Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



CSKA Moscow - Krylya Sovetov Akhmat Grozny - Rostov Zenit - Yenisey Krasno Krasnodar - Rubin Kazan Anzhi - Ural Lok.Moscow - FC Ufa Orenburg - Sp.Moscow Dinamo Moscow - Arsenal Tula Fenerbahçe - Antalyaspor Kayserispor - Erzurum BŞB Yeni Malatyaspor - Bursaspor Göztepe - MKE Ankaragücü Almeria - Alcorcon Extremadura - Lugo Tarragona - Elche Granada - Cadiz Numancia - Reus Deportiu Tenerife - Real Oviedo Aarau - Rapperswil Lausanne - FC Vaduz Servette - Kriens Wil 1900 - Chiasso Winterthur - Schaffhausen Roma - Parma Atalanta - Sassuolo Cagliari - Udinese Fiorentina - Genoa İnter - Empoli Sampdoria - Juventus SPAL - Milan Torino - Lazio Atletico Tucuman 0 - 1 Atl.Tigre Gremio 1 - 0 Atl-Mineiro Pelotas 2 - 1 America Mineiro Operario 0 - 2 Botafogo Millonarios 1 - 0 Deportivo Pasto Vancouver 2 - 1 FC Dallas Colo Colo 3 - 0 Audax Itali Cincinnati 0 - 2 RB Newyork New England 1 - 1 DC United Philadelphia 1 - 3 Timbers Minnesota Utd 1 - 0 Houston Dynamo Deportes Iquique - Universidad Chile Curico Unido - Palestino Colorado 3 - 2 Columbus Sp Boys 1 - 2 Alianza Univ Kagoshima 0 - 1 Avispa Fukuoka Yokohama FM 4 - 0 Jubilo Iwata Sagan Tosu 1 - 0 Kashima Antlers Tochigi Sc 1 - 1 Fagiano Okayama Urawa Reds 0 - 4 Sanfrecce Hiroshima Montedio Yamagata 0 - 0 Zweigen Kanaza Ansan Police 0 - 0 Gwangju Kashiwa Reysol 1 - 1 Omiya Ardija Nagoya Grampus 0 - 1 Matsumoto Yamaga Vissel Kobe 4 - 1 Shonan Bellmare Oita Trinita 0 - 1 Kawasaki Frontale Dalian Yifang 1 - 0 Shanghai Shenh Daegu 0 - 0 S.Bluewings Guangz Evergrande - Shenzhen Fc Jeonbuk Motors - Gyeongnam Gifu fc - Machida Qingdao Huangh - Changchun Yatai Shandong Luneng - Guangzhou R&F Shanghai Sipg - Beijing Guoan Kvik Halden - Egersunds Alta - If Fram StjordalsBlin - Vindbjart Royal Antwerp - Charleroi Kjelsas - Floro Baumit Jablonec - Liberec Slavia Prague - Sparta Prag Viktoria Plzen - Banik Ostrava Djurgarden - Ostersund Mjallby - GAIS Hatayspor - Adanademirspor Meksika U20 - Japonya U20 Hodd - Moss Senja Silsand - Mjolner Vitebsk - Soligorsk Charlton - Sunderland St. Mirren - Dundee Utd Dynamo Kiev - FC Lviv Levanger - Sola Lask Linz - Austria Wien Salzburg - St. Polten Wolfsberger AC - Sturm Graz Dunarea Calaraşi - Gaz Metan Asane FC - Grorud II Hjk - KPV Marieham - VPS Kalmar - Elfsborg Trelleborg - Oster Arendal - Bryne AGF Aarhus - Randers FC Mjondalen - Haugesund Ranheim - Stromsgodset Tromso - Molde Jerv FC - Aalesund Kongsvinger - Nest Sotra Notodden - Raufoss Skeid - Sandnes Strommen - Sandefjord Ekvador U20 - İtalya U20 Senegal U20 - Kolombiya U20 Shakhtar Donetsk - FK Mariupol Zorya Lugansk - Oleksandria Dinamo Zagreb - Hajduk Split Lokomotiva - Gorica NK Osijek - Inter Zapresic Akranes - Stjarnan Brann - Rosenborg Concordia - CSMS Iaşi Osmanlıspor - Gazişehir Antep Boston River - FC Cerro MTV Wanderers - Plaza Colonia Rc Montevideo - Danubio D.Municipal - Molinos Pirata Pescara - Verona Flamengo - Paranaense Santos - Internacional Goianiense - Vitoria Fylkir - Hafnarfjordur Valur - Breidablik El Nacional 1 - 2 Depor Macara Cuenca 2 - 0 Guayaquil City Ried 0 - 0 Klagenfurt Vorwarts Steyr 0 - 0 Blau-Weiss Aucas - Tecnico Univer Mushuc Runa - Emelec Academia Cantol 3 - 1 Uni_San Martin

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
FR3 Fransa 3.Ligi
Fransa 3.Ligi - 32.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
02.05 21:45 499 Fc Tours Laval 2,80 2,60 2,20 - - 0-0 1-1
03.05 21:00 226 Avranches Chambly 2,80 2,90 2,00 - - 0-0 2-0
03.05 21:00 227 Boulogne Concarneau 2,10 2,80 2,70 - - 1-0 1-1
03.05 21:00 228 Dunkerque Marignane Gignac 2,00 2,80 2,90 - - 0-0 2-0
03.05 21:00 230 Le Mans Sannois St 1,35 3,60 5,50 - - 1-0 2-0
03.05 21:00 231 Pau FC Cholet 2,00 2,90 2,80 - - 2-0 3-1
03.05 21:00 232 US Quevilly Bourg-Peron 2,10 2,70 2,80 - - 1-0 2-0
03.05 21:00 233 Rodez Aveyron JA Drancy 1,20 4,30 8,00 - - 0-0 1-0
03.05 21:00 229 Villefranche Lyon Duchere 2,00 2,80 2,90 - - 0-1 0-1
Fransa 3.Ligi - 33.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
09.05 21:45 478 Avranches Concarneau - - - - - 0-1 0-2
09.05 21:45 479 Bourg-Peron Boulogne - - - - - 0-1 2-3
09.05 21:45 480 Chambly Dunkerque - - - - - 0-1 1-2
09.05 21:45 481 Cholet Villefranche - - - - - 0-1 2-2
09.05 21:45 482 JA Drancy US Quevilly - - - - - 0-1 1-1
09.05 21:45 483 Laval Rodez Aveyron - - - - - 0-1 1-1
09.05 21:45 484 Lyon Duchere Fc Tours - - - - - 1-1 2-2
09.05 21:45 485 Marignane Gignac Le Mans - - - - - 0-0 0-1
09.05 21:45 486 Sannois St Pau FC - - - - - 0-2 0-4
Fransa 3.Ligi - 34.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
17.05 19:30 209 Boulogne JA Drancy 1,55 3,25 3,90 - - 1-1 2-1
17.05 19:30 228 Concarneau Bourg-Peron - - - - - 0-0 0-0
17.05 19:30 210 Dunkerque Avranches 1,95 3,10 2,75 - - 2-0 3-0
17.05 19:30 212 Le Mans Chambly 1,45 3,60 4,30 - - 1-0 2-1
17.05 19:30 213 Pau FC Marignane Gignac 1,45 3,40 4,60 - - 1-0 2-1
17.05 19:30 214 US Quevilly Laval 3,00 3,20 1,80 - - 1-2 3-3
17.05 19:30 215 Rodez Aveyron Lyon Duchere 1,40 3,50 5,00 - - 3-1 5-1
17.05 19:30 211 Villefranche Sannois St 1,45 3,40 4,60 - - 1-0 2-2
17.05 19:30 216 Fc Tours Cholet 1,35 3,65 5,25 - - 0-1 2-2
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic