Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Krasnodar II 1 - 1 SKA Energia FK Armavir 0 - 1 Mordovia Fakel 1 - 2 Dynamo STP Khimki 0 - 1 Tom Tomsk Zenit II 1 - 2 Chertanovo Olimpiyets Nizh 2 - 1 Tyumen Baltika 1 - 2 Tambov Rotor Volgog 1 - 0 Luch Vladivostok Novosibirsk 0 - 2 Shinnik CA Penarol 1 - 1 Rc Montevideo Royal Pari 4 - 2 Bolivar Catolica 2 - 2 Deportes Iquique General Diaz 1 - 1 Olimpia Asuncion Flamengo 2 - 0 Botafogo Boa EC 2 - 1 Ponte Preta Oeste 2 - 2 Paysandu Cruz Azul 3 - 0 Puebla Deportivo Pasto 0 - 1 Aguilas Doradas Sport Rosario 4 - 1 Academia Cantol Bucaramanga 0 - 0 Atletico Junior Chicago Fire 1 - 2 Toronto RB Newyork 2 - 0 New England Philadelphia 1 - 3 La Galaxy Columbus 3 - 2 Orlando City Sao Paulo 3 - 1 Corinthians Union Espanola 2 - 4 Audax Itali Pachuca 0 - 1 Monterrey Envigado 1 - 1 Deportivo Cali Houston Dynamo 1 - 1 FC Dallas Sport Huancayo 2 - 1 Universitario Club Tijuana 2 - 1 CD Guadalajara Tigres 2 - 0 Leon Salt Lake 2 - 0 Colorado Timbers - Tigres Timbers 2 - 2 Montreal Impact Incheon United 2 - 1 Fc Seoul Nagoya Grampus 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima Vissel Kobe 0 - 3 Shonan Bellmare Kashima Antlers 6 - 2 Kashiwa Reysol Ulsan Horang 2 - 0 Daegu Horsens 1 - 1 Randers FC Cerezo Osaka 1 - 1 Urawa Reds FC Tokyo 5 - 2 Yokohama FM Gamba Osaka 1 - 2 Shimizu S Kawasaki Frontale 1 - 0 VVaren Nagasa Sagan Tosu 0 - 1 Vegalta Sendai Consadole Sapporo 0 - 0 Jubilo Iwata Sangju Sangmu 0 - 2 Jeonbuk Motors Zorya Lugansk 2 - 1 Illichivets Beijing Guoan 3 - 2 Tianjin Quanjian Guangzhou R&F 1 - 1 Guizhou Zhiche Hebei China 0 - 0 Jiangsu Suning Henan Jianye 2 - 2 Shanghai Shenh Odense 2 - 2 Sonderjyske 1905 Bohemians 2 - 1 Slovacko AIK Stockholm 5 - 1 Brommapojkarna Djurgarden 2 - 1 Hacken Isloch 0 - 1 Dinamo Minsk Gornik Zabrze 1 - 1 Korona Kielce AGF Aarhus 1 - 1 Nordsjaelland Tampe Ilves 2 - 0 PS Kemi KuPS Kuopio 1 - 2 VPS Lahti 2 - 0 Marieham Fjölnir 1 - 1 Vestmannaeyjar Waterford Utd 0 - 1 Shamrock Chiasso 1 - 3 FC Vaduz Sion 1 - 2 FC Lugano Young Boys 2 - 0 Grasshoppers Zurich 2 - 1 Thun Karpaty Lviv 0 - 2 Oleksandria Constanta 0 - 1 Dunarea Calaraşi Ferencvaros 4 - 1 Diosgyor IK Sirius 3 - 2 Goteborg Curico Unido 1 - 0 De Quillota Sigma Olomouc 0 - 3 Slavia Prague Brondby 1 - 1 Vejle Vikingur Reykja 2 - 1 IR Reykjavik Aalesund 4 - 0 Sandnes Asane FC 1 - 0 Notodden Mjondalen 4 - 0 Levanger Sogndal 1 - 0 Hamarkamera Tromsdalen 3 - 2 Strommen Ullensaker 1 - 1 Nest Sotra Viking 4 - 1 Jerv FC Sporting Cristal 2 - 0 Melgar Wisla Plock 1 - 2 Lech Poznan Arsenal Kyiv 0 - 2 FC Lviv KA Akureyri - Fylkir KR Reykjavik - Stjarnan Toluca - Morelia Podbrezova - DAC Dunajska Zlate Moravce - Slovan Bratislava Ujpest - MTK Budapest Luch Minsk - Dinamo Brest Club Brugge - Standard Liege Sligo Rovers - Dundalk Dinamo Bucuresti - Voluntari Atenas - Def.Sporting Danubio - Progreso Rampla Juniors - Atletico Fenix D.Municipal - Real Garcilaso Bahia - Vitoria Palmeiras - Atl-Mineiro Parana - America Mineiro Sport Recife - Fluminense Vasco de - Gremio Destroyers - Sport Boys Breidablik - Hafnarfjordur Cerro Porteno - Club Guarani Patriotas Boyaca - Club Santa Liverpool - Dortmund

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !!

    TANITIM ALANINIZ !!

    İlgi çekici resim ve Kısa tanıtım yazı bölümünüz
  • TANITIM ALANINIZ !!

    TANITIM ALANINIZ !!

    İlgi çekici resim ve Kısa tanıtım yazı bölümünüz
  • Ücretsiz İddaa Sitesi

    Ücretsiz İddaa Sitesi

    Sizler için hazırladığımız 2008 senesin den günümüze tüm verileri yüklü. Ücretsiz iddaa scripti tüm detayları için tıklayın.

Gurur Duyduk

Ampute Milli Takımımız, çeyrek finalde Rusya'yı 2-1'le geçerek yarı finale yükseldi!.

Loading the player...

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası çeyrek final maçında Rusya'ya karşı 2-1 öndeyken hakemin maçı tatil etmesi sebebiyle yarı finale yükseldi.

Riva bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanan çeyrek final mücadelesinde dünya şampiyonu Rusya ile karşı karşıya gelen milliler, Rahmi ve Fatih'in golleriyle 2-1 önde iken hakem maçı tatil etti.

Milli Takım, yarı finalde 8 Ekim Pazar günü Polonya ile karşılaşacak. Polonya, çeyrek finalde İrlanda'yı 5-1 mağlup etti. Günün diğer çeyrek final mücadelelerinde ise İngiltere, Fransa'yı 2-0 ve İspanya da İtalya'yı 2-1 yenerek yarı finalde eşleşti..

Reklam

Facebookta Paylaş



Yorumlar (0) / onay bekleyen (0)

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

1500 karakter kaldı

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic