Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar



SB Warnes - Destroyers Olmedo 1 - 0 Fuerza Amarilla Ceara 2 - 0 Palmeiras CSA Alagoano 0 - 4 Paranaense Internacional 1 - 1 Gremio Botafogo Ribeir 0 - 0 Guarani Operario 2 - 1 Club Regatas Cucuta 1 - 0 Club Santa Arsenal 3 - 0 Fiorentina Deportivo Cali 4 - 0 Jaguares Cordoba Libertad 1 - 0 Club Guarani Manucci Trujillo 2 - 1 UTC Cajamarca Univer Catolica 1 - 1 Aucas Columbus 2 - 1 Montreal Impact Philadelphia 2 - 0 Chicago Fire Toronto 1 - 3 Houston Dynamo Bayern Munich 3 - 1 Real Madrid Lanus 1 - 0 Rivadavia Sporting Kansas 0 - 2 FC Dallas Deportes Tolima 0 - 1 America de Cali Colorado 1 - 2 New York City Melgar 3 - 0 Gas Ayacucho Salt Lake 1 - 1 Minnesota Utd Vancouver 1 - 3 San Jose Machida 0 - 3 Tokushima Mito Hollyhock 3 - 1 Ryukyu Sangju Sangmu 2 - 0 Daegu S.Bluewings 1 - 2 Seongnam Ulsan Horang 2 - 1 Gangwon Ansan Greeners 1 - 0 Jeonnam Drag Ansan Police 3 - 2 Seoul ELand Daejeon Citizen 2 - 3 Suwon Fc Silkeborg 0 - 3 Horsens Fagiano Okayama 1 - 0 Montedio Yamagata Beijing Renhe 1 - 4 Shanghai Shenh Ural 3 - 0 Akhmat Grozny Juventus 2 - 3 Tottenham Guangdong ST 1 - 1 Sichuan Longfor Hebei China 2 - 2 Tianjin Quanjian Henan Jianye 0 - 0 Wuhan Zall Shandong Luneng 3 - 0 Shenzhen Fc Jiangsu Suning 1 - 0 Beijing Guoan Aalborg 1 - 1 Sonderjyske Esbjerg 1 - 1 FC Hobro Chongqing Lifan 2 - 2 Shanghai Sipg Standard Liege 2 - 1 Nice Goteborg 1 - 0 AFC United Malmo FF 1 - 1 IK Sirius Mjallby 2 - 0 Halmstad Lok.Moscow 2 - 1 Tambov Botafogo 0 - 1 Santos Randers FC 2 - 2 Brondby Hıfk Helsinki 1 - 0 RoPS Inter Turku 3 - 1 Honka KuPS Kuopio 0 - 0 Marieham Bohemians 3 - 0 St Patricks Clyde 2 - 3 Airdrieonians St. Johnstone 1 - 2 Ross County 1905 Bohemians 3 - 0 Mlada Boleslav Shamrock 7 - 0 Univ College Rampla Juniors 0 - 1 FC Cerro Norrkoping 3 - 0 Ostersund Oster 0 - 2 Trelleborg Midtjylland 2 - 1 Nordsjaelland Breidablik - Grindavik Fylkir 2 - 0 Vestmannaeyjar Brann 2 - 0 Stabaek KFUM 2 - 1 Aalesund Raufoss 3 - 1 Jerv FC Sandnes 2 - 0 Ullensaker Sogndal 5 - 2 Tromsdalen Nest Sotra 0 - 1 Notodden IK Start 3 - 1 Hamarkamera Strommen 1 - 1 Skeid Asker 2 - 1 Mjolner If Fram 3 - 0 Baerum Dinamo Moscow 0 - 0 Rubin Kazan Uni_San Martin 1 - 1 Real Garcilaso Teplice 1 - 5 Slavia Prague KA Akureyri 1 - 1 Akranes Ruzomberok 1 - 0 Nitra Spartak Trnava 2 - 0 Sered Zlate Moravce 1 - 2 DAC Dunajska Vitebsk 1 - 1 FC Minsk Danubio 1 - 2 Nacional DF Hajduk Split 2 - 0 Istra 1961 Molde 2 - 1 Sp.Sarpsborg Sandefjord 1 - 0 Kongsvinger Boston River 0 - 0 CA River LFC Montevideo 5 - 1 Atletico Fenix Union Comercio - Sport Boys Dynamo STP - Zenit Atletico Mineiro - Fortaleza Corinthians - Flamengo Nacional Potosi - Blooming Mushuc Runa - Barcelona SC Depor Santani - General Diaz Wilstermann - Bolivar KR Reykjavik - Stjarnan Vikingur Reykja - Valur Fram - Keflavik Atlanta Utd - DC United Racing Club - Boca Unidos Alianza Univ - D.Municipal Alianza Petrolera - Aguilas Doradas Chemnitzer 1 - 1 Mannheim 07 Uerdingen 1 - 0 Hallescher Kriens 1 - 0 FC Vaduz Young Boys 1 - 1 Servette Zurich 0 - 4 FC Lugano Atletico San Luis 0 - 2 UNAM Pachuca 1 - 3 Leon Club America 4 - 2 Monterrey Tigres 4 - 2 Morelia Necaxa 0 - 0 Cruz Azul Toluca 0 - 2 Queretaro CSMS Iaşi 1 - 0 Astra Giurgiu Dinamo Bucuresti - CS Craiova Zaglebie Lubin 1 - 1 Cracovia Krakow Legia Warszawa 1 - 2 Pogon Szczecin Danubio - CD Nacional Strongest - San Jose

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
DAN Danimarka Superligaen
Danimarka Superligaen - 12.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
06.10 - - Nordsjaelland Lyngby - - - - - - - -
06.10 - - FC Hobro Aalborg - - - - - - - -
06.10 - - Esbjerg Sonderjyske - - - - - - - -
06.10 - - Brondby Copenhagen - - - - - - - -
06.10 - - Odense Horsens - - - - - - - -
06.10 - - Silkeborg Midtjylland - - - - - - - -
06.10 - - Randers FC AGF Aarhus - - - - - - - -
Danimarka Superligaen - 13.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
20.10 - - Copenhagen Esbjerg - - - - - - - -
20.10 - - Aalborg Odense - - - - - - - -
20.10 - - Lyngby Brondby - - - - - - - -
20.10 - - Midtjylland Randers FC - - - - - - - -
20.10 - - Sonderjyske Nordsjaelland - - - - - - - -
20.10 - - Horsens FC Hobro - - - - - - - -
20.10 - - AGF Aarhus Silkeborg - - - - - - - -
Danimarka Superligaen - 14.Hafta Fikstürü Maç Sonuç Alt Üst Sonuç Özeti
Tarih Saat Kod Ev Sahibi Deplasman 1 0 2 Alt Üst İY MS

Kazandıran Kuponlar
27.10 - - Sonderjyske Aalborg - - - - - - - -
27.10 - - Esbjerg Midtjylland - - - - - - - -
27.10 - - Lyngby Horsens - - - - - - - -
27.10 - - Brondby Randers FC - - - - - - - -
27.10 - - FC Hobro Silkeborg - - - - - - - -
27.10 - - Odense Nordsjaelland - - - - - - - -
27.10 - - AGF Aarhus Copenhagen - - - - - - - -
İddaa

lig fikstürü

Ülke Fikstürü Sayfamızda Ülke Fikstürü Sayfamızda

iddaa Fikstür sayfamızda o sezon oynanan tüm karşılaşmaların fikstürünü ay olarak seçtiğinizde açılan sayfamızda o ay'a ait karşılaşmaları haftalar halinde ve o ülkedeki alt ligleri puan tablosunu tek sayfada görebilirsiniz.



Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic