Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Yanbian Funde 1 - 2 Henan Jianye Tianjin Quanjian 2 - 1 Hebei China Sligo Rovers - Derry City Neman Grodno - Gomel Novopolotsk 0 - 4 Dinamo Brest Oulu - Ekenas IF KPV - OPS Gnistan - Jaro Honka - TPS Turku GrIFK - Haka RB Leipzig - Stuttgart M.gladbach - Leverkusen Frankfurt - Dortmund Augsburg - Hannover 96 Hamburger Sv - Bayern Munich Magdeburg - Unterhaching Munster - Karlsruher Sc Würzburger - Wehen SV Meppen - Fortuna Köln Paderborn - VfR Aalen Rot-Weiss - Hallescher W.Bremen II - Sportfreunde Rennes - Lille Nantes - Guingamp Monaco - Caen Metz - Dijon Angers - Toulouse Amiens - Bordeaux Sturm Graz - Mattersburg Altach - Wolfsberger AC St. Polten - Lask Linz Baumit Jablonec - Sparta Prag Teplice - Mfk Karvina HNK Cibalia - Slaven Kopriv Hajduk Split - Dinamo Zagreb Nac Breda - Zwolle Excelsior - Sp. Rotterdam VV Venlo - Den Haag Twente - Roda Chelsea 4 - 2 Watford Huddersfield - Manchester Utd Manchester City - Burnley Newcastle - Crystal Palace Southampton - West Bromwich Stoke - Bournemouth Swansea - Leicester Aston Villa - Fulham Barnsley - Hull Bolton - QPR Brentford - Sunderland Bristol City - Leeds Utd Derby - Sheffield Wed Middlesbrough - Cardiff Millwall - Birmingham Nottingham - Burton Albion Sheffield Utd - Reading Wolverhampton - Preston Wimbledon - Plymouth Blackburn - Portsmouth Blackpool - Wigan Bradford - Charlton Doncaster - Walsall Gillingham - Northampton Milton Keynes - Oldham Oxford - Rotherham Rochdale - Bristol Rovers Scunthorpe - Peterborough Shrewsbury - Fleetwood Southend - Bury Exeter - Port Vale Morecambe - Grimsby Newport - Mansfield Stevenage - Forest Green Swindon - Wycombe Crewe - Accrington Crawley Town - Luton Coventry - Colchester Cheltenham - Lincoln Carlisle - Notts County Cambridge - Chesterfield Barnet - Yeovil Chester City - Boreham Wood Ebbsfleet - Barrow Eastleigh - Gateshead Leyton Orient - Macclesfield Dover Athletic - Maidenhead Utd Fylde - Maidstone Guiseley - Solihull Moors Hartlepool - Sutton United Halifax Town - Torquay Aldershot - Tranmere Bromley - Woking Dagenham & Rb - Wrexham Olimpik Donetsk 1 - 0 Zirka Kirovohra Oleksandria - Veres Vorskla Poltava - Karpaty Lviv Juve Bucuresti - ACS Sepsi Constanta - CFR Cluj Hearts - St. Johnstone Kilmarnock - Hibernian Motherwell - Celtic Partick Thistle - FC Dundee Glasgow Rangers - Aberdeen Ross County - Hamilton Dunfermline - Livingston Dundee Utd - Inverness Falkirk - St. Mirren Brechin City - Queen of Morton - Dumbarton Arbroath - Airdrie United Alloa Athletic - East Fife Stranraer - Raith Rovers Albion Rovers - Queen`s Park Forfar Athletic - Ayr United Clyde - Peterhead Cowdenbeath - Stirling Albion Berwick Rangers - Montrose Elgin City - Stenhousemuir Edinburgh City - Annan Athletic Basel - Thun Zurich - Grasshoppers Sandecja Nowy - Cracovia Krakow Pogon Szczecin - Nieciecza Lechia Gdansk - Lech Poznan Atlas 1 - 0 Club Tijuana Morelia 0 - 0 Leon Vasco de - Coritiba Guarani - Esporte Juventude Criciuma - Internacional Londrina - Paysandu Ceara 2 - 2 Figueirense Vila Nova - Oeste CRB - Boa EC Pelotas - Santa Cruz Nautico 1 - 2 ABC Natal Cesena - Foggia Calcio Palermo - Novara Parma - Virtus Entella Pescara - Avellino Pro Vercelli - Carpi Salernitana - Frosinone Spezia - Perugia Ternana - Ascoli Venezia - Empoli Chojniczanka - Pogon Siedlce Miedz Legnica - Gornik Leczna Rakow Czestoch 2 - 2 Gks Tychy Odra Opole - Podbeskidzie Wigry Suwalki - Bytovia Bytow Stal Mielec - Chrobry Glogow Oliveirense - Real Sport Penafiel 4 - 1 Sp.Lisbon II Braga II - Sporting Covil Leixoes - Academica Famalicao - Viseu Nacional - Cova Piadade Luch Vladivostok 1 - 2 Olimpiyets Nizh Kuban Krasno - Krylya Sovetov Rotor Volgog 2 - 0 Tom Tomsk Fakel - Khimki Zenit II - Volgar Astrak Yenisey Krasno 3 - 1 Shinnik Baltika - Dynamo STP Tambov 4 - 1 Sibir Novo Orenburg 1 - 1 Avangard Kursk Levante 1 - 1 Getafe Osmanlıspor 3 - 0 Karabükspor Akhisar Bld - Gençlerbirliği Real Betis - Alaves Sampdoria - Crotone Valencia - Sevilla Yeni Malatyaspor - Trabzonspor Napoli - İnter Barcelona - Malaga Guarani 2 - 0 Ca Juventud Regatas 1 - 1 Boa EC Cerezo Osaka 2 - 0 Ventforet Kofu Sanfrecce Hiroshima 0 - 3 Kawasaki Frontale Omiya Ardija 1 - 1 Kashiwa Reysol Vegalta Sendai 0 - 0 Shimizu S Vissel Kobe 1 - 2 Sagan Tosu Matsumoto Yamaga 0 - 2 Oita Trinita Renofa Yamaguch 1 - 0 Mito Hollyhock Daegu 0 - 0 Incheon United Fc Seoul 2 - 2 S.Bluewings Jeonnam Drag 1 - 3 Pohang Steel Ansan Greeners 1 - 1 Seoul ELand Ansan Police 2 - 3 Gyeongnam Bucheon 0 - 1 Suwon Fc Jubilo Iwata 2 - 2 Niigata Baoding Yingli 3 - 2 Qingdao Huangh Dalian Transcen 2 - 0 Wuhan Zall Hangzhou Greent 2 - 4 Shenzhen Fc Meizhou Hakka 2 - 3 Zhejiang Yiten Nei Mongol 2 - 0 Beijing Renhe Shanghai Shenxi 0 - 1 Shijiazhuang Lijiang Jiayunhao 0 - 1 Dalian Aerbin Melbourne City 1 - 0 Wellington Pho FC Tokyo 1 - 2 Consadole Sapporo Gifu fc 1 - 2 Tokyo Verdy Shonan Bellmare 1 - 0 Ehime Fc SKA Energia 2 - 2 FC Ufa Sydney 2 - 2 Western Sydney VVaren Nagasa 1 - 1 Nagoya Grampus Yokohama FM 3 - 2 Kashima Antlers Denizlispor 1 - 0 Adanademirspor İstanbulspor 2 - 0 Altınordu Braunschweig 1 - 0 Bochum Holstein Kiel 2 - 1 A.Bielefeld Union Berlin 3 - 1 Fürth Tosno 1 - 1 Rostov Tuzlaspor 6 - 1 Mersin İY 1461 Trabzonspor 1 - 3 Ankarademirspor Y.Diyarbakırspor 1 - 0 Darıca Gençlerbirliği 24 Erzincanspor 0 - 0 Yeni Orduspor Bld Vanspor 3 - 1 Gölcükspor Hibernian 2 - 4 Celtic Etimesgut Bld 3 - 2 Keçiörengücü Kırıkhanspor 1 - 2 Pazarspor GAIS - Norrby Gefle - Ik Frej Oskarshamns - Landskrona Eyüpspor - Kastamonuspor Sarıyer - Diyarbakır BŞB Menemen Bld - Hatayspor Kocaeli Birlik - Afjet Afyon Bodrum Bld - Tokatspor İnegölspor - Sancaktepe Bld Yeşil Bursa - Ergene Velimeşe Tire 1922 - Erokspor Ana Bağcılar SK - Muğlaspor Lens - Reims Levadiakos - PAS Giannina Arendal - IK Start DAC Dunajska - Trencin Carlstad UTD - Arameiska Umea FC - Nyköpings Bis Silkeborg - Sonderjyske Debrecen - Szombathelyi Ferencvaros - Ujpest Paksi SE - Mezokövesd Zsory Vasas - Balmazujvaros Videoton - Puskas FC Rubin Kazan - Dinamo Moscow AFC United - Elfsborg Degerfors - Helsingborg Varbergs - Orgryte Assyriska - FC Karlskrona Husqvarna FC - Oddevold Kristianstad - Skövde Aik Huesca - Cadiz Lierse - Cercle Brugge Deportes Iquique - Temuco Feirense - Rio Ave Senica - Ruzomberok Spartak Trnava - Podbrezova Zemplin - Nitra Zlate Moravce - Slovan Bratislava Kerkyra - Panaitolikos Uni_San Martin - Alianza Atletico Lokeren - Charleroi Aalesund - Kristiansund BK Sp.Moscow - Amkar Perm Numancia - Granada Bucaspor - Sivas Bld Gaziantepspor - Çaykur Rizespor Chiasso - Schaffhausen Servette - Rapperswil Setubal - Maritimo Lamia - Panathinaikos Eupen - KV Mechelen Sint Truiden - KV Oostende Sporting Cristal - Sport Rosario Hoya Lorca - Tenerife Sport Huancayo - D.Municipal Roeselare - Westerlo Kortrijk - AA Gent Huachipato - Catolica Sevilla II - Zaragoza Porto - Ferreira Montevideo FC - Nacional DF Plaza Colonia - Ca Juventud Rc Montevideo - Rampla Juniors CA River Plate - Sud America Melgar - Academia Cantol Real Garcilaso - Universitario Envigado - Atletico Huila

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS

Sakat-Cezalı Listesi

MilanReal Madrid
Milan - Real Madrid İstatistikleri

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu Çifte Şans Ev - Handikap - Dep Alt - Üst
Saat Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 Han 1 0 2 Han Alt Üst
23:00 DUEL 443 Milan Real Madrid 3 2.30 3.30 2.20 - - - 1.36 1.12 1.32 - - - - - - -
ST. PÖLTEN

SAKAT VE CEZALI LİSTESİ (2 SAKAT)

SC Kaleciler İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Felix Gschossmann - - - - - -
Christoph Riegler 11 - - - - -
Thomas Vollnhofer - - - - - -
Lukas Wackerle - - - - - -
SC Savunma İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Babacar Diallo 9 - - - 3 -
Michael Huber 8 - - - 1 1
Sandro Ingolitsch 4 2 - 1 - -
Adi Mehremic - 1 - - - -
Ahmet Muhamedbegovic 3 - - - - -
Daniel Petrovic 9 - - - 3 -
David Stec 11 - - - 4 -
SC Orta Saha İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Lukas Thürauer 6 - 2 - 1 -
Daniel Schütz 4 - 1 - 1 -
Martin Rasner 8 1 1 - 2 -
Damir Mehmedovic 8 1 - - 4 -
Michael Ambichl 7 2 - - 2 1
Husein Balic 1 2 - - - -
Manuel Martic 6 2 - 1 2 -
Lorenz Grabovac - 3 - - - -
Sakat
Daniel Luxbacher 1 - - - - -
Çapraz Bağlarından Sakat
Devante Parker 6 1 - - 2 -
Martin Adamec - - - - - -
George Davies - 6 - - - -
Dominik Hofbauer 1 1 - - - -
Florian Schuh - 1 - - - -
Eldis Bajrami 3 - - - - -
SC Forvet İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Roope Riski 9 1 4 1 1 -
Lonsana Doumbouya 2 5 - 1 - -
Maximilian Entrup - - - - - -
Kevin Luckassen - - - - - -
Aleksandar Vucenovic - - - - - -
Kwang Ryong-Pak - 1 - - - -
Alex Sobczyk 4 - - - - -
SC Kaleciler Atılan Gol
Felix Gschossmann
Christoph Riegler
Thomas Vollnhofer
Lukas Wackerle
SC Savunma Atılan Gol
Babacar Diallo
Michael Huber
Sandro Ingolitsch
Adi Mehremic
Ahmet Muhamedbegovic
Daniel Petrovic
David Stec
SC Orta Saha Atılan Gol
Lukas Thürauer
2
Daniel Schütz
1
Martin Rasner
1
Damir Mehmedovic
Michael Ambichl
Husein Balic
Manuel Martic
Lorenz Grabovac
Sakat
Daniel Luxbacher
Çapraz Bağlarından Sakat
Devante Parker
Martin Adamec
George Davies
Dominik Hofbauer
Florian Schuh
Eldis Bajrami
SC Forvet Atılan Gol
Roope Riski
4
Lonsana Doumbouya
Maximilian Entrup
Kevin Luckassen
Aleksandar Vucenovic
Kwang Ryong-Pak
Alex Sobczyk
LASK LİNZ

SAKAT VE CEZALI LİSTESİ (2 SAKAT, 1 CEZALI)

SC Kaleciler İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Maximilian Penz - - - - - -
Pavao Pervan 11 - - - - -
Alexander Schlager - - - - - -
Nicolas Schmid - - - - - -
SC Savunma İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Maximilian Ullmann 11 1 2 - 1 -
Christian Ramsebner 11 - 1 1 3 -
Philipp Wiesinger 1 - 1 - 1 -
Alexander Burgstaller - - - - - -
Felix Luckeneder 8 1 - - 1 -
Emanuel Pogatetz 3 2 - - 1 -
Reinhold Ranftl 11 - - 1 1 -
Gernot Trauner 9 - - - 3 -
SC Orta Saha İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Peter Michorl 11 - 5 1 4 -
Doğan Erdoğan 10 1 1 1 3 -
Thomas Goiginger 4 4 1 - 1 -
Kasığından Sakat
Rajko Rep 5 - 1 - - -
Bacağından Sakat
James Holland 3 1 - - - -
Alexander Riemann 1 7 - 1 1 -
Maçtan Men Cezası
Joao Victor - - - - - -
SC Forvet İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Rene Gartler 8 1 3 - - -
Bruno 7 4 1 1 - -
Marko Raguz 1 8 1 - - -
Alan Lima - 3 - - - -
Valentin Grubeck - - - - - -
Dominik Reiter - 3 - - - -
Mergim Berisha 6 - - 2 - -
SC Kaleciler Atılan Gol
Maximilian Penz
Pavao Pervan
Alexander Schlager
Nicolas Schmid
SC Savunma Atılan Gol
Maximilian Ullmann
2
Christian Ramsebner
1
Philipp Wiesinger
1
Alexander Burgstaller
Felix Luckeneder
Emanuel Pogatetz
Reinhold Ranftl
Gernot Trauner
SC Orta Saha Atılan Gol
Peter Michorl
5
Doğan Erdoğan
1
Thomas Goiginger
1
Kasığından Sakat
Rajko Rep
1
Bacağından Sakat
James Holland
Alexander Riemann
Maçtan Men Cezası
Joao Victor
SC Forvet Atılan Gol
Rene Gartler
3
Bruno
1
Marko Raguz
1
Alan Lima
Valentin Grubeck
Dominik Reiter
Mergim Berisha
Spor Yazarlığı Yap
Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic