Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Yanbian Funde 1 - 2 Henan Jianye Tianjin Quanjian 2 - 1 Hebei China Sligo Rovers - Derry City Neman Grodno - Gomel Novopolotsk 0 - 4 Dinamo Brest Oulu 3 - 2 Ekenas IF KPV 1 - 1 OPS Gnistan 1 - 1 Jaro Honka - TPS Turku GrIFK 2 - 1 Haka RB Leipzig - Stuttgart M.gladbach - Leverkusen Frankfurt - Dortmund Augsburg - Hannover 96 Hamburger Sv - Bayern Munich Magdeburg 0 - 3 Unterhaching Munster 1 - 1 Karlsruher Sc Würzburger 0 - 5 Wehen SV Meppen 1 - 0 Fortuna Köln Paderborn 3 - 0 VfR Aalen Rot-Weiss - Hallescher W.Bremen II 1 - 1 Sportfreunde Rennes - Lille Nantes - Guingamp Monaco - Caen Metz - Dijon Angers - Toulouse Amiens - Bordeaux Sturm Graz - Mattersburg Altach - Wolfsberger AC St. Polten - Lask Linz Baumit Jablonec - Sparta Prag Teplice - Mfk Karvina HNK Cibalia - Slaven Kopriv Hajduk Split - Dinamo Zagreb Nac Breda - Zwolle Excelsior - Sp. Rotterdam VV Venlo - Den Haag Twente - Roda Chelsea 4 - 2 Watford Huddersfield - Manchester Utd Manchester City - Burnley Newcastle - Crystal Palace Southampton - West Bromwich Stoke - Bournemouth Swansea - Leicester Aston Villa - Fulham Barnsley - Hull Bolton - QPR Brentford - Sunderland Bristol City - Leeds Utd Derby - Sheffield Wed Middlesbrough - Cardiff Millwall - Birmingham Nottingham - Burton Albion Sheffield Utd - Reading Wolverhampton - Preston Wimbledon - Plymouth Blackburn - Portsmouth Blackpool - Wigan Bradford - Charlton Doncaster - Walsall Gillingham - Northampton Milton Keynes - Oldham Oxford - Rotherham Rochdale - Bristol Rovers Scunthorpe - Peterborough Shrewsbury - Fleetwood Southend - Bury Exeter - Port Vale Morecambe - Grimsby Newport - Mansfield Stevenage - Forest Green Swindon - Wycombe Crewe - Accrington Crawley Town - Luton Coventry - Colchester Cheltenham - Lincoln Carlisle - Notts County Cambridge - Chesterfield Barnet - Yeovil Chester City - Boreham Wood Ebbsfleet - Barrow Eastleigh - Gateshead Leyton Orient - Macclesfield Dover Athletic - Maidenhead Utd Fylde - Maidstone Guiseley - Solihull Moors Hartlepool - Sutton United Halifax Town - Torquay Aldershot - Tranmere Bromley - Woking Dagenham & Rb - Wrexham Olimpik Donetsk 1 - 0 Zirka Kirovohra Oleksandria - Veres Vorskla Poltava - Karpaty Lviv Juve Bucuresti - ACS Sepsi Constanta - CFR Cluj Hearts - St. Johnstone Kilmarnock - Hibernian Motherwell - Celtic Partick Thistle - FC Dundee Glasgow Rangers - Aberdeen Ross County - Hamilton Dunfermline - Livingston Dundee Utd - Inverness Falkirk - St. Mirren Brechin City - Queen of Morton - Dumbarton Arbroath - Airdrie United Alloa Athletic - East Fife Stranraer - Raith Rovers Albion Rovers - Queen`s Park Forfar Athletic - Ayr United Clyde - Peterhead Cowdenbeath - Stirling Albion Berwick Rangers - Montrose Elgin City - Stenhousemuir Edinburgh City - Annan Athletic Basel - Thun Zurich - Grasshoppers Sandecja Nowy - Cracovia Krakow Pogon Szczecin - Nieciecza Lechia Gdansk - Lech Poznan Atlas 1 - 0 Club Tijuana Morelia 0 - 0 Leon Vasco de - Coritiba Guarani - Esporte Juventude Criciuma - Internacional Londrina - Paysandu Ceara 2 - 2 Figueirense Vila Nova - Oeste CRB - Boa EC Pelotas - Santa Cruz Nautico 1 - 2 ABC Natal Cesena - Foggia Calcio Palermo - Novara Parma - Virtus Entella Pescara - Avellino Pro Vercelli - Carpi Salernitana - Frosinone Spezia - Perugia Ternana - Ascoli Venezia - Empoli Chojniczanka - Pogon Siedlce Miedz Legnica - Gornik Leczna Rakow Czestoch 2 - 2 Gks Tychy Odra Opole - Podbeskidzie Wigry Suwalki - Bytovia Bytow Stal Mielec - Chrobry Glogow Oliveirense - Real Sport Penafiel 4 - 1 Sp.Lisbon II Braga II - Sporting Covil Leixoes - Academica Famalicao - Viseu Nacional - Cova Piadade Luch Vladivostok 1 - 2 Olimpiyets Nizh Kuban Krasno - Krylya Sovetov Rotor Volgog 2 - 0 Tom Tomsk Fakel - Khimki Zenit II - Volgar Astrak Yenisey Krasno 3 - 1 Shinnik Baltika - Dynamo STP Tambov 4 - 1 Sibir Novo Orenburg 1 - 1 Avangard Kursk Levante 1 - 1 Getafe Osmanlıspor 3 - 0 Karabükspor Akhisar Bld - Gençlerbirliği Real Betis - Alaves Sampdoria - Crotone Valencia - Sevilla Yeni Malatyaspor - Trabzonspor Napoli - İnter Barcelona - Malaga Guarani 2 - 0 Ca Juventud Regatas 1 - 1 Boa EC Cerezo Osaka 2 - 0 Ventforet Kofu Sanfrecce Hiroshima 0 - 3 Kawasaki Frontale Omiya Ardija 1 - 1 Kashiwa Reysol Vegalta Sendai 0 - 0 Shimizu S Vissel Kobe 1 - 2 Sagan Tosu Matsumoto Yamaga 0 - 2 Oita Trinita Renofa Yamaguch 1 - 0 Mito Hollyhock Daegu 0 - 0 Incheon United Fc Seoul 2 - 2 S.Bluewings Jeonnam Drag 1 - 3 Pohang Steel Ansan Greeners 1 - 1 Seoul ELand Ansan Police 2 - 3 Gyeongnam Bucheon 0 - 1 Suwon Fc Jubilo Iwata 2 - 2 Niigata Baoding Yingli 3 - 2 Qingdao Huangh Dalian Transcen 2 - 0 Wuhan Zall Hangzhou Greent 2 - 4 Shenzhen Fc Meizhou Hakka 2 - 3 Zhejiang Yiten Nei Mongol 2 - 0 Beijing Renhe Shanghai Shenxi 0 - 1 Shijiazhuang Lijiang Jiayunhao 0 - 1 Dalian Aerbin Melbourne City 1 - 0 Wellington Pho FC Tokyo 1 - 2 Consadole Sapporo Gifu fc 1 - 2 Tokyo Verdy Shonan Bellmare 1 - 0 Ehime Fc SKA Energia 2 - 2 FC Ufa Sydney 2 - 2 Western Sydney VVaren Nagasa 1 - 1 Nagoya Grampus Yokohama FM 3 - 2 Kashima Antlers Denizlispor 1 - 0 Adanademirspor İstanbulspor 2 - 0 Altınordu Braunschweig 1 - 0 Bochum Holstein Kiel 2 - 1 A.Bielefeld Union Berlin 3 - 1 Fürth Tosno 1 - 1 Rostov Tuzlaspor 6 - 1 Mersin İY 1461 Trabzonspor 1 - 3 Ankarademirspor Y.Diyarbakırspor 1 - 0 Darıca Gençlerbirliği 24 Erzincanspor 0 - 0 Yeni Orduspor Bld Vanspor 3 - 1 Gölcükspor Hibernian 2 - 4 Celtic Etimesgut Bld 3 - 2 Keçiörengücü Kırıkhanspor 1 - 2 Pazarspor GAIS 2 - 1 Norrby Gefle 3 - 0 Ik Frej Oskarshamns 2 - 1 Landskrona Eyüpspor - Kastamonuspor Sarıyer - Diyarbakır BŞB Menemen Bld - Hatayspor Kocaeli Birlik 1 - 4 Afjet Afyon Bodrum Bld - Tokatspor İnegölspor 2 - 2 Sancaktepe Bld Yeşil Bursa 2 - 2 Ergene Velimeşe Tire 1922 1 - 0 Erokspor Ana Bağcılar SK 1 - 0 Muğlaspor Lens - Reims Levadiakos - PAS Giannina Arendal - IK Start DAC Dunajska - Trencin Carlstad UTD - Arameiska Umea FC - Nyköpings Bis Silkeborg - Sonderjyske Debrecen - Szombathelyi Ferencvaros - Ujpest Paksi SE - Mezokövesd Zsory Vasas - Balmazujvaros Videoton - Puskas FC Rubin Kazan - Dinamo Moscow AFC United - Elfsborg Degerfors - Helsingborg Varbergs - Orgryte Assyriska - FC Karlskrona Husqvarna FC - Oddevold Kristianstad - Skövde Aik Huesca - Cadiz Lierse - Cercle Brugge Deportes Iquique - Temuco Feirense - Rio Ave Senica - Ruzomberok Spartak Trnava - Podbrezova Zemplin - Nitra Zlate Moravce - Slovan Bratislava Kerkyra - Panaitolikos Uni_San Martin - Alianza Atletico Lokeren - Charleroi Aalesund - Kristiansund BK Sp.Moscow - Amkar Perm Numancia - Granada Bucaspor - Sivas Bld Gaziantepspor - Çaykur Rizespor Chiasso - Schaffhausen Servette - Rapperswil Setubal - Maritimo Lamia - Panathinaikos Eupen - KV Mechelen Sint Truiden - KV Oostende Sporting Cristal - Sport Rosario Hoya Lorca - Tenerife Sport Huancayo - D.Municipal Roeselare - Westerlo Kortrijk - AA Gent Huachipato - Catolica Sevilla II - Zaragoza Porto - Ferreira Montevideo FC - Nacional DF Plaza Colonia - Ca Juventud Rc Montevideo - Rampla Juniors CA River Plate - Sud America Melgar - Academia Cantol Real Garcilaso - Universitario Envigado - Atletico Huila

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS

Sakat-Cezalı Listesi

Celta VigoValencia
Celta Vigo - Valencia İstatistikleri

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu Çifte Şans Ev - Handikap - Dep Alt - Üst
Saat Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 Han 1 0 2 Han Alt Üst
21:00 İSPK 438 Celta Vigo Valencia 3 1.85 3.20 2.90 2.50 2.10 3.35 1.17 1.13 1.52 - 3.55 4.00 1.50 1 1.85 1.50
ZENİT II

SAKAT VE CEZALI LİSTESİ (Takımda sakat veya cezalı oyuncu bulunmamaktadır.)

SC Kaleciler İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Nikita Gojlo - - - - - -
Maksim Rudakov 1 - - - - -
Igor Obukhov - - - - - -
Mihail Alekseevich 1 - - - - -
Egor Baburin 16 - - - 1 -
SC Savunma İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Ilya Zuev 16 - 1 - 4 -
Nikita Kakkoev 3 6 1 - - -
Maksim Karpov 4 - 1 - 2 -
Danil Krugovoy 16 - 1 - 1 -
Ilya Kamyshev 12 3 - - 2 -
Artem Vyatkin - - - - - -
Konstantin Lobov - - - - - -
Dmitri Bogaev - - - - - -
Zapryagaev Aleksandrovich 5 3 - - 1 -
Sergei Sergeevich 6 - - - - -
Daniil Aleksandrovich 7 2 - - - -
Dmitriy Igorevich - 2 - - - -
Tomas Rukas 8 2 - - - -
SC Orta Saha İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Andreev Aleksandrovich 11 6 2 - - -
Dmitriy Pletnev 1 5 1 - - -
Danila Yaschuk - - - - - -
Danylo Lisovy - 8 - - - -
Yuri Bavin - - - - - -
Leon Musaev 8 1 - - 2 -
Sergey Ivanov 1 - - - - -
Vitaly Gorulev 12 2 - - 3 -
Yuri Kozlov - - - - - -
Kirill Kaplenko 3 2 - - - -
Konstantin Zyryanov 3 - - - - -
Stanislav Utkin - - - - - -
Vladislavs Soloveiciks 3 1 - - 2 -
SC Forvet İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Andrey Panyukov 10 - 9 - - -
Vladislav Sirotov 18 - 3 - 1 -
Nikolai Aleksandrovich 9 6 2 - - -
Aleksandr Dmitrievich 6 6 2 - 1 -
Nekrasov Maksimovich 4 5 1 - 1 -
Beni Yunaev 3 - - - - -
Stanislav Krapukhin 2 4 - - - -
Maximilian Pronichev - - - - - -
Aleksandr Elovskikh 2 1 - - - -
Aleksandr Nekrosav - 1 - - - -
SC Kaleciler Atılan Gol
Nikita Gojlo
Maksim Rudakov
Igor Obukhov
Mihail Alekseevich
Egor Baburin
SC Savunma Atılan Gol
Ilya Zuev
1
Nikita Kakkoev
1
Maksim Karpov
1
Danil Krugovoy
1
Ilya Kamyshev
Artem Vyatkin
Konstantin Lobov
Dmitri Bogaev
Zapryagaev Aleksandrovich
Sergei Sergeevich
Daniil Aleksandrovich
Dmitriy Igorevich
Tomas Rukas
SC Orta Saha Atılan Gol
Andreev Aleksandrovich
2
Dmitriy Pletnev
1
Danila Yaschuk
Danylo Lisovy
Yuri Bavin
Leon Musaev
Sergey Ivanov
Vitaly Gorulev
Yuri Kozlov
Kirill Kaplenko
Konstantin Zyryanov
Stanislav Utkin
Vladislavs Soloveiciks
SC Forvet Atılan Gol
Andrey Panyukov
9
Vladislav Sirotov
3
Nikolai Aleksandrovich
2
Aleksandr Dmitrievich
2
Nekrasov Maksimovich
1
Beni Yunaev
Stanislav Krapukhin
Maximilian Pronichev
Aleksandr Elovskikh
Aleksandr Nekrosav
VOLGAR

SAKAT VE CEZALI LİSTESİ (Takımda sakat veya cezalı oyuncu bulunmamaktadır.)

SC Kaleciler İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Dmitri Saganovich - - - - - -
Stanislav Buchnev 15 - - - 1 -
Dimitri Ternovskiy 5 - - - - -
Vladislav Yampolski - - - - - -
SC Savunma İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Igor Kalinin 18 - 2 - 3 -
Vladlen Babaev 6 6 2 - 1 -
Anton Grigorev 10 - 1 - 2 -
Igor Klimov 12 - 1 - 2 -
Ramil Zaripov - - - - - -
Soslan Takazov 11 - - - 2 2
Aleksey Birbin - - - - - -
Aleksey Berdnikov 5 - - - 1 -
Mikhail Borısov - - - - - -
Alexander Stepanov 3 - - - 1 -
Elibrus Zuraev - - - - - -
SC Orta Saha İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Roman Akbashev 14 2 3 - 2 -
Dmitri Kabutov 16 2 3 - 4 -
Aleksandr Bolonin 9 6 2 - 2 -
Mikhail Zhabkin 5 5 1 - - -
Aslan Dyshekov 12 5 - - 5 -
Temuri Bukia 7 7 - - - -
Oleg Shalaev 13 5 - - 1 -
Ruslan Gazzaev 8 3 - - 2 -
Aleksey Pavlishin - - - - - -
Konstantin Pliev 14 - - - 2 -
Evgeni Kirisov 3 - - - - -
Andrei Bochkov 6 6 - - 2 -
Mingiyan Beveev - - - - - -
Maxim Gaidukov - - - - - -
Mikhail Mogulkin - - - - - -
Seit-Daut Garakoev - - - - - -
Piliev Konstantinovich - - - - - -
SC Forvet İlk 11 Yedek Gol Asist S K
Aleksey Sutormin 12 4 5 - 4 -
Oleksiy Babyr 6 7 2 - 2 -
Islam Mashukov 1 7 1 - 2 -
Dmitri Lesnikov - 2 - - - -
Sergei Verkashansky 8 5 - - 3 -
Shota Bibilov - - - - - -
Dmitri Otstavnov - - - - - -
Pavel Solomatin 1 3 - - - -
SC Kaleciler Atılan Gol
Dmitri Saganovich
Stanislav Buchnev
Dimitri Ternovskiy
Vladislav Yampolski
SC Savunma Atılan Gol
Igor Kalinin
2
Vladlen Babaev
2
Anton Grigorev
1
Igor Klimov
1
Ramil Zaripov
Soslan Takazov
Aleksey Birbin
Aleksey Berdnikov
Mikhail Borısov
Alexander Stepanov
Elibrus Zuraev
SC Orta Saha Atılan Gol
Roman Akbashev
3
Dmitri Kabutov
3
Aleksandr Bolonin
2
Mikhail Zhabkin
1
Aslan Dyshekov
Temuri Bukia
Oleg Shalaev
Ruslan Gazzaev
Aleksey Pavlishin
Konstantin Pliev
Evgeni Kirisov
Andrei Bochkov
Mingiyan Beveev
Maxim Gaidukov
Mikhail Mogulkin
Seit-Daut Garakoev
Piliev Konstantinovich
SC Forvet Atılan Gol
Aleksey Sutormin
5
Oleksiy Babyr
2
Islam Mashukov
1
Dmitri Lesnikov
Sergei Verkashansky
Shota Bibilov
Dmitri Otstavnov
Pavel Solomatin
Spor Yazarlığı Yap
Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic