Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Kaiserslautern 0 - 0 Fsv Zwickau Würzburger 3 - 1 Braunschweig Uerdingen 0 - 2 Munster Hansa Rostock 3 - 0 Ingolstadt Chemnitzer - B.Munich II Zeiss Jena 0 - 2 SV Meppen Duisburg 2 - 3 Mannheim 07 M.gladbach 1 - 1 Hoffenheim Frankfurt - Union Berlin Werder Bremen 0 - 2 Dortmund Hertha Berlin 0 - 5 Köln Freiburg 0 - 2 Düsseldorf Schalke 04 - RB Leipzig Zurich - Neuchatel Thun - Luzern Constanta - Clinceni Gaz Metan - Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti - Targoviste Voluntari 2 - 0 Hermannstadt FC Botoşani - CSMS Iaşi Legia Warszawa - Jagiellonia Arka Gdynia 3 - 2 Rakow Czestoch Piast Gliwice - Cracovia Krakow Mlada Boleslav 0 - 0 Slovacko Slavia Prague 2 - 0 Opava Banik Ostrava - Baumit Jablonec Liberec 3 - 1 1905 Bohemians Viktoria Plzen - Pribram HNK Rijeka - NK Osijek Hajduk Split 6 - 0 Gorica Ruzomberok 0 - 0 DAC Dunajska Zemplin 1 - 0 Nitra Slovan Bratislava 2 - 0 Trencin Pohronie 0 - 1 Zilina Zlate Moravce 1 - 3 Sered Lille - Toulouse Dijon - Monaco Marsilya - Nantes Strasbourg - Amiens Angers - Montpellier Emmen - Willem II Feyenoord - Fortuna Sittard Groningen - VV Venlo Burnley 3 - 0 Bournemouth Chelsea 2 - 1 Tottenham Crystal Palace 1 - 0 Newcastle Leicester - Manchester City Liverpool - West Ham Sheffield Utd 1 - 1 Brighton Southampton 2 - 0 Aston Villa Barnsley 1 - 0 Middlesbrough Birmingham 3 - 3 Sheffield Wed Brentford 2 - 2 Blackburn Bristol City 0 - 3 West Bromwich Charlton 3 - 1 Luton Leeds Utd 1 - 0 Reading Nottingham 0 - 0 QPR Preston - Hull Stoke - Cardiff Swansea 3 - 1 Huddersfield Wigan 1 - 0 Millwall Milton Keynes - Bury Boreham Wood 1 - 0 Yeovil Bromley 0 - 2 Wrexham Chesterfield 4 - 0 Ebbsfleet Chorley 0 - 1 Barnet Dagenham & Rb 2 - 0 Solihull Moors Dover Athletic 5 - 1 Fylde Harrogate 3 - 0 Eastleigh Hartlepool 2 - 0 Notts County Maidenhead Utd 1 - 2 Aldershot Sutton Utd - Barrow Torquay 1 - 0 Halifax Town Woking 1 - 1 Stockport KV Mechelen - Beveren R.Mouscron - Cercle Brugge KV Oostende - Zulte Waregem Standard Liege - Royal Antwerp Roeselare - Lokeren OH Leuven - US Gilloise Westerlo - Virton FC Admira - Sturm Graz Mattersburg - Altach WSG Swarovski - Wolfsberger AC Dynamo Kiev 2 - 1 Vorskla Poltava FK Mariupol 1 - 2 Zorya Lugansk Aberdeen 1 - 2 Ross County Hamilton 0 - 0 Motherwell Hibernian 1 - 1 Livingston Arbroath 1 - 1 Ayr United Morton 4 - 4 Alloa Athletic Partick Thistle - Dunfermline Queen of 0 - 1 FC Dundee Raith Rovers - Falkirk BDP Honved - Puskas FC Kisvarda - Diosgyor Mezokövesd - Ferencvaros MOL Fehervar - Zalaegerszeg Paksi SE - Debrecen Ujpest - Kaposvari Ascoli - Cremonese Cittadella 3 - 0 Juve Stabia Virtus Entella 0 - 4 Benevento Perugia - Empoli Pisa - Venezia Trapani 1 - 1 Spezia Kayserispor 2 - 2 Konyaspor Celta Vigo 1 - 0 Leganes Göztepe 1 - 1 Gazişehir Antep Bologna 1 - 1 Udinese Barcelona 5 - 0 Eibar SPAL - Juventus Beşiktaş - Trabzonspor Real Sociedad - Valencia Fiorentina - Milan Levante - Real Madrid Octubre 0 - 2 Nac-Asuncion Catolica 3 - 1 Deportes Iquique Banfield 0 - 1 Aldosivi Bolivar 5 - 4 Strongest Novorizontino 1 - 1 Mirassol FC Binacional 1 - 0 UTC Cajamarca San Jose 2 - 2 Guabira Deportivo Pasto 1 - 0 Envigado Libertad 2 - 1 Sol De America Arg.Juniors 1 - 1 Patronato Atlas 0 - 2 Pachuca Club Santa 2 - 0 America de Cali D.Municipal 1 - 1 Carlos Stein Puebla 2 - 0 Toluca Club Tijuana 0 - 1 CD Guadalajara Vegalta Sendai 1 - 1 Nagoya Grampus Brisbane Roar 1 - 1 Perth Glory Cerezo Osaka 1 - 0 Oita Trinita Kashiwa Reysol 4 - 2 Consadole Sapporo Kawasaki Frontale 0 - 0 Sagan Tosu Newcastle Jets 1 - 1 Melbourne City Leixoes 0 - 0 Sporting Covil Ümraniyespor 2 - 0 Keçiörengücü Erzurum BŞB 2 - 1 Bursaspor Djurgarden 3 - 2 Dalkurd Sandviken 1 - 3 Mjallby Hamburger Sv 0 - 2 St. Pauli Stuttgart 2 - 0 Regensburg Holstein Kiel 0 - 1 Heidenheim Dyn.Dresden 1 - 2 Bochum Lahti 0 - 1 Haka Tampe Ilves 3 - 0 SJK Seinajoki Red Star 1 - 0 Laval Elfsborg 3 - 0 Brage Oskarshamns 0 - 1 Orebro Akhisarspor 0 - 2 Karagümrükspor Lens 1 - 4 Caen Accrington 1 - 2 Rotherham Fleetwood 1 - 0 Portsmouth Ipswich 0 - 1 Oxford Lincoln - Gillingham Milton Keynes 1 - 0 Bolton Rochdale - Coventry Shrewsbury - Doncaster Southend 2 - 3 Burton Albion Sunderland 3 - 0 Bristol Rovers Wimbledon 0 - 0 Blackpool Wycombe 3 - 1 Tranmere Carlisle 2 - 2 Morecambe Cheltenham 1 - 0 Mansfield Crawley Town 2 - 0 Stevenage Crewe 2 - 0 Macclesfield Leyton Orient - Oldham Newport 2 - 1 Bradford Northampton - Exeter Plymouth 0 - 0 Cambridge Salford City - Colchester Scunthorpe 1 - 0 Forest Green Swindon 3 - 1 Grimsby Walsall 2 - 2 Port Vale Alcorcon 1 - 1 Las Palmas Almeria 0 - 0 Fuenlabrada Oliveirense 2 - 1 Casa Pia Dumbarton - Forfar Athletic East Fife 4 - 2 Stranraer Falkirk 1 - 0 Montrose Peterhead 0 - 2 Airdrieonians Raith Rovers 1 - 0 Clyde Annan Athletic 2 - 1 Albion Rovers Cove Rangers 2 - 0 Queen`s Park Edinburgh City 0 - 0 Brechin City Elgin City - Cowdenbeath Stirling Albion - Stenhousemuir Huachipato 1 - 0 Cobresal Goteborg - Vasteras Sollentuna - IK Sirius Kaposvari - Ujpest Chiasso - Wil 1900 Schaffhausen - Grasshoppers SL Ouchy - FC Vaduz Adanademirspor - Altınordu Sporting Cristal - Sport Huancayo Porto II - Estoril Girona - Ponferradina Tenerife - Elche Chaves - Feirense Asteras - Panathinaikos Tondela - Rio Ave Lamia - Aris Saloniki Atl Grau - Sport Boys Heerenveen - Den Haag Cobh Ramblers - Drogheda Utd Palmaflor Vinto - Real Santa Longford Town - FC Shamrock II Albacete - Numancia FC Cerro - CA River Boston River - Rentistas Boyaca Chico - Pereira Belenenses - Maritimo Real Garcilaso - Melgar San Lorenzo - Racing Club Stjarnan 1 - 2 Vestmannaeyjar Valur 2 - 3 Fjölnir Fram - KA Akureyri

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
AVU Avusturya Bundesliga
Avusturya Bundesliga - 19.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
14.02 21:00 Salzburg Lask Linz 1,50 3,25 3,60 2,00 1,45 1-2 2-3
15.02 19:00 Wolfsberger AC Hartberg 1,30 3,75 4,40 2,35 1,30 0-0 3-0
15.02 19:00 Altach Austria Wien 2,35 3,00 2,00 2,00 1,40 2-1 2-2
16.02 16:30 St. Polten FC Admira 1,85 2,85 2,80 1,65 1,67 0-0 2-2
16.02 16:30 Sturm Graz Mattersburg 1,35 3,50 4,40 1,95 1,45 0-2 1-2
16.02 19:00 Rapid Vienna WSG Swarovski 1,18 4,25 6,25 2,30 1,30 2-0 2-0
Avusturya Bundesliga - 20.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
22.02 19:00 FC Admira Sturm Graz 2,85 2,90 1,80 1,70 1,60 0-1 - -
22.02 19:00 Mattersburg Altach 2,20 2,95 2,20 1,90 1,45 0-0 - -
22.02 19:00 WSG Swarovski Wolfsberger AC 4,40 3,60 1,35 2,10 1,40 2-0 - -
23.02 16:30 Hartberg Rapid Vienna 3,50 3,30 1,50 2,15 1,35 - - -
23.02 16:30 Lask Linz St. Polten 1,18 4,00 7,00 2,00 1,40 - - -
23.02 19:00 Austria Wien Salzburg 4,00 3,60 1,40 2,25 1,30 - - -
Avusturya Bundesliga - 21.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
29.02 - Altach Salzburg - - - - - - - -
29.02 - Lask Linz Hartberg - - - - - - - -
29.02 - Rapid Vienna Mattersburg - - - - - - - -
29.02 - St. Polten Wolfsberger AC - - - - - - - -
29.02 - Sturm Graz Austria Wien - - - - - - - -
29.02 - WSG Swarovski FC Admira - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları