFC United - Sundsvall Falkenbergs - AIK Stockholm Orebro - Elfsborg Norrkoping - Kalmar Goteborg - Djurgarden Bolivar - Guabira Wilstermann - Real Potosi Oriente Petrole - Always Ready Royal Pari 1 - 1 Destroyers SB Warnes 2 - 3 Blooming Nacional Potosi - San Jose Strongest - Aurora Sol De America - Sportivo Luque Nac-Asuncion - Club RVP Asun Olimpia Asuncion - Libertad Lorenzo PAR - Depor Santani Club Guarani - Cerro Porteno General Diaz - Depor Capiata Alanyaspor - Çaykur Rizespor Denizlispor - Fenerbahçe Kayserispor - Kasımpaşaspor Adanaspor - İstanbulspor Akhisarspor - Eskişehirspor Altınordu - Altay Boluspor - Giresunspor Bursaspor - Ümraniyespor Hatayspor - Adanademirspor Karabükspor - Osmanlıspor Keçiörengücü - Balıkesirspor Menemen Bld - Erzurum BŞB Feyenoord - Heracles Emmen - Fortuna Sittard Zwolle - Den Haag Groningen - Sp. Rotterdam Alaves - Celta Vigo Athletic Bilbao - Valladolid Eibar - Barcelona Espanyol - Villarreal Real Sociedad - Real Betis Sevilla - Levante Fuenlabrada - Albacete Deportivo - Malaga Real Oviedo - Girona Tenerife - Santander Zaragoza - Mirandes Milan - Lecce Brescia - Fiorentina Cagliari - SPAL Parma - Genoa Sampdoria - Roma Sassuolo - İnter Udinese - Torino Hearts - Glasgow Rangers Aldosivi - Defensa Justicia Gimnasia La - Union Santa Fe Huracan - San Lorenzo Rosario Central - Velez Sarsfield Talleres Cordoba 2 - 4 Lanus Libertad 1 - 0 Sol De America Toronto 1 - 1 DC United Operario 2 - 1 Sao Bento Parana 0 - 1 Figueirense Nacional DF 2 - 0 FC Cerro Depor Macara 1 - 1 Cuenca Club RVP Asun 0 - 0 Olimpia Asuncion Salt Lake 2 - 1 Timbers Kagoshima 0 - 0 Renofa Yamaguch Busan Park 0 - 2 Ansan Greeners Melbourne City 2 - 1 Adelaide Utd Zweigen Kanaza 1 - 0 Montedio Yamagata Mito Hollyhock 1 - 1 Machida Gifu fc 2 - 0 Ehime Fc Tochigi Sc 0 - 2 Ryukyu Gangwon 3 - 2 Fc Seoul Jef United 0 - 3 Kashiwa Reysol Suwon Fc 1 - 1 Seoul ELand Sydney 2 - 1 Wellington Pho Fagiano Okayama 2 - 1 VVaren Nagasa Jeonbuk Motors 3 - 0 Pohang Steel Tianjin Teda 1 - 0 Beijing Renhe Kapfenberg - Grazer Daegu - Ulsan Horang Lech Poznan II - Znicz Pruszkow Fsv Zwickau - B.Munich II Accrington - Ipswich FK Mariupol - Dnipro1 Haka - Mypa Jaro - Ac Kajaani Ekenas IF - Oulu TPS Turku - Musan Salama TPV Tampere - KooTeePee Pogon Siedlce - Gornik Leczna Henan Jianye - Chongqing Lifan Jiangsu Suning - Hebei China Shenhua - Dalian Yifang Zeiss Jena - Würzburger Clinceni - Constanta KV Mechelen - Royal Antwerp WSG Swarovski - Hartberg St. Polten - Austria Wien Arka Gdynia - Lechia Gdansk Pisa - Crotone Chievo - Ascoli Wigan - Nottingham Inter Zapresic - NK Osijek Strommen - Raufoss Nest Sotra - Sandnes Brage - Jönköpings Bodens - Carlstad UTD Sollentuna - Team Thoren Bordeaux - St Etienne 1905 Bohemians - Opava Viktoria Plzen - Banik Ostrava Mfk Karvina - Slovacko Vlasim - Hradec Kralove Köln - Paderborn Panionios - Asteras Dynamo Kiev - Oleksandria Lommel Utd - OH Leuven Servette - St. Gallen Luzern - Sion FC Lugano - Zurich Xanthi - Aris Saloniki Umea FC - Rynninge Landskrona - Eskilsminne ACS Sepsi - Astra Giurgiu Rapid Vienna - Wolfsberger AC Trencin - Senica PAOK - Lamia Catolica - Colo Colo Monaco - Rennes Trollhattan - Kristianstad Gornik Zabrze - Lodzki KS Lokomotiva - Hajduk Split Norrby - Trelleborg Manchester Utd - Liverpool Teplice - Sparta Prag Anderlecht - Sint Truiden Skeid - Ullensaker Sandefjord - Notodden IK Start - KFUM Sogndal - Jerv FC Tromsdalen - Aalesund DAC Dunajska - Zlate Moravce Hoffenheim - Schalke 04 Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava AEK - Volos Nfc Atromitos - Panathinaikos Targoviste - Steaua Bucuresti Cercle Brugge - Charleroi Deportes Iquique - Huachipato Empoli - Cremonese Philadelphia - New York City Pelotas - Sport Recife Def.Sporting - Rc Montevideo Ca Juventud - LFC Montevideo Rampla Juniors - LFC Montevideo CA River - FC Cerro Marsilya - Strasbourg LDU Quito - Delfin

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 7.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
04.10 20:30 Yeni Malatyaspor Denizlispor 1,85 3,10 2,95 1,80 1,65 2-0 5-1 -
04.10 20:30 Fenerbahçe Antalyaspor 1,20 4,50 7,25 2,25 1,38 0-1 0-1 -
05.10 15:00 Kasımpaşaspor Konyaspor 2,10 2,90 2,70 1,65 1,80 1-3 1-4
05.10 17:30 Göztepe Kayserispor 1,65 3,00 3,90 1,55 1,90 3-0 4-0
05.10 20:00 Gençlerbirliği Galatasaray 3,00 3,05 1,85 1,80 1,60 0-0 0-0
06.10 14:00 Sivasspor MKE Ankaragücü 1,30 3,85 5,60 2,05 1,48 1-1 3-1
06.10 16:30 Beşiktaş Alanyaspor 1,85 3,15 2,95 1,95 1,52 0-0 2-0
06.10 19:00 Gazişehir Antep İst-Başakşehir 3,30 2,90 1,80 1,60 1,85 1-1 1-2
06.10 19:00 Çaykur Rizespor Trabzonspor 2,35 3,05 2,25 1,95 1,52 1-0 1-2
Türkiye Süper Ligi - 8.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
18.10 20:30 Galatasaray Sivasspor 1,35 3,70 5,20 2,00 1,48 2-0 3-2
19.10 15:00 Antalyaspor Gençlerbirliği 1,95 2,90 2,85 1,60 1,80 0-5 0-6
19.10 17:30 İst-Başakşehir Göztepe 1,50 3,20 4,60 1,58 1,85 1-0 1-0
19.10 17:30 Trabzonspor Gazişehir Antep 1,50 3,45 4,10 2,00 1,50 2-0 2-1
19.10 20:00 MKE Ankaragücü Beşiktaş 4,80 3,60 1,40 1,95 1,52 0-0 0-0
20.10 14:00 Kayserispor Kasımpaşaspor 2,20 2,95 2,45 1,80 1,60 - - -
20.10 16:30 Alanyaspor Çaykur Rizespor 1,52 3,20 4,25 1,70 1,75 - - -
20.10 19:00 Denizlispor Fenerbahçe 3,20 3,10 1,75 1,85 1,60 - - -
21.10 20:00 Konyaspor Yeni Malatyaspor 1,95 2,85 3,00 1,58 1,90 - - -
Türkiye Süper Ligi - 9.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
27.10 - İst-Başakşehir Trabzonspor - - - - - - - -
27.10 - Beşiktaş Galatasaray - - - - - - - -
27.10 - Fenerbahçe Konyaspor - - - - - - - -
27.10 - Gazişehir Antep Alanyaspor - - - - - - - -
27.10 - Gençlerbirliği Denizlispor - - - - - - - -
27.10 - Göztepe Kasımpaşaspor - - - - - - - -
27.10 - Çaykur Rizespor MKE Ankaragücü - - - - - - - -
27.10 - Sivasspor Antalyaspor - - - - - - - -
27.10 - Yeni Malatyaspor Kayserispor - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları