Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Yanbian Funde 1 - 2 Henan Jianye Tianjin Quanjian 2 - 1 Hebei China Sligo Rovers - Derry City Neman Grodno 3 - 0 Gomel Novopolotsk 0 - 4 Dinamo Brest Oulu 3 - 2 Ekenas IF KPV 1 - 1 OPS Gnistan 1 - 1 Jaro Honka 1 - 1 TPS Turku GrIFK 2 - 1 Haka RB Leipzig 1 - 0 Stuttgart M.gladbach 1 - 5 Leverkusen Frankfurt 2 - 2 Dortmund Augsburg 1 - 2 Hannover 96 Hamburger Sv 0 - 1 Bayern Munich Magdeburg 0 - 3 Unterhaching Munster 1 - 1 Karlsruher Sc Würzburger 0 - 5 Wehen SV Meppen 1 - 0 Fortuna Köln Paderborn 3 - 0 VfR Aalen Rot-Weiss 1 - 1 Hallescher W.Bremen II 1 - 1 Sportfreunde Rennes - Lille Nantes - Guingamp Monaco 2 - 0 Caen Metz - Dijon Angers - Toulouse Amiens - Bordeaux Sturm Graz 3 - 2 Mattersburg Altach 3 - 2 Wolfsberger AC St. Polten 0 - 1 Lask Linz Baumit Jablonec 0 - 3 Sparta Prag Teplice 1 - 0 Mfk Karvina HNK Cibalia 1 - 0 Slaven Kopriv Hajduk Split 2 - 2 Dinamo Zagreb Nac Breda 0 - 2 Zwolle Excelsior - Sp. Rotterdam VV Venlo - Den Haag Twente - Roda Chelsea 4 - 2 Watford Huddersfield 2 - 1 Manchester Utd Manchester City 3 - 0 Burnley Newcastle 1 - 0 Crystal Palace Southampton 1 - 0 West Bromwich Stoke 1 - 2 Bournemouth Swansea 1 - 2 Leicester Aston Villa 2 - 1 Fulham Barnsley 0 - 1 Hull Bolton 1 - 1 QPR Brentford 3 - 3 Sunderland Bristol City 0 - 3 Leeds Utd Derby 2 - 0 Sheffield Wed Middlesbrough 0 - 1 Cardiff Millwall 2 - 0 Birmingham Nottingham 2 - 0 Burton Albion Sheffield Utd 2 - 1 Reading Wolverhampton 3 - 2 Preston Wimbledon 0 - 1 Plymouth Blackburn 3 - 0 Portsmouth Blackpool 1 - 3 Wigan Bradford 0 - 1 Charlton Doncaster 0 - 3 Walsall Gillingham 1 - 2 Northampton Milton Keynes 4 - 4 Oldham Oxford 3 - 3 Rotherham Rochdale 1 - 0 Bristol Rovers Scunthorpe 2 - 1 Peterborough Shrewsbury 1 - 0 Fleetwood Southend 1 - 0 Bury Exeter 0 - 1 Port Vale Morecambe 0 - 0 Grimsby Newport 1 - 1 Mansfield Stevenage 1 - 2 Forest Green Swindon 1 - 0 Wycombe Crewe 0 - 2 Accrington Crawley Town 0 - 0 Luton Coventry 0 - 0 Colchester Cheltenham 1 - 0 Lincoln Carlisle 1 - 1 Notts County Cambridge 2 - 1 Chesterfield Barnet 1 - 1 Yeovil Chester City 1 - 2 Boreham Wood Ebbsfleet 3 - 2 Barrow Eastleigh 3 - 2 Gateshead Leyton Orient 0 - 1 Macclesfield Dover Athletic 1 - 1 Maidenhead Utd Fylde 2 - 1 Maidstone Guiseley 4 - 2 Solihull Moors Hartlepool 1 - 1 Sutton United Halifax Town 1 - 1 Torquay Aldershot 2 - 1 Tranmere Bromley 2 - 0 Woking Dagenham & Rb 0 - 1 Wrexham Olimpik Donetsk 1 - 0 Zirka Kirovohra Oleksandria 2 - 1 Veres Vorskla Poltava 0 - 1 Karpaty Lviv Juve Bucuresti 2 - 1 ACS Sepsi Constanta - CFR Cluj Hearts 1 - 0 St. Johnstone Kilmarnock - Hibernian Motherwell - Celtic Partick Thistle 2 - 1 FC Dundee Glasgow Rangers - Aberdeen Ross County 2 - 1 Hamilton Dunfermline 3 - 1 Livingston Dundee Utd 0 - 2 Inverness Falkirk 0 - 0 St. Mirren Brechin City 0 - 1 Queen of Morton 1 - 1 Dumbarton Arbroath 7 - 1 Airdrie United Alloa Athletic 4 - 1 East Fife Stranraer 1 - 1 Raith Rovers Albion Rovers 0 - 1 Queen`s Park Forfar Athletic 0 - 5 Ayr United Clyde 1 - 4 Peterhead Cowdenbeath 0 - 3 Stirling Albion Berwick Rangers 0 - 1 Montrose Elgin City 2 - 0 Stenhousemuir Edinburgh City 0 - 1 Annan Athletic Basel 2 - 1 Thun Zurich 0 - 4 Grasshoppers Sandecja Nowy 1 - 1 Cracovia Krakow Pogon Szczecin 2 - 3 Nieciecza Lechia Gdansk - Lech Poznan Atlas 1 - 0 Club Tijuana Morelia 0 - 0 Leon Vasco de - Coritiba Guarani - Esporte Juventude Criciuma - Internacional Londrina - Paysandu Ceara 2 - 2 Figueirense Vila Nova - Oeste CRB - Boa EC Pelotas - Santa Cruz Nautico 1 - 2 ABC Natal Cesena 3 - 3 Foggia Calcio Palermo 0 - 2 Novara Parma 3 - 1 Virtus Entella Pescara 2 - 1 Avellino Pro Vercelli 0 - 0 Carpi Salernitana 1 - 1 Frosinone Spezia 4 - 2 Perugia Ternana 1 - 1 Ascoli Venezia 1 - 0 Empoli Chojniczanka 0 - 2 Pogon Siedlce Miedz Legnica 0 - 0 Gornik Leczna Rakow Czestoch 2 - 2 Gks Tychy Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Wigry Suwalki 2 - 2 Bytovia Bytow Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Glogow Oliveirense 1 - 1 Real Sport Penafiel 4 - 1 Sp.Lisbon II Braga II 0 - 1 Sporting Covil Leixoes 1 - 0 Academica Famalicao 0 - 1 Viseu Nacional 2 - 1 Cova Piadade Luch Vladivostok 1 - 2 Olimpiyets Nizh Kuban Krasno 2 - 1 Krylya Sovetov Rotor Volgog 2 - 0 Tom Tomsk Fakel 0 - 1 Khimki Zenit II 1 - 2 Volgar Astrak Yenisey Krasno 4 - 1 Shinnik Baltika 3 - 2 Dynamo STP Tambov 4 - 1 Sibir Novo Orenburg 1 - 1 Avangard Kursk Levante 1 - 1 Getafe Osmanlıspor 3 - 0 Karabükspor Akhisar Bld 3 - 3 Gençlerbirliği Real Betis 2 - 0 Alaves Sampdoria 5 - 0 Crotone Valencia 4 - 0 Sevilla Yeni Malatyaspor 1 - 0 Trabzonspor Napoli - İnter Barcelona - Malaga Guarani 2 - 0 Ca Juventud Regatas 1 - 1 Boa EC Cerezo Osaka 2 - 0 Ventforet Kofu Sanfrecce Hiroshima 0 - 3 Kawasaki Frontale Omiya Ardija 1 - 1 Kashiwa Reysol Vegalta Sendai 0 - 0 Shimizu S Vissel Kobe 1 - 2 Sagan Tosu Matsumoto Yamaga 0 - 2 Oita Trinita Renofa Yamaguch 1 - 0 Mito Hollyhock Daegu 0 - 0 Incheon United Fc Seoul 2 - 2 S.Bluewings Jeonnam Drag 1 - 3 Pohang Steel Ansan Greeners 1 - 1 Seoul ELand Ansan Police 2 - 3 Gyeongnam Bucheon 0 - 1 Suwon Fc Jubilo Iwata 2 - 2 Niigata Baoding Yingli 3 - 2 Qingdao Huangh Dalian Transcen 2 - 0 Wuhan Zall Hangzhou Greent 2 - 4 Shenzhen Fc Meizhou Hakka 2 - 3 Zhejiang Yiten Nei Mongol 2 - 0 Beijing Renhe Shanghai Shenxi 0 - 1 Shijiazhuang Lijiang Jiayunhao 0 - 1 Dalian Aerbin Melbourne City 1 - 0 Wellington Pho FC Tokyo 1 - 2 Consadole Sapporo Gifu fc 1 - 2 Tokyo Verdy Shonan Bellmare 1 - 0 Ehime Fc SKA Energia 2 - 2 FC Ufa Sydney 2 - 2 Western Sydney VVaren Nagasa 1 - 1 Nagoya Grampus Yokohama FM 3 - 2 Kashima Antlers Denizlispor 1 - 0 Adanademirspor İstanbulspor 2 - 0 Altınordu Braunschweig 1 - 0 Bochum Holstein Kiel 2 - 1 A.Bielefeld Union Berlin 3 - 1 Fürth Tosno 1 - 1 Rostov Tuzlaspor 6 - 1 Mersin İY 1461 Trabzonspor 1 - 3 Ankarademirspor Y.Diyarbakırspor 1 - 0 Darıca Gençlerbirliği 24 Erzincanspor 0 - 0 Yeni Orduspor Bld Vanspor 3 - 1 Gölcükspor Hibernian 2 - 4 Celtic Etimesgut Bld 3 - 2 Keçiörengücü Kırıkhanspor 1 - 2 Pazarspor GAIS 2 - 1 Norrby Gefle 3 - 0 Ik Frej Oskarshamns 2 - 1 Landskrona Eyüpspor 3 - 4 Kastamonuspor Sarıyer 1 - 0 Diyarbakır BŞB Menemen Bld 1 - 0 Hatayspor Kocaeli Birlik 1 - 4 Afjet Afyon Bodrum Bld 2 - 1 Tokatspor İnegölspor 2 - 2 Sancaktepe Bld Yeşil Bursa 2 - 2 Ergene Velimeşe Tire 1922 1 - 0 Erokspor Ana Bağcılar SK 1 - 0 Muğlaspor Lens 0 - 1 Reims Levadiakos 1 - 1 PAS Giannina Arendal 0 - 2 IK Start DAC Dunajska 1 - 2 Trencin Carlstad UTD 1 - 0 Arameiska Umea FC 0 - 1 Nyköpings Bis Silkeborg 1 - 0 Sonderjyske Debrecen 1 - 1 Szombathelyi Ferencvaros 1 - 0 Ujpest Paksi SE 1 - 1 Mezokövesd Zsory Vasas 1 - 2 Balmazujvaros Videoton 2 - 0 Puskas FC Rubin Kazan 0 - 0 Dinamo Moscow AFC United 2 - 3 Elfsborg Degerfors 1 - 1 Helsingborg Varbergs 0 - 0 Orgryte Assyriska - FC Karlskrona Husqvarna FC 2 - 0 Oddevold Kristianstad 2 - 1 Skövde Aik Huesca 1 - 0 Cadiz Lierse 3 - 2 Cercle Brugge Deportes Iquique 0 - 1 Temuco Feirense 1 - 0 Rio Ave Senica 0 - 3 Ruzomberok Spartak Trnava 2 - 0 Podbrezova Zemplin 0 - 0 Nitra Zlate Moravce 3 - 2 Slovan Bratislava Kerkyra 1 - 0 Panaitolikos Uni_San Martin 4 - 1 Alianza Atletico Lokeren 1 - 1 Charleroi Aalesund 1 - 1 Kristiansund BK Sp.Moscow 0 - 0 Amkar Perm Numancia 1 - 3 Granada Bucaspor 0 - 1 Sivas Bld Gaziantepspor 0 - 0 Çaykur Rizespor Chiasso 2 - 1 Schaffhausen Servette 2 - 1 Rapperswil Setubal 3 - 1 Maritimo Lamia - Panathinaikos Eupen - KV Mechelen Sint Truiden - KV Oostende Sporting Cristal - Sport Rosario Hoya Lorca - Tenerife Sport Huancayo - D.Municipal Roeselare - Westerlo Kortrijk - AA Gent Huachipato - Catolica Sevilla II - Zaragoza Porto - Ferreira Montevideo FC - Nacional DF Plaza Colonia - Ca Juventud Rc Montevideo - Rampla Juniors CA River Plate - Sud America Melgar - Academia Cantol Real Garcilaso - Universitario Envigado - Atletico Huila

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
İS1 İspanya Primera Ligi
İspanya Primera Ligi - 7.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

01.10 13:00 149 Real Sociedad Real Betis 1.70 3.20 3.30 1.85 1.50 2-2 4-4
01.10 17:15 163 Barcelona Las Palmas 1.85 4.50 2.25 - - 0-0 3-0
01.10 19:30 168 Valencia Athletic Bilbao 1.60 3.30 3.60 1.70 1.65 2-0 3-2
01.10 19:30 169 Villarreal Eibar 1.65 3.20 3.60 1.60 1.75 1-0 3-0
01.10 21:45 173 Real Madrid Espanyol 2.15 4.25 2.00 - - 1-0 2-0
İspanya Primera Ligi - 8.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

13.10 22:00 124 Espanyol Levante 1.70 3.10 3.50 1.45 1.95 0-0 0-0
14.10 14:00 125 Athletic Bilbao Sevilla 2.10 2.90 2.60 1.70 1.65 1-0 1-0
14.10 17:15 140 Getafe Real Madrid 7.50 5.00 1.15 2.50 1.25 0-1 1-2
14.10 19:30 145 Alaves Real Sociedad 2.80 3.20 1.90 1.70 1.65 0-0 0-2
14.10 21:45 153 Atl-Madrid Barcelona 2.60 2.90 2.10 1.65 1.70 1-0 1-1
15.10 13:00 154 Eibar Deportivo 1.65 3.30 3.40 1.70 1.65 0-0 0-0
15.10 17:15 166 Girona Villarreal 2.30 2.90 2.40 1.50 1.85 1-2 1-2
15.10 19:30 170 Malaga Leganes 2.00 2.80 2.90 1.35 2.15 0-0 0-2
15.10 21:45 173 Real Betis Valencia 2.30 3.00 2.30 1.85 1.50 0-2 3-6
16.10 22:00 178 Las Palmas Celta Vigo 2.20 3.00 2.40 1.70 1.65 0-2 2-5
İspanya Primera Ligi - 9.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

21.10 14:00 122 Levante Getafe 2.10 2.90 2.60 1.45 1.95 0-0 1-1
21.10 17:15 135 Real Betis Alaves 1.40 3.50 5.00 1.70 1.65 1-0 2-0
21.10 19:30 140 Valencia Sevilla 1.75 3.20 3.20 2.05 1.40 1-0 4-0
21.10 21:45 148 Barcelona Malaga 1.40 4.25 4.00 - - - - -
22.10 13:00 149 Villarreal Las Palmas 1.35 3.60 5.50 1.75 1.60 - - -
22.10 17:15 162 Celta Vigo Atl-Madrid 3.75 3.20 1.60 1.45 1.95 - - -
22.10 19:30 167 Leganes Athletic Bilbao 2.20 2.80 2.60 1.35 2.15 - - -
22.10 21:45 170 Real Madrid Eibar 1.50 4.30 3.30 - - - - -
23.10 21:00 173 Real Sociedad Espanyol 1.60 3.30 3.60 1.75 1.60 - - -
23.10 22:00 174 Deportivo Girona 1.80 3.10 3.10 1.60 1.75 - - -
İspanya Primera Ligi - 10.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
reklam

29.10 - - Athletic Bilbao Barcelona - - - - - - - -
29.10 - - Alaves Valencia - - - - - - - -
29.10 - - Eibar Levante - - - - - - - -
29.10 - - Espanyol Real Betis - - - - - - - -
29.10 - - Getafe Real Sociedad - - - - - - - -
29.10 - - Girona Real Madrid - - - - - - - -
29.10 - - Las Palmas Deportivo - - - - - - - -
29.10 - - Malaga Celta Vigo - - - - - - - -
29.10 - - Sevilla Leganes - - - - - - - -
29.10 - - Atl-Madrid Villarreal - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Spor Yazarlığı Yap
Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic