Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Arsenal Tula - Lok.Moscow Dinamo Moscow 2 - 0 Tambov Rotor Volgog - Khimki Sp.Moscow 6 - 1 Krasnodar Ural 0 - 0 FC Ufa Braunschweig 1 - 0 Sandhausen Düsseldorf 3 - 1 Nürnberg Osnabrück - Regensburg Würzburger - Heidenheim Karagümrükspor 0 - 1 MKE Ankaragücü Galatasaray 2 - 2 Sivasspor Gençlerbirliği 0 - 1 İst-Başakşehir Hatayspor 1 - 3 Kayserispor Akhisarspor 3 - 0 Eskişehirspor Altay 5 - 0 Tuzlaspor Boluspor 2 - 1 Bursaspor Ümraniyespor 3 - 1 Giresunspor Ajax 3 - 1 Groningen Fortuna Sittard 1 - 3 PSV Heracles 2 - 1 Zwolle Vitesse 2 - 1 Az Alkmaar Athletic Bilbao - Granada Atletico Madrid 1 - 1 Real Madrid Huesca 3 - 4 Celta Vigo Real Sociedad - Levante Albacete - Logrones Girona - Almeria Leganes - Castellon Malaga 1 - 0 Sabadell Mallorca - Cartagena Ponferradina 2 - 2 Sporting Gijon Brondby 2 - 1 Copenhagen Nordsjaelland - Horsens Midtjylland 0 - 1 AGF Aarhus Randers FC 1 - 2 Lyngby Vejle - Odense Belenenses - Benfica Boavista - Famalicao Maritimo - Moreirense Portimonense - Tondela Rio Ave - Farense Braga - Guimaraes Benfica II - Arouca Feirense - Estoril Cova Piadade - Viseu Penafiel 1 - 2 Academica Porto II - Casa Pia Oliveirense 0 - 1 Chaves Varzim - Leixoes Vilafranquense - Sporting Covil Vizela fc - Mafra Crotone 4 - 2 Torino Fiorentina 3 - 3 Parma Verona 0 - 2 Milan Napoli - Bologna Roma 1 - 0 Genoa Sampdoria - Cagliari Aguilas Doradas 1 - 1 Atletico Nacional Alianza Petrolera - Millonarios America de Cali - Pereira Boyaca Chico - Deportes Tolima Medellin - La Equidad Jaguares Cordoba - Patriotas Boyaca Atletico Junior - Bucaramanga Once Caldas 0 - 0 Deportivo Cali Club Santa - Deportivo Pasto 12 Octubre - Libertad Club Guarani - Sportivo Luque Club RVP Asun - Guairena Nac-Asuncion - Cerro Porteno Sol De America 0 - 2 Olimpia Asuncion Emelec 1 - 0 Delfin Guayaquil City - Barcelona SC Del Valle - Mushuc Runa LDU Quito 2 - 1 Univ Catolica Manta fc - Cuenca Olmedo - Macara fc Orense - Aucas Tecnico Univer - 9 de Octubre Fc Seoul 3 - 0 Suwon Fc Bluewings 1 - 0 Seongnam Daejeon Citizen - Busan Park Jeonnam Drag - Gyeongnam fc West Bromwich 0 - 0 Newcastle Liverpool 0 - 1 Fulham Köln 1 - 1 Werder Bremen Manchester City - Manchester Utd A.Bielefeld - Union Berlin Tottenham - Crystal Palace Colon 2 - 1 Aldosivi Lanus 2 - 1 Atletico Tucuman Atlas 2 - 0 Fc Juarez CA Penarol 2 - 0 CA River San Lorenzo 1 - 1 Huracan Club America 2 - 1 Leon Monterrey 2 - 1 Queretaro Mazatlan fc 1 - 1 CD Guadalajara Yokohama FM 3 - 3 Sanfrecce Hiroshima Sagamihara FC 0 - 0 Thespakusatsu Fagiano Okayama 0 - 1 Zweigen Kanaza Ehime Fc 1 - 1 Jef United Kyoto Sanga 0 - 0 Matsumoto Yamaga Tochigi Sc 0 - 1 Blaublitz Akita Wellington Pho 3 - 0 Perth Glory Tokyo Verdy 0 - 2 Montedio Yamagata Western United 0 - 0 Western Syd Grazer 0 - 0 Aus.Wien II FC Liefering 6 - 2 SV Horn Piast Gliwice 2 - 1 Stal Mielec Gks Tychy 3 - 1 Zaglebie Sosno Unterhaching 3 - 0 Hallescher Dundee Utd 0 - 0 Celtic AFC United 4 - 1 Oskarshamns AIK Hammarby 3 - 2 AIK Stockholm Dynamo Kiev 3 - 0 FC Minaj R.Mouscron 1 - 0 Standard Liege SO Romorantin - Chateaubriant FC B.Munich II 2 - 0 Wehen Ceske Budejovi 1 - 3 Mlada Boleslav Mfk Karvina 1 - 1 Zbrojovka Brno Astra Giurgiu 2 - 1 Hermannstadt Olympiakos 3 - 0 Lamia Ried 0 - 4 Wolfsberger AC Salzburg 4 - 1 St. Polten Puszcza Niepo 4 - 0 Arka Gdynia Silkeborg 2 - 0 HB Koge Vendsyssel 1 - 2 FC Helsingoer NK Osijek 2 - 1 Gorica Hacken 1 - 1 Helsingborg Akropolis 0 - 2 Landskrona Mjallby 0 - 1 Ostersund Empoli 1 - 1 Cittadella Pogon Szczecin 0 - 1 Lech Poznan RFC Seraing 1 - 1 Westerlo Club Brugge 3 - 0 Zulte Waregem Lausanne 1 - 3 Sion FC Lugano 0 - 1 Zurich Luzern 4 - 2 St. Gallen BDP Honved 0 - 0 Kisvarda Zorya Lugansk 4 - 0 FC Lviv Panaitolikos 1 - 0 Volos Nfc Austria Wien 0 - 0 Rapid Vienna Norrkoping 1 - 1 Goteborg Sundsvall 2 - 3 Sandviken fc Dinamo Zagreb - HNK Rijeka Slask Wroclaw - Legia Warszawa Zalaegerszeg - Ferencvaros Anderlecht - KV Mechelen Slavia Prague - Banik Ostrava Ingulets - Kolos Kovali PAOK - Aris Saloniki Steaua Bucuresti - Gaz Metan Lommel Utd - Club Brugge II De Graafschap - EVV Eindhoven Budafoki Mte - MOL Fehervar Danubio - LFC Montevideo Genk - Cercle Brugge AC Reggiana - Lecce Ars.Sarandi - Estudiantes Selfoss 1 - 0 IF Vestri BATE Borisov 2 - 1 Vitebsk Soligorsk 3 - 0 Neman Grodno Grindavik 3 - 2 Olafsvik

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS

İddaa
Tahminleri | iddaa banko

Alt Üst Kuponu
Alt Üst Kuponu

KG VAR - KG YOK İddaa Kuponu

Tahminler
Yüksek Puanlı Kupon
Yüksek Puanlı Kupon

Sistemli Kupona Önerdiğimiz Maçlar

Tahminler
İddaa
Kulübü - Az Puanlı Garanti Kupon

 

Oran : 0.000




Facebookta Paylaş

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları