Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




SB Warnes - Destroyers Olmedo 1 - 0 Fuerza Amarilla Ceara 2 - 0 Palmeiras CSA Alagoano 0 - 4 Paranaense Internacional 1 - 1 Gremio Botafogo Ribeir 0 - 0 Guarani Operario 2 - 1 Club Regatas Cucuta 1 - 0 Club Santa Arsenal 3 - 0 Fiorentina Deportivo Cali 4 - 0 Jaguares Cordoba Libertad 1 - 0 Club Guarani Manucci Trujillo 2 - 1 UTC Cajamarca Univer Catolica 1 - 1 Aucas Columbus 2 - 1 Montreal Impact Philadelphia 2 - 0 Chicago Fire Toronto 1 - 3 Houston Dynamo Bayern Munich 3 - 1 Real Madrid Lanus 1 - 0 Rivadavia Sporting Kansas 0 - 2 FC Dallas Deportes Tolima 0 - 1 America de Cali Colorado 1 - 2 New York City Melgar 3 - 0 Gas Ayacucho Salt Lake 1 - 1 Minnesota Utd Vancouver 1 - 3 San Jose Machida 0 - 3 Tokushima Mito Hollyhock 3 - 1 Ryukyu Sangju Sangmu 2 - 0 Daegu S.Bluewings 1 - 2 Seongnam Ulsan Horang 2 - 1 Gangwon Ansan Greeners 1 - 0 Jeonnam Drag Ansan Police 3 - 2 Seoul ELand Daejeon Citizen 2 - 3 Suwon Fc Silkeborg 0 - 3 Horsens Fagiano Okayama 1 - 0 Montedio Yamagata Beijing Renhe 1 - 4 Shanghai Shenh Ural 3 - 0 Akhmat Grozny Juventus 2 - 3 Tottenham Guangdong ST 1 - 1 Sichuan Longfor Hebei China 2 - 2 Tianjin Quanjian Henan Jianye 0 - 0 Wuhan Zall Shandong Luneng 3 - 0 Shenzhen Fc Jiangsu Suning 1 - 0 Beijing Guoan Aalborg 1 - 1 Sonderjyske Esbjerg 1 - 1 FC Hobro Chongqing Lifan 2 - 2 Shanghai Sipg Standard Liege 2 - 1 Nice Goteborg 1 - 0 AFC United Malmo FF 1 - 1 IK Sirius Mjallby 2 - 0 Halmstad Lok.Moscow 2 - 1 Tambov Botafogo 0 - 1 Santos Randers FC 2 - 2 Brondby Hıfk Helsinki 1 - 0 RoPS Inter Turku 3 - 1 Honka KuPS Kuopio 0 - 0 Marieham Bohemians 3 - 0 St Patricks Clyde 2 - 3 Airdrieonians St. Johnstone 1 - 2 Ross County 1905 Bohemians 3 - 0 Mlada Boleslav Shamrock 7 - 0 Univ College Rampla Juniors 0 - 1 FC Cerro Norrkoping 3 - 0 Ostersund Oster 0 - 2 Trelleborg Midtjylland 2 - 1 Nordsjaelland Breidablik - Grindavik Fylkir 2 - 0 Vestmannaeyjar Brann 2 - 0 Stabaek KFUM 2 - 1 Aalesund Raufoss 3 - 1 Jerv FC Sandnes 2 - 0 Ullensaker Sogndal 5 - 2 Tromsdalen Nest Sotra 0 - 1 Notodden IK Start 3 - 1 Hamarkamera Strommen 1 - 1 Skeid Asker 2 - 1 Mjolner If Fram 3 - 0 Baerum Dinamo Moscow 0 - 0 Rubin Kazan Uni_San Martin 1 - 1 Real Garcilaso Teplice 1 - 5 Slavia Prague KA Akureyri 1 - 1 Akranes Ruzomberok 1 - 0 Nitra Spartak Trnava 2 - 0 Sered Zlate Moravce 1 - 2 DAC Dunajska Vitebsk 1 - 1 FC Minsk Danubio 1 - 2 Nacional DF Hajduk Split 2 - 0 Istra 1961 Molde 2 - 1 Sp.Sarpsborg Sandefjord 1 - 0 Kongsvinger Boston River 0 - 0 CA River LFC Montevideo 5 - 1 Atletico Fenix Union Comercio - Sport Boys Dynamo STP - Zenit Atletico Mineiro - Fortaleza Corinthians - Flamengo Nacional Potosi - Blooming Mushuc Runa - Barcelona SC Depor Santani - General Diaz Wilstermann - Bolivar KR Reykjavik - Stjarnan Vikingur Reykja - Valur Fram - Keflavik Atlanta Utd - DC United Racing Club - Boca Unidos Alianza Univ - D.Municipal Alianza Petrolera - Aguilas Doradas Chemnitzer 1 - 1 Mannheim 07 Uerdingen 1 - 0 Hallescher Kriens 1 - 0 FC Vaduz Young Boys 1 - 1 Servette Zurich 0 - 4 FC Lugano Atletico San Luis 0 - 2 UNAM Pachuca 1 - 3 Leon Club America 4 - 2 Monterrey Tigres 4 - 2 Morelia Necaxa 0 - 0 Cruz Azul Toluca 0 - 2 Queretaro CSMS Iaşi 1 - 0 Astra Giurgiu Dinamo Bucuresti 0 - 2 CS Craiova Zaglebie Lubin 1 - 1 Cracovia Krakow Legia Warszawa 1 - 2 Pogon Szczecin Danubio - CD Nacional Strongest - San Jose

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !

    TANITIM ALANINIZ !

    KISA TANITIM YAZINIZ.
  • Ücretsiz İddaa Sitesi

    Ücretsiz İddaa Sitesi

    Sizler için hazırladığımız 2008 senesin den günümüze tüm verileri yüklü. Ücretsiz iddaa scripti tüm detayları için tıklayın.
  • Balık Avı İstanbul

    Balık Avı İstanbul

    usta balıkçı eşliğinde yakalama garantili yerlere götürerek tam bir aile ortamında keyifli gün geçirmenizi sağlıyoruz.
ikaz
İddaa
biten maçlar | iddaa sonuçları
Saat Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
21.07.2019 iddaa sonuçları | dünkü iddaa sonuçları | biten maçlar | bu günkü maç sonuçları
21:00 URU 262 Danubio Nacional DF - - - - - 0-2 1-2
00:15 BOL 279 SB Warnes Destroyers - - - - - - ERT ERT
00:15 EKV 280 Olmedo Fuerza Amarilla - - - - - 1-0 1-0
01:00 BRE 281 Ceara Palmeiras 3,50 3,10 1,70 1,45 1,95 1-0 2-0
01:00 BRE 282 CSA Alagoano Paranaense 2,20 2,80 2,60 1,40 2,05 0-1 0-4
01:00 BRE 283 Internacional Gremio 1,90 2,80 3,20 1,40 2,05 1-0 1-1
01:00 BRE2 284 Botafogo Ribeir Guarani - - - - - 0-0 0-0
01:00 BRE2 285 Operario Club Regatas - - - - - 0-1 2-1
01:00 KOL 286 Cucuta Club Santa 2,20 2,70 2,70 - - 0-0 1-0
01:00 HAZ 287 Arsenal Fiorentina - 1,85 3,20 2,90 1,80 1,55 1-0 3-0
01:00 MEK-A 288 Atletico San Luis UNAM 2,30 2,70 2,50 1,55 1,80 0-0 0-2
01:00 MEK-A 289 Pachuca Leon 2,20 2,90 2,50 1,75 1,60 0-2 1-3
01:30 KOL 290 Deportivo Cali Jaguares Cordoba 1,50 3,30 4,30 - - 1-0 4-0
01:30 PAR 291 Libertad Club Guarani - - - - - 1-0 1-0
01:45 PERU 292 Manucci Trujillo UTC Cajamarca - - - - - 1-0 2-1
02:30 EKV 293 Univer Catolica Aucas - - - - - 1-1 1-1
02:30 ABD 294 Columbus Montreal Impact 1,85 3,20 2,90 1,70 1,65 1-1 2-1
02:30 ABD 295 Philadelphia Chicago Fire 1,50 3,60 4,00 2,15 1,35 1-0 2-0
02:30 ABD 296 Toronto Houston Dynamo 1,55 3,50 3,75 2,05 1,40 0-2 1-3
03:00 HAZ 297 Bayern Munich Real Madrid 2,60 3,20 2,00 2,05 1,40 1-0 3-1
03:00 MEK-A 298 Club America Monterrey 2,20 2,90 2,50 1,50 1,85 2-2 4-2
05:00 MEK-A 299 Tigres Morelia 1,30 3,75 6,25 1,75 1,60 3-0 4-2
03:10 ARJK 300 Lanus Rivadavia 1,45 3,15 5,10 1,40 2,05 0-0 1-0
03:30 ABD 301 Sporting Kansas FC Dallas 1,70 3,20 3,30 1,85 1,50 0-1 0-2
03:45 KOL 302 Deportes Tolima America de Cali 1,80 2,90 3,30 - - 0-1 0-1
04:00 ABD 303 Colorado New York City 2,80 3,20 1,90 2,05 1,40 1-1 1-2
04:00 PERU 304 Melgar Gas Ayacucho 1,35 4,00 5,00 1,75 1,60 1-0 3-0
05:00 MEK-A 305 Necaxa Cruz Azul 2,60 2,90 2,10 1,50 1,85 0-0 0-0
05:00 ABD 306 Salt Lake Minnesota Utd 1,75 3,20 3,20 1,95 1,45 0-0 1-1
05:00 ABD 307 Vancouver San Jose 2,60 3,20 2,00 1,85 1,50 1-2 1-3
12:00 JAP2 308 Machida Tokushima 2,70 2,80 2,10 - - 0-2 0-3
12:00 JAP2 309 Mito Hollyhock Ryukyu 1,90 3,00 2,90 - - 2-0 3-1
13:00 GKOR 310 Sangju Sangmu Daegu - - - - - 1-0 2-0
13:00 GKOR 311 S.Bluewings Seongnam - - - - - 0-1 1-2
13:00 GKOR 312 Ulsan Horang Gangwon - - - - - 0-1 2-1
13:00 GKOR2 313 Ansan Greeners Jeonnam Drag - - - - - 0-0 1-0
13:00 GKOR2 314 Ansan Police Seoul ELand - - - - - 2-0 3-2
13:00 GKOR2 315 Daejeon Citizen Suwon Fc - - - - - 1-1 2-3
13:00 DAN 316 Silkeborg Horsens 2,00 3,00 2,70 1,70 1,65 0-2 0-3
13:00 JAP2 317 Fagiano Okayama Montedio Yamagata 2,10 2,70 2,80 - - 0-0 1-0
13:00 ÇİN 318 Beijing Renhe Shanghai Shenh 2,70 3,20 1,95 1,95 1,45 0-3 1-4
14:00 AL3 319 Chemnitzer Mannheim 07 2,00 2,90 2,80 1,60 1,75 0-1 1-1
14:00 RUS 320 Ural Akhmat Grozny 2,30 2,70 2,50 1,35 2,15 1-0 3-0
14:30 HAZ 321 Juventus Tottenham 1,85 3,20 2,90 1,80 1,55 0-1 2-3
14:30 ÇİN2 322 Guangdong ST Sichuan Longfor - - - - - 0-1 1-1
14:35 ÇİN 323 Hebei China Tianjin Quanjian 1,60 3,40 3,50 1,85 1,50 0-0 2-2
14:35 ÇİN 324 Henan Jianye Wuhan Zall 2,10 3,10 2,50 1,80 1,55 0-0 0-0
15:00 ÇİN 325 Jiangsu Suning Beijing Guoan 2,90 3,20 1,85 1,80 1,55 1-0 1-0
14:35 ÇİN 326 Shandong Luneng Shenzhen Fc 1,25 4,00 7,00 1,85 1,50 2-0 3-0
15:00 DAN 327 Aalborg Sonderjyske 2,00 3,00 2,70 1,60 1,75 0-0 1-1
15:00 DAN 328 Esbjerg FC Hobro 1,65 3,20 3,60 1,60 1,75 1-0 1-1
15:00 AL3 329 Uerdingen Hallescher 2,40 2,70 2,40 1,60 1,75 0-0 1-0
15:00 ÇİN 330 Chongqing Lifan Shanghai Sipg 5,50 3,60 1,35 1,80 1,55 1-0 2-2
16:00 HAZ 331 Standard Liege Nice - - - - - 1-0 2-1
16:00 POL 332 Zaglebie Lubin Cracovia Krakow 2,10 2,90 2,60 1,60 1,75 1-1 1-1
16:00 İSÇ 333 Goteborg AFC United 1,40 3,50 5,00 1,55 1,80 1-0 1-0
16:00 İSÇ 334 Malmo FF IK Sirius 1,20 4,30 8,00 1,85 1,50 1-1 1-1
16:00 İSÇ2 335 Mjallby Halmstad 2,70 2,80 2,10 1,55 1,80 1-0 2-0
16:30 RUS 336 Lok.Moscow Tambov 1,20 4,00 9,00 1,60 1,75 2-1 2-1
17:00 BRE 337 Botafogo Santos 2,40 2,70 2,40 1,35 2,15 0-0 0-1
17:00 DAN 339 Randers FC Brondby 2,90 3,20 1,85 1,80 1,55 1-1 2-2
17:00 FİN 340 Hıfk Helsinki RoPS 2,10 2,80 2,70 1,30 2,30 1-0 1-0
17:00 FİN 341 Inter Turku Honka 2,20 2,90 2,50 1,60 1,75 1-0 3-1
17:00 FİN 342 KuPS Kuopio Marieham 1,85 3,00 3,10 1,60 1,75 0-0 0-0
17:00 İRL 343 Bohemians St Patricks - - - - - 1-0 3-0
17:00 İKLK 344 Clyde Airdrieonians 1,95 3,20 2,70 1,80 1,55 0-2 2-3
17:00 İKLK 345 St. Johnstone Ross County 1,75 3,20 3,20 1,80 1,55 1-2 1-2
17:00 İSV2 346 Kriens FC Vaduz - - - - - 1-0 1-0
17:00 İSV 347 Young Boys Servette 1,20 4,30 8,00 2,05 1,40 1-1 1-1
17:00 İSV 348 Zurich FC Lugano 1,85 3,10 3,00 1,70 1,65 0-3 0-4
17:30 ÇEK 349 1905 Bohemians Mlada Boleslav 2,70 2,70 2,20 1,45 1,95 3-0 3-0
18:00 İRL 350 Shamrock Univ College - - - - - 4-0 7-0
18:00 ROM 351 CSMS Iaşi Astra Giurgiu 2,30 2,70 2,50 - - 1-0 1-0
18:00 URU 352 Rampla Juniors FC Cerro - - - - - 0-0 0-1
18:30 POL 354 Legia Warszawa Pogon Szczecin 1,50 3,30 4,30 1,70 1,65 0-0 1-2
18:30 İSÇ 355 Norrkoping Ostersund 1,45 3,40 4,60 1,75 1,60 2-0 3-0
18:30 İSÇ2 356 Oster Trelleborg 1,55 3,30 4,00 1,60 1,75 0-1 0-2
19:00 DAN 359 Midtjylland Nordsjaelland 1,40 3,75 4,60 2,15 1,35 1-1 2-1
19:00 İZL 361 Fylkir Vestmannaeyjar - - - - - 2-0 2-0
19:00 NOR 362 Brann Stabaek 1,30 3,75 6,25 1,70 1,65 0-0 2-0
19:00 NOR2 363 KFUM Aalesund 2,60 3,20 2,00 1,80 1,55 1-0 2-1
19:00 NOR2 364 Raufoss Jerv FC 2,00 3,20 2,60 2,05 1,40 1-0 3-1
19:00 NOR2 365 Sandnes Ullensaker 2,30 3,20 2,20 2,05 1,40 2-0 2-0
19:00 NOR2 366 Sogndal Tromsdalen 1,25 4,60 5,50 2,30 1,30 3-1 5-2
19:00 NOR2 367 Nest Sotra Notodden 1,45 3,40 4,60 1,75 1,60 0-1 0-1
19:00 NOR2 368 IK Start Hamarkamera 1,70 3,10 3,50 1,70 1,65 3-0 3-1
19:00 NOR2 369 Strommen Skeid 2,10 3,10 2,50 1,60 1,75 1-0 1-1
19:00 NOR3 370 Asker Mjolner - - - - - 1-1 2-1
19:00 NOR3 371 If Fram Baerum - - - - - 1-0 3-0
19:00 RUS 372 Dinamo Moscow Rubin Kazan 1,65 3,10 3,75 1,30 2,30 0-0 0-0
19:15 PERU 373 Uni_San Martin Real Garcilaso - - - - - 1-1 1-1
20:00 ÇEK 374 Teplice Slavia Prague 7,00 4,00 1,25 1,75 1,60 0-3 1-5
20:00 İZL 377 KA Akureyri Akranes - - - - - 0-1 1-1
20:00 MEK-A 378 Toluca Queretaro 1,45 3,40 4,60 1,65 1,70 0-0 0-2
20:00 SLVK 379 Ruzomberok Nitra 1,35 4,00 5,00 - - 0-0 1-0
20:00 SLVK 380 Spartak Trnava Sered 1,60 3,30 3,60 - - 1-0 2-0
20:00 SLVK 381 Zlate Moravce DAC Dunajska 3,20 3,20 1,75 - - 1-0 1-2
20:45 BLR 382 Vitebsk FC Minsk 2,00 2,90 2,80 1,50 1,85 1-0 1-1
21:00 HIR 383 Hajduk Split Istra 1961 1,20 4,00 9,00 1,65 1,70 1-0 2-0
21:00 NOR 384 Molde Sp.Sarpsborg 1,35 4,00 5,00 1,95 1,45 1-0 2-1
21:00 NOR2 385 Sandefjord Kongsvinger 1,45 3,60 4,30 1,85 1,50 0-0 1-0
21:00 ROM 386 Dinamo Bucuresti CS Craiova 2,70 2,80 2,10 - - 0-1 0-2
21:00 URU 387 Boston River CA River 2,40 2,70 2,40 - - 0-0 0-0
21:00 URU 388 LFC Montevideo Atletico Fenix 1,90 3,25 2,75 - - 2-1 5-1
İddaa

idda sonuçları bugün | bitmiş maç sonuçları

İddaa sonuçları  - Biten Maçlar İddaa sonuçları - Biten Maçlar

Bu Sayfamızda, iddaa sonuçlarına, bitmiş olan maçlara, maç sonuçlarına, maç sonucuna, idda biten maçlara, iddaa maç sonuçlarına İddaa biten maçlara ulaşabilirsiniz.

iddaa sonuçlarını izle





Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic