Liaoning Whowin 1 - 1 Tianjin Teda Shanghai Shenh 0 - 3 Guangz Evergrande Yanbian Funde 0 - 4 Jiangsu Suning Hebei China - Beijing Guoan Limerick - Bohemians Longford Town - Athlone Town Atlanta Utd - Los Angeles AFC United - Malmo FF Gorodeya - FK Slutsk Torpedo Zhodino - Vitebsk PS Kemi 1 - 5 Inter Turku Hıfk Helsinki 1 - 0 RoPS SJK Seinajoki - Lahti Oulu 1 - 2 Gnistan Honka 2 - 2 Haka Hoffenheim 1 - 0 Werder Bremen Hertha Berlin 2 - 0 Stuttgart Schalke 04 - RB Leipzig Hamburger Sv 1 - 0 Augsburg Mainz 05 0 - 1 Hannover 96 Wolfsburg 0 - 3 Dortmund Munster 0 - 1 Magdeburg Hallescher 1 - 2 Unterhaching Chemnitzer 0 - 0 Osnabrück S.Grossaspach 0 - 0 VfR Aalen Rot-Weiss 0 - 1 Paderborn W.Bremen II - Wehen Rennes - Dijon St Etienne - Amiens Troyes - Nantes Nice - Guingamp Montpellier - Strasbourg Lyon - Bordeaux Rapid Vienna 1 - 2 Sturm Graz Wolfsberger AC - FC Admira Genk - Charleroi Eupen - KV Oostende Beveren - Lokeren KV Mechelen - Royal Antwerp Mlada Boleslav - Liberec Fastav Zlin 0 - 0 Mfk Karvina 1905 Bohemians - Slavia Prague Banik Ostrava 0 - 0 Teplice Hebei China 2 - 0 Beijing Guoan Copenhagen - Sonderjyske Dinamo Zagreb - Slaven Kopriv HNK Rijeka - Lokomotiva Twente - VV Venlo Az Alkmaar - Den Haag Heerenveen - Heracles Swansea 0 - 4 Manchester Utd Bournemouth 0 - 2 Watford Burnley 0 - 1 West Bromwich Leicester 2 - 0 Brighton Liverpool 1 - 0 Crystal Palace Southampton 3 - 2 West Ham Stoke - Arsenal Aston Villa 4 - 2 Norwich Bolton 1 - 2 Derby Bristol City 0 - 0 Millwall Fulham 0 - 1 Sheffield Wed Ipswich 2 - 0 Brentford Nottingham 2 - 1 Middlesbrough Preston 1 - 0 Reading QPR 2 - 1 Hull Sheffield Utd 1 - 0 Barnsley Wolverhampton 1 - 2 Cardiff Sunderland - Leeds Utd Bradford 0 - 1 Blackburn Bury 1 - 3 Bristol Rovers Charlton 4 - 1 Northampton Doncaster 3 - 3 Blackpool Fleetwood 2 - 0 Wimbledon Milton Keynes 1 - 0 Gillingham Oldham 0 - 2 Wigan Peterborough 2 - 1 Rotherham Portsmouth 1 - 1 Walsall Scunthorpe 1 - 0 Oxford Shrewsbury 3 - 2 Rochdale Southend 1 - 1 Plymouth Forest Green 4 - 3 Yeovil Luton 3 - 0 Colchester Morecambe 0 - 1 Swindon Stevenage 3 - 1 Grimsby Wycombe 2 - 4 Notts County Exeter 1 - 0 Lincoln Crewe 1 - 0 Barnet Crawley Town 0 - 1 Cambridge Coventry 0 - 1 Newport Chesterfield 2 - 0 Port Vale Carlisle 3 - 0 Cheltenham Accrington 2 - 1 Mansfield Boreham Wood 2 - 1 Aldershot Dover Athletic 1 - 1 Barrow Bromley 2 - 0 Hartlepool Chester City 2 - 3 Sutton United Fylde 2 - 2 Dagenham & Rb Eastleigh 2 - 0 Tranmere Gateshead 3 - 0 Macclesfield Guiseley 3 - 2 Torquay Solihull Moors 0 - 1 Halifax Town Woking 0 - 2 Leyton Orient Maidenhead Utd 1 - 1 Ebbsfleet Maidstone 2 - 1 Wrexham Ural 0 - 0 CSKA Moscow Sp.Moscow 3 - 4 Lok.Moscow Rubin Kazan - Anzhi Odessa - Veres Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk Juve Bucuresti - Steaua Bucuresti Gaz Metan - ACS Poli Aberdeen 2 - 1 FC Dundee Hibernian 1 - 3 Hamilton Kilmarnock 0 - 2 Celtic Motherwell 2 - 0 Ross County Glasgow Rangers 0 - 0 Hearts St. Johnstone 1 - 0 Partick Thistle Dundee Utd 1 - 0 Brechin City Queen of 1 - 0 Dumbarton Inverness 1 - 1 Morton Livingston 1 - 3 St. Mirren Dunfermline 3 - 1 Falkirk Alloa Athletic 1 - 0 Queen`s Park Albion Rovers 1 - 2 Airdrie United Stranraer 3 - 4 Ayr United Arbroath 2 - 3 East Fife Raith Rovers 3 - 1 Forfar Athletic Elgin City 3 - 2 Clyde Stenhousemuir 3 - 1 Peterhead Montrose 1 - 0 Cowdenbeath Stirling Albion 2 - 0 Edinburgh City Berwick Rangers 1 - 5 Annan Athletic Thun - Lausanne Zurich - Young Boys Piast Gliwice - Korona Kielce Jagiellonia - Slask Wroclaw Arka Gdynia 0 - 3 Pogon Szczecin Morelia 1 - 2 Pachuca Club Tijuana 2 - 0 Santos Laguna Corinthians - Vitoria Verona - Napoli Juventus - Cagliari Celta Vigo - Real Sociedad Sevilla - Espanyol Girona - Atl-Madrid Alcorcon - Sporting Gijon Cordoba - Cadiz Numancia - Huesca Osasuna - Sevilla II Valladolid - Barcelona II Bursaspor - Alanyaspor Karabükspor - İst-Başakşehir Osmanlıspor - Galatasaray Sivasspor - Yeni Malatyaspor Independiente 0 - 2 Sportivo Trini Ca Juventud 1 - 0 Vila Nova Audax Itali 2 - 1 Temuco Nac-Asuncion 1 - 1 Sportivo Luque Criciuma 1 - 1 Oeste Asteras - PAS Giannina Xanthi - Lamia Olympiakos - Larissa AEK - Panaitolikos Kerkyra - Panionios Levadiakos - PAOK Platanias - Panathinaikos Atromitos - Apollon Smirnis Goias 1 - 1 America Mineiro Depor Macara 7 - 1 Clan Juvenil Timbers 2 - 0 RB Newyork Lijiang Jiayunhao 2 - 1 Dalian Transcen Meizhou Hakka 1 - 2 Hangzhou Greent Guizhou Zhiche 2 - 1 Shanghai Sipg Jubilo Iwata 1 - 1 Cerezo Osaka Kashima Antlers 2 - 0 Shimizu S Gamba Osaka 0 - 1 Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroshima 1 - 0 Ventforet Kofu Kawasaki Frontale 2 - 1 Consadole Sapporo Niigata 1 - 2 Vegalta Sendai Sagan Tosu 3 - 0 Omiya Ardija Urawa Reds 2 - 1 FC Tokyo Fc Seoul 1 - 1 Ulsan Horang Jeju United 3 - 1 Jeonnam Drag Jeonbuk Motors 2 - 1 Gwangju S.Bluewings 2 - 3 Gangwon Anyang 0 - 3 Seongnam Bucheon 2 - 3 Gyeongnam Busan Park 2 - 0 Ansan Greeners Braga II 0 - 2 Santa Clara Yenisey Krasno 2 - 1 Zenit II Sibir Novo 1 - 1 Olimpiyets Nizh Famalicao 0 - 0 Benfica II Dyn.Dresden 0 - 4 Sandhausen Düsseldorf 2 - 0 Kaiserslautern Heidenheim 1 - 2 Duisburg Baoding Yingli 3 - 2 Shanghai Shenxi Qingdao Huangh 2 - 1 Shenzhen Fc Zhejiang Yiten 1 - 4 Beijing Renhe Werder Bremen 0 - 0 Wehen Tyumen 0 - 2 Krylya Sovetov Oskarshamns 2 - 2 Angelholms Petrotrest 2 - 0 Tom Tomsk Red Star 2 - 0 Consalat Gks Tychy 1 - 0 Bytovia Bytow Khimki 0 - 3 Shinnik Lens 0 - 0 Brest Ranheim 6 - 1 Levanger Vard Haugesund 2 - 0 Vindbjart Orenburg 0 - 0 Luch Vladivostok Sandviken 0 - 1 Enskede Skövde Aik 2 - 1 Rosegard Tambov 2 - 1 Kuban Krasno Asker 2 - 1 Follo Brumunddal 0 - 0 Skeid Grorud II 0 - 7 Hamarkamera KFUM 2 - 0 Kjelsas Egersunds 3 - 1 Vindbjart If Fram 1 - 3 Notodden Afc Eskilstuna 3 - 1 Malmo FF Syrianska 2 - 1 Oster Akropolis 3 - 0 Assyriska Vasalunds 0 - 1 Carlstad UTD Qviding 0 - 4 Mjallby Utsiktens Bk 2 - 0 Ljungskile Rakow Czestoch - Katowice Volga - Avangard Kursk Santiago Wander - Catolica Saint Gilloise 0 - 0 Westerlo Fylkir - Faskrudsfjordur Olimpia Grudzi 0 - 0 Chrobry Glogow Pogon Siedlce - Wigry Suwalki Puszcza Niepo - Odra Opole Tondela - Estoril Viseu - Leixoes Cova Piadade - Arouca Oliveirense - Nacional Porto II - Penafiel Sporting Covil - Guimaraes II Uniao Madeira 0 - 0 Academica Varzim - Gil Vicente Mezokövesd Zsory - Budapest Honved Puskas FC - Balmazujvaros Lillestrom - Valerenga Degerfors - Varbergs Del Valle - Cuenca Spartak Trnava - Slovan Bratislava Erzurum BŞB - Balıkesirspor Baltika - Fakel Senica - Nitra Trencin - Zemplin Zlate Moravce - Tatran Presov Chiasso - Wil 1900 Rapperswil - Wohlen Giresunspor - Adanaspor Guimaraes - Sporting Lisbon Uni_San Martin - Melgar OH Leuven - Cercle Brugge Union Espanola - De Quillota Ujpest - Diosgyor Fenix - Sud America Boston River - Plaza Colonia Nacional DF - Ca Juventud Rc Montevideo - Cerro Porteno Adanademirspor - Çaykur Rizespor Wilstermann - Nacional Potosi ABC Natal - Internacional Boa EC - Ceara Guarani - Santa Cruz Regatas - Luverdense Benfica - Belenenses D.Municipal - Sport Rosario Aguilas Doradas - FC Tigres

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
TSL Türkiye Süper Ligi
Türkiye Süper Ligi - 18.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

21.01 - - Sivasspor Akhisar Bld - - - - - - - -
21.01 - - Antalyaspor Beşiktaş - - - - - - - -
21.01 - - Konyaspor Trabzonspor - - - - - - - -
21.01 - - Kasımpaşaspor Alanyaspor - - - - - - - -
21.01 - - Bursaspor İst-Başakşehir - - - - - - - -
21.01 - - Karabükspor Gençlerbirliği - - - - - - - -
21.01 - - Fenerbahçe Göztepe - - - - - - - -
21.01 - - Kayserispor Galatasaray - - - - - - - -
21.01 - - Osmanlıspor Yeni Malatyaspor - - - - - - - -
Türkiye Süper Ligi - 19.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

28.01 - - Akhisar Bld Antalyaspor - - - - - - - -
28.01 - - Gençlerbirliği Konyaspor - - - - - - - -
28.01 - - Alanyaspor Bursaspor - - - - - - - -
28.01 - - Beşiktaş Kasımpaşaspor - - - - - - - -
28.01 - - Göztepe Kayserispor - - - - - - - -
28.01 - - İst-Başakşehir Karabükspor - - - - - - - -
28.01 - - Galatasaray Osmanlıspor - - - - - - - -
28.01 - - Yeni Malatyaspor Sivasspor - - - - - - - -
28.01 - - Trabzonspor Fenerbahçe - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.





Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic