Kazandıran Kuponlar




Krylya Sovetov 0 - 1 Lok.Moscow Zenit 4 - 1 Ural Rostov - Yenisey Krasno Akhisar Bld 1 - 1 Çaykur Rizespor Alanyaspor - MKE Ankaragücü Erzurum BŞB 1 - 3 Beşiktaş Galatasaray - Göztepe Utrecht 2 - 0 Zwolle Emmen 1 - 4 Az Alkmaar Feyenoord 3 - 0 Excelsior Heerenveen 1 - 1 Vitesse Nordsjaelland 2 - 0 Vejle Randers FC 3 - 0 FC Hobro AGF Aarhus 1 - 1 Copenhagen Brondby 0 - 1 Esbjerg Helsingor Fc 0 - 1 Fredericia FC Hvidovre 2 - 1 Naestved HB Koge 1 - 0 Nykobing Roskilde 0 - 1 Silkeborg Thisted 4 - 0 Lyngby Viborg 2 - 0 Fremad Amager Manchester City 6 - 1 Huddersfield Brighton 3 - 1 Manchester Utd Brentford 2 - 0 Sheffield Wed Sunderland 3 - 0 Scunthorpe Eibar 1 - 2 Huesca Vallecano - Sevilla Real Madrid - Getafe Las Palmas - Reus Deportiu Mallorca 1 - 0 Osasuna Real Oviedo 1 - 1 Extremadura Zaragoza - Majadahonda Royal Antwerp 1 - 1 Club Brugge Genk 3 - 1 Charleroi Eupen - AA Gent OH Leuven 1 - 1 Beerschot Austria Wien 4 - 0 FC Admira Lask Linz 2 - 1 Rapid Vienna Lafnitz 0 - 2 SV Horn Kapfenberg 3 - 1 Vorwarts Steyr Cruz Azul 3 - 0 Leon Pachuca 3 - 0 Lobos Buap Monterrey 1 - 0 UNAM Necaxa 2 - 2 Puebla Queretaro 1 - 1 Club America Toluca 3 - 0 Club Tijuana Real Potosi 2 - 0 Guabira Royal Pari 1 - 0 Strongest Destroyers - San Jose Bolivar - Blooming Marieham 0 - 0 Honka Ekenas IF 5 - 0 Klubi 04 Hıfk Helsinki 2 - 1 Ac Kajaani Elfsborg 0 - 1 Norrkoping Sundsvall 0 - 2 Hacken Brommapojkarna 0 - 2 AIK Stockholm Djurgarden 0 - 2 Kalmar GAIS 0 - 2 Varbergs Helsingborg 2 - 0 Landskrona Torino 0 - 1 Roma Milan - Genoa Bologna - SPAL Empoli - Cagliari Parma - Udinese Sampdoria - Fiorentina Sassuolo - İnter KA Akureyri 0 - 1 KR Reykjavik Fylkir - Hafnarfjordur Grindavik - Stjarnan America de Cali - Atletico Nacional Bucaramanga 0 - 2 Deportes Tolima Boyaca Chico 2 - 1 Atletico Junior Medellin - Aguilas Doradas Deportivo Pasto - Leones Fram 0 - 0 Njardvik Legia Warszawa 2 - 1 Zaglebie Sosno Jagiellonia 1 - 1 Piast Gliwice Lech Poznan 2 - 5 Wisla Krakow Ruzomberok 0 - 2 Slovan Bratislava Trencin 3 - 3 DAC Dunajska Santa Clara - Braga Belenenses - Porto Nacional 1 - 2 Moreirense Rio Ave 3 - 1 Maritimo Viseu 3 - 1 Oliveirense Arouca 1 - 2 Benfica II Famalicao 2 - 0 Penafiel Leixoes 0 - 1 Varzim Boston River - FC Cerro Torque - CA River Atletico Fenix - Def.Sporting Rampla Juniors - Rc Montevideo Burnley 1 - 3 Watford Strasbourg 1 - 1 St Etienne Toulouse 2 - 1 Bordeaux Nimes - Marsilya Adanademirspor 0 - 1 Denizlispor Afjet Afyon 1 - 1 Altay Eskişehirspor - Balıkesirspor Gazişehir Antep - İstanbulspor Corinthians 0 - 1 Gremio Sampaio Correa 0 - 2 Guarani Deportivo Cali 0 - 2 Atletico Nacional River Plate 0 - 0 Belgrano CD Everton 0 - 0 Huachipato Barcelona SC 2 - 0 Univer Catolica Philadelphia 2 - 0 New York City Vancouver 2 - 2 RB Newyork Club Guarani 2 - 1 Sol De America Montreal Impact 2 - 1 Chicago Fire CSA Alagoano 1 - 0 Sao Bento FC Dallas 2 - 0 Minnesota Utd Sporting Kansas 3 - 0 Timbers Houston Dynamo 1 - 2 Salt Lake Sport Huancayo 1 - 1 Alianza Lima San Jose 1 - 1 Toronto Consadole Sapporo 3 - 2 FC Tokyo Gifu fc 0 - 2 Roasso Kumamot Nagoya Grampus 3 - 0 Sagan Tosu Shimizu S 3 - 3 Urawa Reds VVaren Nagasa 0 - 2 Cerezo Osaka Kashima Antlers 1 - 0 Yokohama FM Fc Seoul 0 - 2 Jeonbuk Motors Gangwon 7 - 0 Incheon United Jeonnam Drag 6 - 4 S.Bluewings Gwangju 1 - 2 Seoul ELand Hjk 0 - 0 PS Kemi Sanfrecce Hiroshima 1 - 2 Kawasaki Frontale Jubilo Iwata 2 - 0 Kashiwa Reysol Vegalta Sendai 2 - 1 Gamba Osaka Shonan Bellmare 0 - 2 Vissel Kobe Vitebsk 2 - 0 Luch Minsk Dalian Transcen 2 - 2 Meizhou Meixia Flekkeroy 1 - 1 Nardo Kilmarnock 1 - 3 Glasgow Rangers Heilongjiang 1 - 2 Hangzhou Greent Zhejiang Yiten 3 - 0 Shijiazhuang Guangz Evergrande 5 - 0 Tianjin Quanjian Hebei China 3 - 1 Shanghai Shenh Xinjiang Tians 1 - 1 Beijing Enterp FK Slutsk 1 - 3 Soligorsk Mfk Karvina 0 - 1 Viktoria Plzen Sogndal 2 - 3 Floro Skelleftea 1 - 1 Carlstad UTD Atvidaberg 4 - 0 Tvaaker Karlsruher Sc 0 - 5 Hannover 96 Skeid 3 - 1 StjordalsBlin Sp Moscow II 2 - 0 Rotor Volgog San Martin 1 - 0 Patronato Paranaense 3 - 0 Flamengo Internacional 1 - 0 Parana Moss 1 - 0 Mjolner Hibernian 3 - 2 Ross County Arameiska 0 - 1 Umea FC Assyriska 2 - 4 Karlslunds FC Karlskrona 0 - 0 Angelholms Desna 2 - 2 Karpaty Lviv Sturm Graz 1 - 1 Altach Deportes Iquique 1 - 1 Colo Colo Dinamo Minsk 0 - 2 Gorodeya Steaua Bucuresti 2 - 0 ACS Sepsi Oddevold 1 - 4 Eskilsminne Sparta Prag 2 - 2 Pribram Brann 2 - 0 Sp.Sarpsborg Kristiansund BK 0 - 2 Rosenborg Lillestrom 1 - 1 Haugesund Ranheim 1 - 1 Sandefjord Stabaek 3 - 1 Molde Stromsgodset 1 - 1 IK Start Jerv FC 1 - 1 Sandnes Kongsvinger 2 - 0 Notodden Nest Sotra 1 - 0 Hamarkamera Tromsdalen 2 - 2 Aalesund Ullensaker 3 - 2 Levanger Viking 2 - 0 Strommen Colon 2 - 2 Atl.Tigre Uni_San Martin 2 - 0 Comerciantes Rudes 1 - 2 HNK Rijeka 1860 München 1 - 3 Holstein Kiel Zeiss Jena 2 - 4 Union Berlin Vorskla Poltava 2 - 1 FK Mariupol Zorya Lugansk 0 - 0 Olimpik Donetsk Delfin 1 - 1 Del Valle Concepcion - Temuco Odense - Midtjylland Cork City - St Patricks Valerenga - Tromso CFR Cluj - Dinamo Bucuresti Aldosivi - Huracan Academia Cantol - Melgar Botafogo - Atl-Mineiro Cruzeiro - Bahia Vitoria - Palmeiras Hajduk Split - Gorica Cerro Porteno - Olimpia Asuncion Atlanta Utd - Columbus Catolica - Curico Unido San Lorenzo - Lanus Arg.Juniors - Godoy Cruz

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
FR1 Fransa 1 Ligi
Fransa 1 Ligi - 27.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

02.03 - - Angers Monaco - - - - - - - -
02.03 - - Bordeaux Montpellier - - - - - - - -
02.03 - - Caen Paris S.G. - - - - - - - -
02.03 - - Guingamp Nantes - - - - - - - -
02.03 - - Lille Dijon - - - - - - - -
02.03 - - Lyon Toulouse - - - - - - - -
02.03 - - Marsilya St Etienne - - - - - - - -
02.03 - - Nice Strasbourg - - - - - - - -
02.03 - - Nimes Rennes - - - - - - - -
02.03 - - Reims Amiens - - - - - - - -
Fransa 1 Ligi - 28.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

09.03 - - Amiens Nimes - - - - - - - -
09.03 - - Dijon Reims - - - - - - - -
09.03 - - Marsilya Nice - - - - - - - -
09.03 - - Monaco Bordeaux - - - - - - - -
09.03 - - Montpellier Angers - - - - - - - -
09.03 - - Nantes Paris S.G. - - - - - - - -
09.03 - - Rennes Caen - - - - - - - -
09.03 - - St Etienne Lille - - - - - - - -
09.03 - - Strasbourg Lyon - - - - - - - -
09.03 - - Toulouse Guingamp - - - - - - - -
Fransa 1 Ligi - 29.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

16.03 - - Angers Amiens - - - - - - - -
16.03 - - Bordeaux Rennes - - - - - - - -
16.03 - - Caen St Etienne - - - - - - - -
16.03 - - Guingamp Dijon - - - - - - - -
16.03 - - Lille Monaco - - - - - - - -
16.03 - - Lyon Montpellier - - - - - - - -
16.03 - - Nice Toulouse - - - - - - - -
16.03 - - Nimes Strasbourg - - - - - - - -
16.03 - - Reims Nantes - - - - - - - -
17.03 - - Paris S.G. Marsilya - - - - - - - -
Fransa 1 Ligi - 30.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

31.03 - - Amiens Bordeaux - - - - - - - -
31.03 - - Dijon Nice - - - - - - - -
31.03 - - Marsilya Angers - - - - - - - -
31.03 - - Monaco Caen - - - - - - - -
31.03 - - Montpellier Guingamp - - - - - - - -
31.03 - - Nantes Lille - - - - - - - -
31.03 - - Rennes Lyon - - - - - - - -
31.03 - - St Etienne Nimes - - - - - - - -
31.03 - - Strasbourg Reims - - - - - - - -
31.03 - - Toulouse Paris S.G. - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic