Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




CSKA Moscow - Arsenal Tula Dinamo Moscow - FC Sochi Akhmat Grozny - FC Ufa Krasnodar - Sp.Moscow Lok.Moscow - Rotor Volgog Rostov 0 - 2 Khimki Ural 0 - 0 Tambov Zenit - Rubin Kazan Club America 1 - 0 Atlas Queretaro 0 - 1 Necaxa Tigres 1 - 1 Fc Juarez Toluca - Club Tijuana Goianiense - Palmeiras Atletico Mineiro 0 - 0 Sport Recife Paranaense - Gremio Bahia - Fortaleza Bragantino - Goias Ceara 2 - 1 Coritiba Fluminense - Santos Internacional - Flamengo Sao Paulo - Botafogo Vasco de - Corinthians Bordeaux 2 - 0 Nimes Brest 0 - 3 Strasbourg Lens - Nantes Lyon - Monaco Metz 2 - 0 St Etienne Montpellier 0 - 4 Reims Nice - Lille Werder Bremen - Hoffenheim Wolfsburg 2 - 1 A.Bielefeld Bochum 2 - 0 Aue Heidenheim 1 - 1 Osnabrück Sandhausen 1 - 1 Paderborn Alanyaspor 2 - 0 Karagümrükspor Fenerbahçe - Trabzonspor MKE Ankaragücü - Hatayspor Yeni Malatyaspor 2 - 1 Gençlerbirliği Adanaspor 1 - 3 Tuzlaspor Akhisarspor - Bursaspor Altay - Giresunspor Bandırmaspor 0 - 3 Adanademirspor Boluspor - Menemen Bld İstanbulspor 3 - 0 Eskişehirspor Ankaraspor 1 - 2 Balıkesirspor Samsunspor - Keçiörengücü Ümraniyespor - Altınordu Fortuna Sittard 1 - 3 Groningen Zwolle - Willem II Waalwijk - Feyenoord Sp. Rotterdam 1 - 1 Heracles Vitesse 2 - 1 PSV Cadiz 0 - 0 Villarreal Getafe - Granada Levante - Celta Vigo Real Sociedad - Huesca Valladolid 0 - 2 Alaves Albacete - Vallecano Alcorcon - Mallorca Almeria - Fuenlabrada Cartagena - Las Palmas Castellon - Girona Leganes - Real Oviedo Malaga - Mirandes Zaragoza - Sabadell Sporting Gijon 2 - 1 Ponferradina Tenerife - Espanyol Logrones - Lugo Aalborg - Vejle Horsens 1 - 1 Nordsjaelland AGF Aarhus - Copenhagen Brondby - Midtjylland Lyngby - Odense Randers FC 1 - 2 Sonderjyske Fredericia FC - Skive Ik Helsingoer - Kolding IF Fremad Amager 0 - 3 Silkeborg FC Hobro - Esbjerg Hvidovre 1 - 2 Viborg Vendsyssel - HB Koge Benfica - Belenenses Famalicao - Boavista Farense 0 - 1 Rio Ave Moreirense 2 - 1 Maritimo CD Nacional - Ferreira Porto - Gil Vicente Santa Clara - Sporting Lisbon Tondela - Portimonense Guimaraes - Braga Basel - Lausanne FC Lugano - St. Gallen Sion - Servette Benfica II - Viseu Feirense - Mafra Cova Piadade - Leixoes Penafiel - Arouca Porto II - Chaves Oliveirense 1 - 2 Sporting Covil Varzim 0 - 2 Estoril Vilafranquense - Casa Pia Vizela - Academica Benevento 1 - 2 Napoli Cagliari 4 - 2 Crotone Fiorentina - Udinese Genoa - İnter Juventus - Verona Milan - Roma Parma 2 - 2 Spezia Southampton 2 - 0 Everton Wolverhampton - Newcastle Arsenal - Leicester Once Caldas 2 - 1 Jaguares Cordoba Deportes Tolima 1 - 2 La Equidad New York City 3 - 1 Montreal Impact Chicago Fire 2 - 2 New York City Cincinnati 0 - 1 Minnesota Utd Philadelphia 5 - 0 Toronto Houston Dynamo 1 - 1 Columbus Atletico Junior 1 - 1 Millonarios Salt Lake 0 - 0 FC Dallas Vancouver 2 - 1 SJ Earthquakes Mazatlan 1 - 2 Monterrey Sagan Tosu 2 - 2 Shonan Bellmare Avispa Fukuoka 1 - 0 Jef United Omiya Ardija 0 - 0 VVaren Nagasa Tokushima 0 - 0 Albirex Niigata Ventforet Kofu 2 - 1 Machida Daegu 3 - 2 Pohang Steel Gwangju 0 - 1 Sangju Sangmu Giravanz Kitaky 0 - 1 Matsumoto Yamaga Jubilo Iwata 3 - 1 Thespakusatsu Renofa Yamaguch 1 - 4 Mito Hollyhock Ehime Fc 0 - 1 Tochigi Sc Ulsan Horang 0 - 1 Jeonbuk Motors Ryukyu 2 - 1 Kyoto Sanga Neman Grodno 1 - 2 Slavia Mozyr Puszcza Niepo - LKS Nieciecza Saarbrücken 1 - 2 SC Verl Aberdeen 3 - 3 Celtic Ingulets 1 - 1 FK Mariupol BGU Minsk 1 - 2 Soligorsk Royal Antwerp 3 - 2 Beerschot Akropolis 1 - 3 Norrby B.Munich II 2 - 0 Mannheim 07 Fylde 2 - 1 Altrincham Kalmar 0 - 0 Falkenbergs Ostersund 1 - 3 Hammarby WSG Swarovski 1 - 1 Hartberg Zalaegerszeg 1 - 3 Budafoki Mte Cosenza 1 - 1 Lecce Waterford Utd 1 - 0 Dundalk Lillestrom 4 - 2 Sandnes Sibenik 0 - 2 Dinamo Zagreb Asteras - OFI FC Rukh 1 - 1 Isloch Rakow Czestoch 2 - 1 Stal Mielec Gornik Leczna 1 - 0 Miedz Legnica Glasgow Rangers 2 - 0 Livingston KV Oostende 3 - 0 Zulte Waregem Kolos Kovali 2 - 2 FC Minaj Young Boys 2 - 1 Luzern DAC Dunajska 1 - 1 Slovan Bratislava Saint Gilloise 6 - 0 Club Brugge II Trelleborg - Degerfors Wolfsberger AC - Rapid Vienna Mezokövesd - MOL Fehervar Apollon Smirnis - Lamia Envigado - Alianza Petrolera Malmo FF - Goteborg Orebro - Helsingborg Lech Poznan - Cracovia Krakow Constanta - Arges Pitesti Molde - Stromsgodset Aalesund - Odd Grenland Sp.Sarpsborg - Rosenborg Valerenga - Kristiansund BK Sint Truiden - Standard Liege Zorya Lugansk - Rukh Vinnyky RFC Seraing - Lommel Utd PAS Giannina - AEK Diosgyor - Puskas FC Patriotas Boyaca - Atletico Nacional Den Haag - Az Alkmaar Los Angeles - LA Galaxy Bodo Glimt - Mjondalen Voluntari - CFR Cluj Charleroi - Beveren Cremonese - Brescia Ansan Greeners 0 - 2 Seoul ELand Lask Linz 4 - 0 St. Polten VPS 3 - 5 Gnistan Nautico - Cruzeiro

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !

    TANITIM ALANINIZ !

    KISA TANITIM YAZINIZ.
  • marinpazari.com

    marinpazari.com

    Satılık Deniz Araçları, Deniz Araçları Ekipmanları, Balık Av Malzemeleri, Ücretsiz ilan verin,firmanızı ekleyin.
  • Balık Avı İstanbul

    Balık Avı İstanbul

    usta balıkçı eşliğinde yakalama garantili yerlere götürerek tam bir aile ortamında keyifli gün geçirmenizi sağlıyoruz.
Geniş Ekran İddaa Programı iddaa bülteni | Sakat Cezalı Listesi

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu

Çifte Şans
İ.G Kim Atar? Karşılıklı Alt - Üst
Saat
Lig
Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 1 0 2 Var Yok Alt Üst
25.10.2020 tarihli iddaa bülteni
17:00 YUN Asteras OFI
3
1,67 3,10 3,20 2,20 1,85 3,75 1,15 1,18 1,50 1,50 5,00 2,15 1,67 1,65 1,60 1,70 Yorum Yap
22:15 İNP Arsenal Leicester
1
1,75 3,30 3,20 2,20 2,05 3,50 1,18 1,18 1,52 1,52 6,75 2,10 1,50 2,00 1,95 1,55 Yorum Yap

Bu Oranlı Biten Son 100 Maç
Maç Listesi Maç Sonuç Alt Üst Sonuç
Tarih Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
02.03.2019 S3-2 Erbaaspor Tepecikspor 1,55 2,90 3,20 - - 3-0 4-0
25.09.2020 NOR2 Raufoss Sandnes 1,55 3,60 3,20 2,35 1,30 0-0 0-0
04.01.2020 AVUA Sydney Adelaide Utd 1,60 3,10 3,20 1,95 1,45 2-1 2-1
02.08.2013 HAZ Kasımpaşaspor Rad Beograd 1,60 3,20 3,20 - - 0-0 2-0
31.01.2020 HOL2 Den Bosch Jong AZ 1,60 3,30 3,20 2,15 1,35 2-0 3-0
15.10.2020 ABD LA Galaxy SJ Earthquakes 1,60 3,40 3,20 2,35 1,30 0-1 0-4
22.12.2019 HOL2 Telstar Jong AZ 1,62 3,10 3,20 1,95 1,45 1-0 3-1
17.12.2019 AL1 Augsburg Düsseldorf 1,62 3,15 3,20 1,95 1,45 1-0 3-0
04.10.2020 AVU Sturm Graz Altach 1,62 3,30 3,20 1,80 1,55 3-0 4-0
24.08.2020 NOR2 Raufoss Ullensaker 1,62 3,40 3,20 2,30 1,30 0-1 1-1
19.02.2020 URU LFC Montevideo Plaza Colonia 1,65 2,95 3,20 1,62 1,70 0-0 1-0
16.02.2019 S2-B Tuzlaspor Menemen Bld 1,65 3,00 3,20 - - 1-2 1-3
12.02.2020 MACK Dorogi Fc Keruleti Tve 1,65 3,10 3,20 1,90 1,50 3-1 4-1
20.10.2020 MEK-A Leon Club America 1,65 3,20 3,20 1,90 1,45 2-2 3-2
07.03.2020 İR1 Cobh Ramblers Athlone Town 1,65 3,25 3,20 1,95 1,45 2-2 3-2
08.12.2019 AVUA Adelaide Utd Newcastle Jets 1,65 3,30 3,20 2,20 1,40 1-0 2-1
31.08.2020 HAZ Fenerbahçe Antalyaspor 1,65 3,35 3,20 2,35 1,30 2-0 4-0
14.08.2020 NOR2 Asane FC Hamarkamera 1,65 3,40 3,20 2,25 1,30 0-1 2-2
18.05.2019 İK1 Queen of Raith Rovers 1,65 3,50 3,20 1,95 1,45 0-0 0-0
07.09.2019 ABD New York City New England 1,65 3,60 3,20 2,65 1,25 0-1 0-1
29.12.2019 İNCL Preston Reading 1,67 2,90 3,20 1,65 1,67 0-2 0-2
14.12.2019 AL3 Hallescher Würzburger 1,67 2,95 3,20 1,67 1,65 1-3 2-5
03.10.2020 POL1 Miedz Legnica Chrobry Glogow 1,67 3,10 3,20 1,62 1,70 1-2 2-2
16.08.2020 FİN2 Gnistan Mypa 1,67 3,20 3,20 2,05 1,40 2-1 3-2
01.03.2020 HOL PSV Feyenoord 1,67 3,25 3,20 2,10 1,40 0-1 1-1
20.09.2020 TSL Kasımpaşaspor Çaykur Rizespor 1,67 3,30 3,20 1,95 1,52 1-0 2-0
01.02.2020 AL3 Unterhaching Uerdingen 1,70 2,80 3,20 1,60 1,75 1-0 1-0
18.01.2020 İBSL Notts County Dover Athletic 1,70 2,85 3,20 1,60 1,75 0-0 0-0
25.01.2020 İBSL Harrogate Wrexham 1,70 2,90 3,20 1,62 1,70 0-1 0-2
04.10.2020 GKOR Gangwon Seongnam 1,70 2,95 3,20 1,50 1,85 0-0 2-1
27.09.2020 POR2 Porto II Penafiel 1,70 3,00 3,20 1,60 1,80 1-1 1-2
26.07.2020 GKOR Daegu Busan Park 1,70 3,05 3,20 1,70 1,62 2-0 3-0
29.02.2020 HOL VV Venlo Fortuna Sittard 1,70 3,10 3,20 1,80 1,55 0-0 0-0
06.12.2019 İTA İnter Roma 1,70 3,15 3,20 2,00 1,50 0-0 0-0
08.03.2017 PERU D.Municipal Sport Huancayo 1,70 3,20 3,20 - - 1-0 2-0
12.10.2019 İCON Curzon Ashton Blyth Spart 1,70 3,25 3,20 1,95 1,50 0-0 0-1
18.05.2019 AL3 Kaiserslautern SV Meppen 1,70 3,30 3,20 1,85 1,50 4-2 4-2
27.10.2019 AL1 M.gladbach Frankfurt 1,70 3,35 3,20 2,20 1,38 2-0 4-2
24.08.2019 İZL1 Thor Akureyri Leiknir Reykjav 1,70 3,40 3,20 - - 1-0 1-1
09.02.2020 İS1 Real Sociedad Athletic Bilbao 1,75 2,65 3,20 1,42 2,00 0-0 2-1
21.12.2019 İTB Perugia Virtus Entella 1,75 2,70 3,20 1,55 1,80 0-0 2-0
22.02.2020 İNCL Stoke Cardiff 1,75 2,75 3,20 1,50 1,85 1-0 2-0
23.02.2020 AL2 Nürnberg Darmstadt 98 1,75 2,80 3,20 1,62 1,70 1-0 1-2
28.09.2020 BRE Santos Fortaleza 1,75 2,85 3,20 1,50 1,90 1-0 1-1
07.03.2020 İN2 Northampton Mansfield 1,75 2,90 3,20 1,60 1,75 0-1 1-2
18.08.2020 PAR Guairena Sportivo Luque 1,75 2,95 3,20 1,60 1,75 0-0 0-1
16.08.2020 NOR Haugesund Stromsgodset 1,75 3,00 3,20 1,75 1,60 0-1 2-3
11.05.2019 TSL2 Elazığspor Afjet Afyon 1,75 3,05 3,20 1,95 1,45 0-0 0-1
28.02.2019 TÜK Kasımpaşaspor Akhisarspor 1,75 3,10 3,20 1,80 1,55 1-1 1-2
11.03.2019 TSL2 Denizlispor Ümraniyespor 1,75 3,15 3,20 1,60 1,75 0-0 0-0
15.05.2017 KOL Bucaramanga La Equidad 1,75 3,20 3,20 - - 1-0 1-0
20.09.2019 AL2 Heidenheim Darmstadt 98 1,75 3,25 3,20 2,00 1,50 0-0 1-0
31.01.2020 FR3 Dunkerque Red Star 1,80 2,60 3,20 1,40 2,05 0-1 1-1
03.02.2020 İTB Pescara Cosenza 1,80 2,65 3,20 1,50 1,85 0-0 2-1
21.10.2020 İS2 Las Palmas Castellon 1,80 2,70 3,20 1,40 2,00 0-0 2-1
05.10.2020 BRE Fortaleza Goianiense 1,80 2,75 3,20 1,35 2,20 0-0 0-0
07.12.2019 ÇEK Teplice Fastav Zlin 1,80 2,80 3,20 1,55 1,90 0-0 2-1
11.07.2020 İNCL Middlesbrough Bristol City 1,80 2,85 3,20 1,50 1,85 0-2 1-3
07.03.2020 İTB Cittadella Pordenone 1,80 2,90 3,20 1,62 1,70 0-1 0-2
19.05.2019 TSL Bursaspor Göztepe 1,80 2,95 3,20 1,55 1,80 0-0 0-0
13.04.2019 RUS1 Tambov Dynamo STP 1,80 3,00 3,20 - - 0-2 0-3
09.02.2019 İK2 Queen`s Park Cowdenbeath 1,80 3,05 3,20 1,55 1,80 0-0 0-1
03.11.2019 RUS Krasnodar Rostov 1,80 3,10 3,20 1,75 1,70 0-2 2-2
10.01.2020 FR2 Ajaccio Grenoble 1,85 2,50 3,20 1,35 2,20 1-1 3-1
21.02.2020 FR3 Lyon Duchere Avranches 1,85 2,55 3,20 1,40 2,10 1-2 1-4
18.10.2020 İS2 Girona Real Oviedo 1,85 2,60 3,20 1,30 2,20 0-0 1-0
12.06.2020 İS2 Elche Extremadura 1,85 2,70 3,20 1,45 1,95 1-0 1-1
01.12.2019 POR Tondela Belenenses 1,85 2,75 3,20 1,50 2,00 0-0 0-1
18.05.2019 BRE2 Parana Guarani 1,85 2,80 3,20 1,35 2,15 0-0 0-0
06.04.2019 TSL Alanyaspor Bursaspor 1,85 2,85 3,20 1,50 1,85 0-0 1-0
13.04.2019 RUS1 Krasnodar II Fakel 1,85 2,90 3,20 - - 0-1 1-2
09.10.2019 S3-1 Düzcespor Sultanbeyli Bld 1,85 2,95 3,20 1,55 1,95 0-0 1-0
21.12.2019 FR2 Troyes Ajaccio 1,90 2,50 3,20 1,35 2,25 1-0 2-1
08.10.2020 KOL Atletico Junior Deportivo Pasto 1,90 2,55 3,20 1,30 2,40 0-0 0-1
25.06.2020 İS2 Vallecano Sporting Gijon 1,90 2,60 3,20 1,40 2,10 0-1 1-1
08.03.2020 İS2 Alcorcon Mirandes 1,90 2,65 3,20 1,40 2,05 0-0 1-2
28.02.2020 FR3 Avranches US Quevilly 1,90 2,70 3,20 1,45 1,90 1-1 3-2
10.03.2019 KOL Deportivo Pasto Deportivo Cali 1,90 2,75 3,20 - - 0-0 1-0
30.03.2019 RUS1 Baltika Khimki 1,90 2,80 3,20 - - 1-1 2-1
25.10.2019 FR2 Le Mans Niort 1,90 2,85 3,20 1,65 1,75 0-0 1-0
15.08.2020 BRE2 Brasil Pelotas Oeste 1,95 2,50 3,20 1,25 2,45 0-0 1-1
05.12.2019 BRE Ceara Corinthians 1,95 2,55 3,20 1,40 2,30 0-0 0-1
14.09.2019 BRE2 Oeste Operario 1,95 2,60 3,20 1,35 2,35 1-0 3-0
10.02.2019 İTB Livorno Cosenza 1,95 2,65 3,20 1,35 2,15 0-0 2-0
09.02.2019 İTB Cittadella Spezia 1,95 2,70 3,20 1,40 2,05 0-0 0-1
07.12.2019 RUS Akhmat Grozny FC Ufa 2,00 2,45 3,20 1,30 2,55 0-1 0-1
09.06.2019 BRE2 Club Regatas America Mineiro 2,00 2,55 3,20 1,20 2,70 0-0 1-3
19.05.2019 RUS1 Luch Vladivostok Fakel 2,00 2,60 3,20 - - 0-0 1-0
05.09.2020 AVUL Azerbaycan Lüksemburg 2,00 2,65 3,20 1,40 2,10 1-0 1-2
17.03.2019 RUS1 Mordovia Saransk Luch Vladivostok 2,05 2,50 3,20 - - 0-0 0-0
05.11.2019 ARJ Defensa Justicia Arg.Juniors 2,05 2,55 3,20 1,35 2,45 0-0 0-0
31.07.2020 İTB Chievo Pescara 2,15 2,30 3,20 1,40 2,00 0-0 1-0

iddaa bülteni, iddaa sakat cezalı listesi, idda bülten sayfamızda bugünkü iddia bültenini, yarınki iddaa bültenini bulabilirsiniz

İddaa

iddaa bülteni

İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda

İddaa programı iddaa bülteni sayfamızda maçları oranları ile birlikte sıralı halde görebilirsiniz.Bu sayfamızda sırası ile (MS) Maç Sonuç oranları, (İY) İlk Yarı Oranları, (ÇŞ) Çifte Şans Oranları, Handikaplı maç oranları ve Alt Üst oranlarını bulabilir ve iddaa programı - iddaa bülteni sitenize ekleyebilrsiniz

İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda

İddaa Programı - İdda bültenimizde bir takımın ismini tıkladığınızda Örneğin (Barcelona) açılan sayfamızda bu takımın fikstürünü evinde ve deplasmanda oynadığı maçların kaç gollü.. Devamı İddaa'nın açıkladığı oranlardan herhangi bir maç sonucu oranını tıkladığınızda Örneğin ev sahibi takımın galibiyetine 2.50 idda oran veriliyor bu oranı tıkladığınızda 2.50 oranlı tüm..Devamı

Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni

Bu sayfamızda sırası ile Maç sonucu Oranları, İlk Yarı Sonucu Oranları, Çifte Şans, Handikaplı Oranlar,Alt - Üst Oranları, Karşılıklı Gol Var Yok oranları, Toplam gol Oranları,ve ilk yarı ikinci yarı oranları tek sayfa halinde bir tıklamanızla karşınıza geliyor.

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları