Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



Krasnodar II 1 - 1 SKA Energia FK Armavir 0 - 1 Mordovia Fakel 1 - 2 Dynamo STP Khimki 0 - 1 Tom Tomsk Zenit II 1 - 2 Chertanovo Olimpiyets Nizh 2 - 1 Tyumen Baltika 1 - 2 Tambov Rotor Volgog 1 - 0 Luch Vladivostok Novosibirsk 0 - 2 Shinnik CA Penarol 1 - 1 Rc Montevideo Royal Pari 4 - 2 Bolivar Catolica 2 - 2 Deportes Iquique General Diaz 1 - 1 Olimpia Asuncion Flamengo 2 - 0 Botafogo Boa EC 2 - 1 Ponte Preta Oeste 2 - 2 Paysandu Cruz Azul 3 - 0 Puebla Deportivo Pasto 0 - 1 Aguilas Doradas Sport Rosario 4 - 1 Academia Cantol Bucaramanga 0 - 0 Atletico Junior Chicago Fire 1 - 2 Toronto RB Newyork 2 - 0 New England Philadelphia 1 - 3 La Galaxy Columbus 3 - 2 Orlando City Sao Paulo 3 - 1 Corinthians Union Espanola 2 - 4 Audax Itali Pachuca 0 - 1 Monterrey Envigado 1 - 1 Deportivo Cali Houston Dynamo 1 - 1 FC Dallas Sport Huancayo 2 - 1 Universitario Club Tijuana 2 - 1 CD Guadalajara Tigres 2 - 0 Leon Salt Lake 2 - 0 Colorado Timbers - Tigres Timbers 2 - 2 Montreal Impact Incheon United 2 - 1 Fc Seoul Nagoya Grampus 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima Vissel Kobe 0 - 3 Shonan Bellmare Kashima Antlers 6 - 2 Kashiwa Reysol Ulsan Horang 2 - 0 Daegu Horsens 1 - 1 Randers FC Cerezo Osaka 1 - 1 Urawa Reds FC Tokyo 5 - 2 Yokohama FM Gamba Osaka 1 - 2 Shimizu S Kawasaki Frontale 1 - 0 VVaren Nagasa Sagan Tosu 0 - 1 Vegalta Sendai Consadole Sapporo 0 - 0 Jubilo Iwata Sangju Sangmu 0 - 2 Jeonbuk Motors Zorya Lugansk 2 - 1 Illichivets Beijing Guoan 3 - 2 Tianjin Quanjian Guangzhou R&F 1 - 1 Guizhou Zhiche Hebei China 0 - 0 Jiangsu Suning Henan Jianye 2 - 2 Shanghai Shenh Odense 2 - 2 Sonderjyske 1905 Bohemians 2 - 1 Slovacko AIK Stockholm 5 - 1 Brommapojkarna Djurgarden 2 - 1 Hacken Isloch 0 - 1 Dinamo Minsk Gornik Zabrze 1 - 1 Korona Kielce AGF Aarhus 1 - 1 Nordsjaelland Tampe Ilves 2 - 0 PS Kemi KuPS Kuopio 1 - 2 VPS Lahti 2 - 0 Marieham Fjölnir 1 - 1 Vestmannaeyjar Waterford Utd 0 - 1 Shamrock Chiasso 1 - 3 FC Vaduz Sion 1 - 2 FC Lugano Young Boys 2 - 0 Grasshoppers Zurich 2 - 1 Thun Karpaty Lviv 0 - 2 Oleksandria Constanta 0 - 1 Dunarea Calaraşi Ferencvaros 4 - 1 Diosgyor IK Sirius 3 - 2 Goteborg Curico Unido 1 - 0 De Quillota Sigma Olomouc 0 - 3 Slavia Prague Brondby 1 - 1 Vejle Vikingur Reykja 2 - 1 IR Reykjavik Aalesund 4 - 0 Sandnes Asane FC 1 - 0 Notodden Mjondalen 4 - 0 Levanger Sogndal 1 - 0 Hamarkamera Tromsdalen 3 - 2 Strommen Ullensaker 1 - 1 Nest Sotra Viking 4 - 1 Jerv FC Sporting Cristal 2 - 0 Melgar Wisla Plock 1 - 2 Lech Poznan Arsenal Kyiv 0 - 2 FC Lviv KA Akureyri 5 - 1 Fylkir KR Reykjavik 1 - 0 Stjarnan Toluca 2 - 0 Morelia Podbrezova 1 - 2 DAC Dunajska Zlate Moravce 1 - 4 Slovan Bratislava Ujpest 0 - 2 MTK Budapest Luch Minsk - Dinamo Brest Club Brugge 2 - 1 Standard Liege Sligo Rovers - Dundalk Dinamo Bucuresti 2 - 1 Voluntari Atenas 2 - 5 Def.Sporting Danubio 2 - 2 Progreso Rampla Juniors 1 - 0 Atletico Fenix D.Municipal 2 - 0 Real Garcilaso Bahia - Vitoria Palmeiras - Atl-Mineiro Parana - America Mineiro Sport Recife - Fluminense Vasco de - Gremio Destroyers - Sport Boys Breidablik - Hafnarfjordur Cerro Porteno - Club Guarani Patriotas Boyaca - Club Santa Liverpool - Dortmund

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
HOL Hollanda Casino Eredivisie
Hollanda Casino Eredivisie - 0.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
Kazandıran Kuponlar
26.08 21:45 469 Heracles Excelsior 1.85 3.20 2.90 1.95 1.45 1-1 2-2
27.08 21:45 584 Groningen Excelsior 2.60 2.90 2.10 1.95 1.45 2-0 2-1
Hollanda Casino Eredivisie - 1.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
Kazandıran Kuponlar
11.08 20:00 164 Den Haag Utrecht 2.80 3.00 1.95 1.65 1.70 0-1 0-3
12.08 19:30 335 VV Venlo Sp. Rotterdam 2.00 2.90 2.80 1.65 1.70 1-0 3-0
12.08 19:30 334 PSV Az Alkmaar 1.20 5.00 6.25 2.30 1.30 1-1 3-2
12.08 21:45 360 Heracles Ajax 6.25 3.75 1.30 1.85 1.50 0-0 2-1
12.08 21:45 361 Vitesse Nac Breda 1.40 3.75 4.60 1.95 1.45 3-0 4-1
13.08 13:30 426 Zwolle Roda 1.65 3.30 3.40 1.75 1.60 1-1 4-2
13.08 15:30 441 Feyenoord Twente 1.10 5.50 10.00 2.15 1.35 1-1 2-1
13.08 15:30 442 Willem II Excelsior 1.75 3.20 3.20 1.70 1.65 0-1 1-2
13.08 17:45 463 Groningen Heerenveen 1.85 3.20 2.90 1.95 1.45 0-2 3-3
Hollanda Casino Eredivisie - 2.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
Kazandıran Kuponlar
18.08 21:00 196 Roda Vitesse 3.20 3.20 1.75 1.80 1.55 0-1 1-3
19.08 19:30 427 Twente VV Venlo 1.50 3.60 4.00 1.85 1.50 0-2 1-2
19.08 20:45 449 Az Alkmaar Den Haag 1.20 4.30 8.00 2.30 1.30 1-0 2-0
19.08 21:45 470 Heerenveen Heracles 1.50 3.60 4.00 2.15 1.35 0-1 1-1
20.08 13:30 546 Excelsior Feyenoord 7.00 4.00 1.25 2.15 1.35 0-1 0-1
20.08 15:30 568 Utrecht Willem II 1.40 3.75 4.60 1.75 1.60 2-0 2-0
20.08 15:30 567 Ajax Groningen 1.10 5.50 10.00 2.50 1.25 1-0 3-1
20.08 17:45 610 Sp. Rotterdam Zwolle 2.20 3.10 2.40 2.05 1.40 1-1 1-1
20.08 17:45 609 Nac Breda PSV 8.00 4.30 1.20 2.30 1.30 1-1 1-4
Hollanda Casino Eredivisie - 3.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS
Kazandıran Kuponlar
25.08 21:00 191 Nac Breda Sp. Rotterdam 1.90 3.20 2.80 1.85 1.50 1-0 2-2
26.08 19:30 417 Vitesse Az Alkmaar 1.90 3.20 2.80 1.95 1.45 0-1 1-2
26.08 20:45 444 Den Haag Heerenveen 2.60 3.20 2.00 1.85 1.50 0-0 1-2
26.08 20:45 445 Zwolle Twente 1.80 3.30 2.90 1.95 1.45 1-0 2-0
27.08 00:00 - Groningen Utrecht - - - - - 2-0 2-1 -
27.08 13:30 519 Feyenoord Willem II 1.05 6.25 12.50 2.50 1.25 4-0 5-0
27.08 15:30 537 VV Venlo Ajax 5.00 4.30 1.30 2.30 1.30 0-0 0-2
27.08 17:45 585 PSV Roda 1.05 7.00 10.00 3.00 1.15 2-0 2-0
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic