Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




CSKA Moscow - Arsenal Tula Dinamo Moscow - FC Sochi Akhmat Grozny - FC Ufa Krasnodar - Sp.Moscow Lok.Moscow - Rotor Volgog Rostov 0 - 2 Khimki Ural 0 - 0 Tambov Zenit - Rubin Kazan Club America 1 - 0 Atlas Queretaro 0 - 1 Necaxa Tigres 1 - 1 Fc Juarez Toluca - Club Tijuana Goianiense - Palmeiras Atletico Mineiro 0 - 0 Sport Recife Paranaense - Gremio Bahia - Fortaleza Bragantino - Goias Ceara 2 - 1 Coritiba Fluminense - Santos Internacional - Flamengo Sao Paulo - Botafogo Vasco de - Corinthians Bordeaux 2 - 0 Nimes Brest 0 - 3 Strasbourg Lens - Nantes Lyon - Monaco Metz 2 - 0 St Etienne Montpellier 0 - 4 Reims Nice - Lille Werder Bremen - Hoffenheim Wolfsburg 2 - 1 A.Bielefeld Bochum 2 - 0 Aue Heidenheim 1 - 1 Osnabrück Sandhausen 1 - 1 Paderborn Alanyaspor 2 - 0 Karagümrükspor Fenerbahçe - Trabzonspor MKE Ankaragücü - Hatayspor Yeni Malatyaspor 2 - 1 Gençlerbirliği Adanaspor 1 - 3 Tuzlaspor Akhisarspor - Bursaspor Altay - Giresunspor Bandırmaspor 0 - 3 Adanademirspor Boluspor - Menemen Bld İstanbulspor 3 - 0 Eskişehirspor Ankaraspor 1 - 2 Balıkesirspor Samsunspor - Keçiörengücü Ümraniyespor - Altınordu Fortuna Sittard 1 - 3 Groningen Zwolle - Willem II Waalwijk - Feyenoord Sp. Rotterdam 1 - 1 Heracles Vitesse 2 - 1 PSV Cadiz - Villarreal Getafe - Granada Levante - Celta Vigo Real Sociedad - Huesca Valladolid 0 - 2 Alaves Albacete - Vallecano Alcorcon - Mallorca Almeria - Fuenlabrada Cartagena - Las Palmas Castellon - Girona Leganes - Real Oviedo Malaga - Mirandes Zaragoza - Sabadell Sporting Gijon 2 - 1 Ponferradina Tenerife - Espanyol Logrones - Lugo Aalborg - Vejle Horsens 1 - 1 Nordsjaelland AGF Aarhus - Copenhagen Brondby - Midtjylland Lyngby - Odense Randers FC - Sonderjyske Fredericia FC - Skive Ik Helsingoer - Kolding IF Fremad Amager 0 - 3 Silkeborg FC Hobro - Esbjerg Hvidovre 1 - 2 Viborg Vendsyssel - HB Koge Benfica - Belenenses Famalicao - Boavista Farense - Rio Ave Moreirense - Maritimo CD Nacional - Ferreira Porto - Gil Vicente Santa Clara - Sporting Lisbon Tondela - Portimonense Guimaraes - Braga Basel - Lausanne FC Lugano - St. Gallen Sion - Servette Benfica II - Viseu Feirense - Mafra Cova Piadade - Leixoes Penafiel - Arouca Porto II - Chaves Oliveirense - Sporting Covil Varzim 0 - 2 Estoril Vilafranquense - Casa Pia Vizela - Academica Benevento 1 - 2 Napoli Cagliari 4 - 2 Crotone Fiorentina - Udinese Genoa - İnter Juventus - Verona Milan - Roma Parma 2 - 2 Spezia Southampton 2 - 0 Everton Wolverhampton - Newcastle Arsenal - Leicester Once Caldas 2 - 1 Jaguares Cordoba Deportes Tolima 1 - 2 La Equidad New York City 3 - 1 Montreal Impact Chicago Fire 2 - 2 New York City Cincinnati 0 - 1 Minnesota Utd Philadelphia 5 - 0 Toronto Houston Dynamo 1 - 1 Columbus Atletico Junior 1 - 1 Millonarios Salt Lake 0 - 0 FC Dallas Vancouver 2 - 1 SJ Earthquakes Mazatlan 1 - 2 Monterrey Sagan Tosu 2 - 2 Shonan Bellmare Avispa Fukuoka 1 - 0 Jef United Omiya Ardija 0 - 0 VVaren Nagasa Tokushima 0 - 0 Albirex Niigata Ventforet Kofu 2 - 1 Machida Daegu 3 - 2 Pohang Steel Gwangju 0 - 1 Sangju Sangmu Giravanz Kitaky 0 - 1 Matsumoto Yamaga Jubilo Iwata 3 - 1 Thespakusatsu Renofa Yamaguch 1 - 4 Mito Hollyhock Ehime Fc 0 - 1 Tochigi Sc Ulsan Horang 0 - 1 Jeonbuk Motors Ryukyu 2 - 1 Kyoto Sanga Neman Grodno 1 - 2 Slavia Mozyr Puszcza Niepo - LKS Nieciecza Saarbrücken 1 - 2 SC Verl Aberdeen 3 - 3 Celtic Ingulets 1 - 1 FK Mariupol BGU Minsk 1 - 2 Soligorsk Royal Antwerp 3 - 2 Beerschot Akropolis 1 - 3 Norrby B.Munich II 2 - 0 Mannheim 07 Fylde 2 - 1 Altrincham Kalmar 0 - 0 Falkenbergs Ostersund 1 - 3 Hammarby WSG Swarovski 1 - 1 Hartberg Zalaegerszeg 1 - 3 Budafoki Mte Cosenza - Lecce Waterford Utd 1 - 0 Dundalk Lillestrom 4 - 2 Sandnes Sibenik 0 - 2 Dinamo Zagreb Asteras - OFI FC Rukh 1 - 1 Isloch Rakow Czestoch 2 - 1 Stal Mielec Gornik Leczna 1 - 0 Miedz Legnica Glasgow Rangers 2 - 0 Livingston KV Oostende - Zulte Waregem Kolos Kovali - FC Minaj Young Boys - Luzern DAC Dunajska 1 - 1 Slovan Bratislava Saint Gilloise 6 - 0 Club Brugge II Trelleborg - Degerfors Wolfsberger AC - Rapid Vienna Mezokövesd - MOL Fehervar Apollon Smirnis - Lamia Envigado - Alianza Petrolera Malmo FF - Goteborg Orebro - Helsingborg Lech Poznan - Cracovia Krakow Constanta - Arges Pitesti Molde - Stromsgodset Aalesund - Odd Grenland Sp.Sarpsborg - Rosenborg Valerenga - Kristiansund BK Sint Truiden - Standard Liege Zorya Lugansk - Rukh Vinnyky RFC Seraing - Lommel Utd PAS Giannina - AEK Diosgyor - Puskas FC Patriotas Boyaca - Atletico Nacional Den Haag - Az Alkmaar Los Angeles - LA Galaxy Bodo Glimt - Mjondalen Voluntari - CFR Cluj Charleroi - Beveren Cremonese - Brescia Ansan Greeners 0 - 2 Seoul ELand Lask Linz 4 - 0 St. Polten VPS 3 - 5 Gnistan Nautico - Cruzeiro

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !

    TANITIM ALANINIZ !

    KISA TANITIM YAZINIZ.
  • marinpazari.com

    marinpazari.com

    Satılık Deniz Araçları, Deniz Araçları Ekipmanları, Balık Av Malzemeleri, Ücretsiz ilan verin,firmanızı ekleyin.
  • Balık Avı İstanbul

    Balık Avı İstanbul

    usta balıkçı eşliğinde yakalama garantili yerlere götürerek tam bir aile ortamında keyifli gün geçirmenizi sağlıyoruz.
Geniş Ekran İddaa Programı iddaa bülteni | Sakat Cezalı Listesi

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu

Çifte Şans
İ.G Kim Atar? Karşılıklı Alt - Üst
Saat
Lig
Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 1 0 2 Var Yok Alt Üst
25.10.2020 tarihli iddaa bülteni
18:00 BEL KV Oostende Zulte Waregem
1
1,65 3,30 3,10 2,05 2,15 3,40 1,15 1,15 1,50 1,45 15,00 2,00 1,35 2,10 2,15 1,30 Yorum Yap

Bu Oranlı Biten Son 100 Maç
Maç Listesi Maç Sonuç Alt Üst Sonuç
Tarih Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
24.02.2019 S3-2 Karacabey Birlik Turgutluspor 1,55 3,00 3,10 - - 0-0 1-0
08.02.2020 İK2 Albion Rovers Brechin City 1,60 3,25 3,10 2,10 1,40 2-1 4-1
17.10.2020 İK1 Cove Rangers East Fife 1,60 3,40 3,10 1,85 1,50 1-0 3-1
22.09.2020 HOL2 Excelsior Telstar 1,60 3,50 3,10 2,45 1,25 0-0 1-2
01.03.2020 İZLK Thor Akureyri Throttur Reykjavik 1,60 3,60 3,10 2,10 1,35 2-0 3-1
14.07.2020 ÇEK2 Trinec Zizkov Pardubice 1,60 3,75 3,10 2,25 1,30 1-0 2-1
25.01.2020 BEL AA Gent Genk 1,62 3,10 3,10 2,05 1,50 1-1 4-1
21.12.2019 HOL Heerenveen Heracles 1,62 3,20 3,10 2,15 1,35 0-0 1-1
04.10.2020 ŞİLİ Colo Colo Huachipato 1,62 3,30 3,10 1,90 1,50 0-0 0-1
14.10.2020 JAP Nagoya Grampus Consadole Sapporo 1,62 3,40 3,10 2,00 1,45 2-0 3-0
21.02.2020 HOL2 Telstar MVV Maastricht 1,65 3,10 3,10 2,00 1,45 0-1 2-1
29.09.2020 POL1 Widzew Lodz Zaglebie Sosno 1,65 3,25 3,10 1,85 1,50 0-0 1-1
31.07.2020 NOR2 KFUM Asane FC 1,65 3,30 3,10 2,20 1,35 0-0 0-0
17.07.2020 AVU2 Ried Wacker Innsbruck 1,65 3,40 3,10 2,30 1,30 1-1 4-3
21.12.2019 İBSL Hartlepool Dagenham & Rb 1,67 2,95 3,10 1,75 1,60 0-0 1-0
29.12.2019 İNCL Swansea Barnsley 1,67 3,00 3,10 1,95 1,45 0-0 0-0
13.12.2019 AL1 Hoffenheim Augsburg 1,67 3,05 3,10 1,95 1,45 1-1 2-4
25.01.2020 İK1 Raith Rovers Montrose 1,67 3,10 3,10 1,85 1,50 3-0 4-3
24.10.2020 POL Wisla Krakow Podbeskidzie 1,67 3,20 3,10 1,90 1,45 1-0 3-0
08.09.2020 NOR2 Ullensaker Oeygarden 1,67 3,25 3,10 2,05 1,40 2-1 6-1
02.03.2020 BOL Oriente Petrole Wilstermann 1,67 3,30 3,10 1,85 1,55 0-1 0-1
21.01.2020 İSPK Zaragoza Mallorca 1,70 2,85 3,10 1,60 1,75 0-0 3-1
26.12.2019 İBSL Wrexham Chorley 1,70 2,90 3,10 1,65 1,67 2-0 3-1
29.12.2019 TSL2 Boluspor Eskişehirspor 1,70 2,95 3,10 1,70 1,65 1-0 1-1
25.02.2020 İBSL Maidenhead Utd Ebbsfleet 1,70 3,00 3,10 1,80 1,55 1-3 1-3
29.02.2020 AVU2 Lafnitz Kapfenberg 1,70 3,10 3,10 1,80 1,55 0-1 0-3
01.03.2020 ABD SJ Earthquakes Toronto 1,70 3,20 3,10 2,05 1,40 0-1 2-2
21.06.2020 AVU2 Vorwarts Steyr Amstetten 1,70 3,25 3,10 1,95 1,45 0-0 2-0
08.11.2019 AVU2 Aus.Wien II Kapfenberg 1,70 3,30 3,10 2,15 1,40 1-0 4-1
22.03.2019 HOL2 EVV Eindhoven Dordrecht 1,70 3,40 3,10 1,95 1,45 3-0 8-1
22.11.2019 ÇİN Wuhan Zall Guangzhou R&F 1,70 3,50 3,10 2,50 1,30 2-0 2-1
01.01.2020 İNCL Birmingham Wigan 1,75 2,75 3,10 1,55 1,80 1-1 2-3
15.12.2019 AL2 Osnabrück Dyn.Dresden 1,75 2,80 3,10 1,70 1,65 1-0 3-0
23.02.2020 AL2 Sandhausen Karlsruher Sc 1,75 2,85 3,10 1,70 1,65 0-2 0-2
21.12.2019 İNCL Hull Birmingham 1,75 2,90 3,10 1,70 1,65 1-0 3-0
25.10.2020 AL2 Heidenheim Osnabrück 1,75 2,95 3,10 1,75 1,60 0-0 1-1
11.03.2020 MACK BDP Honved Paksi SE 1,75 3,00 3,10 1,70 1,62 1-0 2-0
30.11.2019 AL3 Hallescher Duisburg 1,75 3,10 3,10 1,85 1,60 0-0 1-0
12.05.2019 POR2 Famalicao Oliveirense 1,75 3,20 3,10 - - 3-1 3-2
20.07.2019 ÇİN2 Nei Mongol Beijing Enterp 1,75 3,25 3,10 - - 0-0 1-0
19.05.2019 TSL Alanyaspor Çaykur Rizespor 1,75 3,30 3,10 2,05 1,40 1-0 1-1
06.10.2019 ABD Seattle Minnesota Utd 1,75 3,40 3,10 2,30 1,35 1-0 1-0
03.02.2020 BRPL Guarani Santo Andre 1,80 2,60 3,10 1,45 2,00 1-1 2-1
31.01.2020 FR2 Guingamp Auxerre 1,80 2,65 3,10 1,50 1,90 0-0 1-0
21.12.2019 FR1 Strasbourg St Etienne 1,80 2,70 3,10 1,48 1,90 1-0 2-1
14.12.2019 FR1 Amiens Dijon 1,80 2,75 3,10 1,52 1,85 1-1 1-1
15.10.2020 POR2 Feirense Chaves 1,80 2,80 3,10 1,50 1,85 0-3 0-4
05.12.2019 POL1 Miedz Legnica Stomil Olsztyn 1,80 2,85 3,10 1,60 1,85 0-0 1-1
07.03.2020 İN2 Salford City Bradford 1,80 2,90 3,10 1,60 1,75 1-0 2-0
01.03.2020 AL2 St. Pauli Osnabrück 1,80 2,95 3,10 1,67 1,65 2-0 3-1
20.09.2019 AL3 Würzburger SV Meppen 1,80 3,00 3,10 2,10 1,45 3-1 3-2
05.05.2019 TSL Göztepe Antalyaspor 1,80 3,05 3,10 1,70 1,65 2-1 5-1
08.03.2017 LKU Paranaense Catolica 1,80 3,10 3,10 - - 1-0 2-2
30.03.2019 PAR Sol De America Depor Capiata 1,80 3,15 3,10 - - 0-0 0-0
29.09.2019 AL3 SV Meppen Uerdingen 1,80 3,20 3,10 1,95 1,50 0-1 1-2
14.02.2020 FR3 Le Puy Gazelec Ajac 1,85 2,55 3,10 1,40 2,05 0-0 1-0
21.12.2019 ROM Hermannstadt CSMS Iaşi 1,85 2,60 3,10 1,40 2,10 1-0 1-0
14.02.2020 FR3 Creteil US Quevilly 1,85 2,65 3,10 1,45 2,00 0-2 1-3
21.06.2020 ÇEK Slovacko 1905 Bohemians 1,85 2,70 3,10 1,45 1,95 1-1 1-2
07.12.2019 FR1 Rennes Angers 1,85 2,75 3,10 1,52 1,95 1-0 2-1
01.03.2020 POL Arka Gdynia Lodzki KS 1,85 2,80 3,10 1,55 1,80 0-0 1-1
01.12.2019 TSL Gazişehir Antep Denizlispor 1,85 2,85 3,10 1,60 1,80 0-0 1-2
17.02.2019 TSL Kayserispor Göztepe 1,85 2,90 3,10 1,50 1,85 1-0 2-1
11.02.2019 İS1 Alaves Levante 1,85 2,95 3,10 1,65 1,70 1-0 2-0
01.06.2017 KOL Deportivo Cali Deportivo Pasto 1,85 3,00 3,10 - - 0-0 0-0
23.02.2019 JAP Sanfrecce Hiroshima Shimizu S 1,85 3,05 3,10 1,65 1,70 0-1 1-1
21.09.2019 AL2 Sandhausen Bochum 1,85 3,10 3,10 1,85 1,60 0-0 1-1
07.02.2020 FR2 Ajaccio Auxerre 1,90 2,45 3,10 1,35 2,20 2-3 2-3
15.02.2020 İS2 Real Oviedo Alcorcon 1,90 2,50 3,10 1,40 2,10 0-2 1-2
02.10.2020 FR3 Bastia Borgo Bourg Peron 1,90 2,55 3,10 1,40 2,10 0-1 1-1
01.07.2020 İS2 Extremadura Santander 1,90 2,60 3,10 1,35 2,15 2-0 3-1
01.03.2020 İS2 Elche Numancia 1,90 2,65 3,10 1,40 2,05 1-0 2-0
01.12.2019 JAP2 Omiya Ardija Montedio Yamagata 1,90 2,70 3,10 1,45 2,05 0-0 0-2
23.11.2019 RUS Orenburg Akhmat Grozny 1,90 2,75 3,10 1,45 2,10 0-1 1-2
17.11.2019 RUS1 Nizhny Novgorod Chayka 1,90 2,80 3,10 1,50 2,00 1-1 1-2
09.02.2019 ÇEK Fastav Zlin Slovacko 1,90 2,85 3,10 1,45 1,95 0-0 0-1
13.11.2019 RUS1 Sp Moscow II FK Armavir 1,90 2,90 3,10 1,60 1,85 0-2 1-3
26.09.2019 MEK-A Club Tijuana Morelia 1,90 2,95 3,10 1,65 1,80 2-1 3-2
25.10.2020 TSL Yeni Malatyaspor Gençlerbirliği 1,90 3,00 3,10 1,65 1,80 1-1 2-1
17.01.2020 İS2 Fuenlabrada Malaga 1,95 2,40 3,10 1,30 2,40 0-0 0-0
19.09.2020 İS2 Castellon Malaga 1,95 2,50 3,10 1,30 2,30 0-1 0-1
08.07.2020 İS2 Ponferradina Lugo 1,95 2,55 3,10 1,35 2,20 0-0 0-1
29.11.2019 FR3 Lyon Duchere Red Star 1,95 2,60 3,10 1,40 2,20 1-0 3-1
07.03.2020 İTB Perugia Salernitana 1,95 2,65 3,10 1,45 2,00 1-0 1-0
07.04.2019 İS1 Getafe Athletic Bilbao 1,95 2,70 3,10 1,30 2,30 0-0 1-0
17.02.2019 POR Belenenses Maritimo 1,95 2,75 3,10 1,40 2,05 0-0 0-1
21.09.2019 RUS1 Sp Moscow II Neftekhimik 1,95 2,80 3,10 1,50 2,00 0-3 0-3
10.08.2020 AVL İnter Leverkusen 1,95 3,25 3,10 1,95 1,65 2-1 2-1
06.09.2020 BRE2 Chapecoense Avai 2,00 2,50 3,10 1,30 2,25 0-0 1-0
10.12.2019 ARJ Arg.Juniors Estudiantes 2,00 2,55 3,10 1,35 2,40 1-0 1-1
14.09.2019 KOL Bucaramanga Aguilas Doradas 2,00 2,60 3,10 1,35 2,30 2-0 2-0
07.04.2019 RUS Rubin Kazan Arsenal Tula 2,00 2,65 3,10 1,25 2,50 0-0 0-0
20.09.2019 FR3 Beziers Concarneau 2,00 2,70 3,10 1,45 2,10 1-0 1-0
06.08.2020 AVL Sevilla Roma 2,00 3,00 3,10 1,67 1,90 2-0 2-0
25.08.2020 BRE2 Chapecoense Guarani 2,05 2,45 3,10 1,25 2,50 2-0 2-0
01.03.2020 İS2 Fuenlabrada Alcorcon 2,05 2,50 3,10 1,30 2,35 1-3 3-4
03.03.2019 ARJ Talleres Cordoba Colon 2,05 2,55 3,10 1,30 2,30 1-0 2-0
03.08.2019 BRE2 Parana America Mineiro 2,05 2,60 3,10 1,25 2,50 0-0 0-0
25.10.2020 İS1 Valladolid Alaves 2,10 2,60 3,10 1,30 2,60 0-0 0-2
05.09.2020 BRE2 Figueirense Parana 2,15 2,35 3,10 1,25 2,60 0-0 0-1

iddaa bülteni, iddaa sakat cezalı listesi, idda bülten sayfamızda bugünkü iddia bültenini, yarınki iddaa bültenini bulabilirsiniz

İddaa

iddaa bülteni

İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda

İddaa programı iddaa bülteni sayfamızda maçları oranları ile birlikte sıralı halde görebilirsiniz.Bu sayfamızda sırası ile (MS) Maç Sonuç oranları, (İY) İlk Yarı Oranları, (ÇŞ) Çifte Şans Oranları, Handikaplı maç oranları ve Alt Üst oranlarını bulabilir ve iddaa programı - iddaa bülteni sitenize ekleyebilrsiniz

İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda

İddaa Programı - İdda bültenimizde bir takımın ismini tıkladığınızda Örneğin (Barcelona) açılan sayfamızda bu takımın fikstürünü evinde ve deplasmanda oynadığı maçların kaç gollü.. Devamı İddaa'nın açıkladığı oranlardan herhangi bir maç sonucu oranını tıkladığınızda Örneğin ev sahibi takımın galibiyetine 2.50 idda oran veriliyor bu oranı tıkladığınızda 2.50 oranlı tüm..Devamı

Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni

Bu sayfamızda sırası ile Maç sonucu Oranları, İlk Yarı Sonucu Oranları, Çifte Şans, Handikaplı Oranlar,Alt - Üst Oranları, Karşılıklı Gol Var Yok oranları, Toplam gol Oranları,ve ilk yarı ikinci yarı oranları tek sayfa halinde bir tıklamanızla karşınıza geliyor.

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Spor Haberleri İddaa Sonuçları