Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar




Grasshoppers - Sion Luzern - Zurich St. Gallen - Young Boys Thun - Basel Neuchatel - FC Lugano CA River 0 - 0 Colon Royal Pari 1 - 0 Depor Macara Univer Catolica 6 - 0 Melgar Aguilas Doradas 3 - 2 Independiente Guangz Evergrande - Daegu Gyeongnam - Johor Dt Kashima Antlers - Shandong Luneng Melbo Victory - Sanfrecce Hiroshima Cerezo Osaka - Oita Trinita Jubilo Iwata - Shimizu S Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai Matsumoto Yamaga - Gamba Osaka Sagan Tosu - FC Tokyo Shonan Bellmare - Consadole Sapporo Vissel Kobe - Nagoya Grampus VVaren Nagasa - Yokohama FM FC Lviv - Zorya Lugansk FK Mariupol - Oleksandria Strommen - Bodo Glimt TPV Tampere - Ekenas IF Dunarea Calaraşi - Concordia Lok.Moscow - Ural Vitebsk - BGU Minsk OFI - Platanias Dinamo Zagreb - HNK Rijeka Arendal - Odd Grenland Asker - KFUM Baerum - Notodden Brattvag Il - Kristiansund BK Egersunds - Bryne Floro - Aalesund If Fram - Raufoss Grorud II - Hamarkamera Hodd - Sogndal Jerv FC - Sandefjord Kjelsas - Skeid Kvik Halden - Lillestrom Levanger - StjordalsBlin Moss - Kongsvinger Nardo - Ranheim Den Bosch - Ahead Eagles Excelsior - Waalwijk Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev Slavia Prague - Banik Ostrava Torpedo Zhodino - Soligorsk Gazişehir Antep - Osmanlıspor Adanademirspor - Hatayspor Fredrikstad - Sp.Sarpsborg Dinamo Bucuresti - CSMS Iaşi Kortrijk - Charleroi De Graafschap - Cambuur Lee Sp. Rotterdam - FC Oss Verona - Pescara Destroyers - Nacional Potosi Zulia - Palestino Criciuma 1 - 0 Guarani Bragantino 2 - 0 Figueirense

Bizi Takip Edin

Facebook Google Youtube RSS
  • TANITIM ALANINIZ !

    TANITIM ALANINIZ !

    KISA TANITIM YAZINIZ.
  • Ücretsiz İddaa Sitesi

    Ücretsiz İddaa Sitesi

    Sizler için hazırladığımız 2008 senesin den günümüze tüm verileri yüklü. Ücretsiz iddaa scripti tüm detayları için tıklayın.
  • Balık Avı İstanbul

    Balık Avı İstanbul

    usta balıkçı eşliğinde yakalama garantili yerlere götürerek tam bir aile ortamında keyifli gün geçirmenizi sağlıyoruz.
Geniş Ekran İddaa Programı iddaa bülteni | Sakat Cezalı Listesi

Maç Sonuç

İ.Y. Sonucu

Çifte Şans
Ev - Handikap - Dep Alt - Üst
Saat
Lig
Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 1 0 2 1-0 1-2 0-2 Han 1 0 2 Han Alt Üst

Bu Oranlı Biten Son 100 Maç
Maç Listesi Maç Sonuç Alt Üst Sonuç
Tarih Lig Kod Ev Sahibi Deplasman MBS 1 0 2 Alt Üst İY MS
06.09.2017 RUS1 546 Avangard Kursk Fakel - - - - - 1-0 2-0
04.05.2019 RUS1 398 Tambov Fakel 1,05 6,25 11,50 - - 0-0 0-0
30.03.2019 RUS1 299 Tambov Luch Vladivostok 1,20 4,00 9,00 - - 0-0 2-1
10.03.2019 RUS1 463 Tambov Tyumen 1,20 4,30 8,00 - - 0-1 1-1
04.05.2019 RUS1 271 SKA Khabarovsk Zenit II 1,30 3,45 7,00 - - 2-0 3-1
19.05.2019 RUS1 464 Dynamo STP Shinnik 1,35 3,40 6,25 - - 0-0 0-0
24.04.2019 RUS1 482 Tambov Shinnik 1,35 3,60 5,50 - - 0-0 1-0
10.03.2019 RUS1 527 Dynamo STP FK Armavir 1,45 3,40 4,60 - - 1-0 1-0
24.03.2019 RUS1 295 Khimki Zenit II 1,50 3,20 4,60 - - 0-0 3-0
03.03.2019 RUS1 441 SKA Khabarovsk Chertanovo 1,55 3,10 4,30 - - 1-2 1-3
30.03.2019 RUS1 280 Olimpiyets Nizh Fakel 1,60 2,90 4,30 - - 0-0 1-0
24.04.2019 RUS1 497 Olimpiyets Nizh Baltika 1,65 3,10 3,75 - - 0-0 0-0
17.03.2019 RUS1 417 SKA Khabarovsk Tom Tomsk 1,70 2,90 3,75 - - 1-0 1-0
24.04.2019 RUS1 460 SKA Khabarovsk Khimki 1,70 3,00 3,60 - - 0-1 0-1
03.03.2019 RUS1 467 Krasnodar II Luch Vladivostok 1,70 3,10 3,50 - - 2-0 2-1
19.05.2019 RUS1 436 Tom Tomsk Sp Moscow II 1,75 2,90 3,50 - - 0-1 2-1
19.05.2019 RUS1 440 Tyumen Zenit II 1,75 3,00 3,40 - - 0-0 1-2
18.04.2019 RUS1 454 Baltika Novosibirsk 1,80 2,70 3,60 - - 1-1 1-1
24.03.2019 RUS1 276 Rotor Volgog Novosibirsk 1,80 2,80 3,40 - - 1-0 2-0
03.03.2019 RUS1 446 Rotor Volgog Sp Moscow II 1,80 2,90 3,30 - - 0-0 0-0
13.04.2019 RUS1 284 Tambov Dynamo STP 1,80 3,00 3,20 - - 0-2 0-3
24.03.2019 RUS1 279 Dynamo STP SKA Khabarovsk 1,85 2,80 3,30 - - 1-0 2-0
13.04.2019 RUS1 258 Krasnodar II Fakel 1,85 2,90 3,20 - - 0-1 1-2
10.03.2019 RUS1 452 Tom Tomsk Krasnodar II 1,85 3,00 3,10 - - 0-0 0-0
04.05.2019 RUS1 344 Chertanovo Sp Moscow II 1,85 3,20 2,90 - - 0-0 1-0
24.03.2019 RUS1 275 Tom Tomsk Mordovia Saransk 1,90 2,60 3,45 - - 0-0 1-0
13.04.2019 RUS1 251 Novosibirsk Luch Vladivostok 1,90 2,70 3,30 - - 0-0 0-0
30.03.2019 RUS1 314 Baltika Khimki 1,90 2,80 3,20 - - 1-1 2-1
02.05.2018 RUS1 440 Yenisey Krasno Volgar Astrak 1.05 6.25 12.50 - - 0-0 2-1
28.04.2018 RUS1 334 Krylya Sovetov Fakel 1.10 5.50 10.00 - - 0-1 2-1
17.03.2018 RUS1 246 Yenisey Krasno Fakel 1.15 4.75 9.00 - - 1-0 1-0
18.11.2017 RUS1 282 Orenburg Fakel 1.20 4.00 9.00 - - 2-0 5-0
14.10.2017 RUS1 327 Krylya Sovetov Rotor Volgog 1.20 4.30 8.00 - - 0-1 1-1
04.11.2017 RUS1 272 Yenisey Krasno Sibir 1.25 3.75 8.00 - - 0-0 0-0
30.09.2017 RUS1 289 Krylya Sovetov Zenit II 1.25 4.00 7.00 - - 1-0 1-0
02.05.2018 RUS1 457 Orenburg Novosibirsk 1.30 3.50 7.00 - - 1-0 1-0
19.08.2017 RUS1 268 Yenisey Krasno Zenit II 1.30 3.75 6.25 - - 1-1 2-1
27.08.2017 RUS1 597 Krylya Sovetov Sibir 1.35 3.60 5.50 - - 1-0 3-0
26.08.2018 RUS1 491 SKA Khabarovsk Luch Vladivostok 1.40 3.30 5.50 - - 0-0 0-0
19.08.2017 RUS1 299 Orenburg Luch Vladivostok 1.40 3.50 5.00 - - 1-0 2-0
25.11.2017 RUS1 234 Yenisey Krasno Baltika 1.45 3.40 4.60 - - 0-0 1-1
02.05.2018 RUS1 465 Baltika Shinnik 1.50 3.20 4.60 - - 0-0 0-0
20.08.2017 RUS1 596 Sp Moscow II Rotor Volgog 1.50 3.30 4.30 - - 1-1 2-2
18.11.2017 RUS1 302 Baltika Avangard Kursk 1.55 3.10 4.30 - - 1-0 1-0
21.04.2018 RUS1 340 Rotor Volgog Luch Vladivostok 1.55 3.20 4.40 - - 2-0 4-2
29.07.2018 RUS1 497 Dynamo STP Khimki 1.55 3.20 4.50 - - 2-0 3-2
24.09.2017 RUS1 624 Baltika Tom Tomsk 1.55 3.30 4.00 - - 2-1 2-1
29.07.2018 RUS1 454 Shinnik Sp Moscow II 1.55 3.40 4.00 - - 0-1 1-1
24.10.2018 RUS1 471 Mordovia Saransk Zenit II 1.60 2.95 4.35 - - 1-0 1-0
18.11.2017 RUS1 383 Dynamo STP Luch Vladivostok 1.60 3.10 4.00 - - 0-2 3-2
19.08.2017 RUS1 298 Dynamo STP Tom Tomsk 1.60 3.20 3.75 - - 1-0 2-0
08.11.2017 RUS1 145 Sp Moscow II Avangard Kursk 1.60 3.30 3.60 - - 0-0 0-1
08.11.2017 RUS1 152 Khimki Olimpiyets Nizh 1.65 3.10 3.75 - - 0-1 0-2
19.08.2017 RUS1 301 Volgar Astrak Avangard Kursk 1.65 3.20 3.60 - - 1-1 1-1
12.05.2018 RUS1 203 Yenisey Krasno Dynamo STP 1.65 3.30 3.40 - - 0-1 2-1
20.10.2018 RUS1 332 Sp Moscow II Chertanovo 1.65 3.40 3.30 - - 0-0 0-2
19.09.2018 RUS1 496 Chertanovo Luch Vladivostok 1.70 2.90 3.75 - - 0-0 1-1
07.10.2017 RUS1 225 Kuban Krasno Luch Vladivostok 1.70 3.00 3.60 - - 0-0 0-0
02.09.2017 RUS1 197 Zenit II Fakel 1.70 3.10 3.50 - - 1-1 4-1
21.04.2018 RUS1 260 Novosibirsk Tyumen 1.70 3.20 4.00 - - 0-1 0-2
04.11.2017 RUS1 290 Olimpiyets Nizh Tom Tomsk 1.75 2.90 3.50 - - 0-0 0-0
19.08.2017 RUS1 363 Sibir Olimpiyets Nizh 1.75 3.00 3.40 - - 1-0 1-1
29.07.2018 RUS1 481 Mordovia Saransk Krasnodar II 1.75 3.00 3.60 - - 0-1 1-2
02.09.2017 RUS1 191 Baltika Kuban Krasno 1.75 3.10 3.30 - - 3-0 5-1
04.11.2018 RUS1 488 Chertanovo Zenit II 1.75 3.20 3.20 - - 3-0 4-0
18.11.2017 RUS1 403 Khimki Tom Tomsk 1.80 2.80 3.40 - - 2-0 3-1
30.09.2017 RUS1 274 Luch Vladivostok Rotor Volgog 1.80 2.90 3.30 - - 0-1 1-1
29.10.2017 RUS1 501 Tom Tomsk Luch Vladivostok 1.80 3.00 3.20 - - 0-0 0-0
27.08.2017 RUS1 543 Kuban Krasno Sp Moscow II 1.80 3.10 3.10 - - 1-0 2-3
14.10.2017 RUS1 305 Tom Tomsk Fakel 1.85 2.80 3.30 - - 1-0 1-0
04.11.2017 RUS1 341 Kuban Krasno Volgar Astrak 1.85 2.90 3.20 - - 0-1 1-1
27.08.2017 RUS1 563 Avangard Kursk Zenit II 1.85 3.00 3.00 - - 1-0 1-1
16.09.2017 RUS1 439 Dynamo STP Tyumen 1.85 3.00 3.10 - - 1-0 2-0
27.08.2017 RUS1 535 Tom Tomsk Tyumen 1.85 3.10 3.00 - - 0-0 0-0
04.11.2017 RUS1 258 Luch Vladivostok Khimki 1.90 2.80 3.20 - - 0-0 1-1
02.09.2017 RUS1 195 Tyumen Khimki 1.90 2.90 3.00 - - 1-1 2-2
12.05.2018 RUS1 204 Zenit II Shinnik 1.90 3.00 2.90 - - 1-0 1-0
10.11.2018 RUS1 246 Rotor Volgog Avangard Kursk 1.95 2.60 3.30 - - 0-0 1-0
18.11.2018 RUS1 300 FK Armavir Tyumen 1.95 2.70 3.15 - - 0-0 1-0
28.04.2018 RUS1 238 Luch Vladivostok Kuban Krasno 1.95 2.80 3.00 - - 1-2 2-2
12.08.2018 RUS1 628 Tyumen Mordovia Saransk 1.95 2.85 3.00 - - 0-0 1-1
12.11.2017 RUS1 364 Rotor Volgog Tyumen 1.95 2.90 2.90 - - 1-1 1-2
19.05.2019 RUS1 427 Luch Vladivostok Fakel 2,00 2,60 3,20 - - 0-0 1-0
13.04.2019 RUS1 333 FK Armavir Khimki 2,00 2,70 3,00 - - 0-1 0-2
03.03.2019 RUS1 460 Khimki Fakel 2,00 2,80 2,90 - - 1-1 1-1
24.04.2019 RUS1 473 Tyumen Sp Moscow II 2,00 2,90 2,80 - - 1-2 1-2
17.03.2019 RUS1 490 Mordovia Saransk Luch Vladivostok 2,05 2,50 3,20 - - 0-0 0-0
24.03.2019 RUS1 277 Fakel Baltika 2,10 2,70 2,80 - - 1-0 1-1
10.03.2019 RUS1 482 Chertanovo Mordovia Saransk 2,10 2,80 2,70 - - 0-0 0-2
16.03.2019 RUS1 239 Tyumen Chertanovo 2,10 2,90 2,60 - - 0-0 0-0
24.03.2019 RUS1 273 Luch Vladivostok Tyumen 2,20 2,55 2,85 - - 1-1 1-1
24.04.2019 RUS1 476 Krasnodar II Rotor Volgog 2,20 2,70 2,70 - - 0-0 0-0
11.05.2019 RUS1 270 Luch Vladivostok Sp Moscow II 2,20 2,80 2,60 - - 0-0 2-0
19.05.2019 RUS1 428 SKA Khabarovsk Olimpiyets Nizh 2,25 2,50 2,85 - - 1-0 1-0
03.03.2019 RUS1 447 Novosibirsk Tyumen 2,30 2,70 2,50 - - 2-0 2-0
30.03.2019 RUS1 272 Tyumen Tom Tomsk 2,40 2,60 2,50 - - 1-0 1-2
03.03.2019 RUS1 496 FK Armavir Tom Tomsk 2,40 2,70 2,40 - - 0-0 0-0
04.05.2019 RUS1 270 Luch Vladivostok Shinnik 2,45 2,40 2,65 - - 0-1 0-2
04.05.2019 RUS1 364 FK Armavir Olimpiyets Nizh 2,50 2,50 2,50 - - 0-1 2-1
30.03.2019 RUS1 275 Novosibirsk Chertanovo 2,50 2,70 2,30 - - 0-1 1-2
16.03.2019 RUS1 248 Krasnodar II Dynamo STP 2,50 2,90 2,20 - - 0-1 0-2
24.04.2019 RUS1 472 Novosibirsk Tom Tomsk 2,60 2,60 2,30 - - 1-0 1-0
03.03.2019 RUS1 453 Olimpiyets Nizh Dynamo STP 2,70 2,70 2,20 - - 0-0 0-0
10.03.2019 RUS1 449 Luch Vladivostok SKA Khabarovsk 2,80 2,60 2,20 - - 0-0 0-2
30.03.2019 RUS1 315 Mordovia Saransk Dynamo STP 2,80 2,70 2,10 - - 0-0 0-2
30.03.2019 RUS1 273 Zenit II Rotor Volgog 2,90 2,80 2,00 - - 0-0 0-1
24.10.2018 RUS1 455 SKA Khabarovsk Baltika 2.00 2.60 3.15 - - 0-0 1-1
12.08.2018 RUS1 627 Tom Tomsk Olimpiyets Nizh 2.00 2.65 3.10 - - 0-1 0-1
24.09.2017 RUS1 546 Tyumen Avangard Kursk 2.00 2.80 2.90 - - 1-0 4-0
24.09.2017 RUS1 515 Sibir Dynamo STP 2.00 2.90 2.80 - - 0-1 1-1
10.03.2018 RUS1 257 Rotor Volgog Sp Moscow II 2.00 3.00 2.70 - - 1-0 1-0
14.10.2017 RUS1 328 Shinnik Baltika 2.10 2.70 2.80 - - 1-0 1-0
16.09.2017 RUS1 240 Luch Vladivostok Zenit II 2.10 2.80 2.70 - - 1-0 1-1
19.08.2017 RUS1 290 Khimki Shinnik 2.10 2.90 2.60 - - 0-2 0-3
24.11.2017 RUS1 162 Zenit II Sp Moscow II 2.10 3.10 2.50 - - 0-1 1-1
17.07.2018 RUS1 416 Mordovia Saransk Olimpiyets Nizh 2.20 2.60 2.80 - - 1-1 2-2
30.09.2017 RUS1 304 Shinnik Tambov 2.20 2.70 2.70 - - 0-0 1-0
27.08.2017 RUS1 542 Khimki Dynamo STP 2.20 2.80 2.60 - - 0-0 0-1
13.10.2018 RUS1 262 Luch Vladivostok Avangard Kursk 2.20 2.90 2.45 - - 0-0 0-0
08.11.2017 RUS1 149 Orenburg Yenisey Krasno 2.20 2.90 2.50 - - 0-0 1-0
24.11.2018 RUS1 240 Novosibirsk Fakel 2.30 2.60 2.60 - - 2-0 2-0
30.09.2017 RUS1 320 Dynamo STP Orenburg 2.30 2.70 2.50 - - 0-1 0-1
24.09.2017 RUS1 529 Rotor Volgog Kuban Krasno 2.30 2.90 2.40 - - 1-1 2-1
28.10.2018 RUS1 474 Zenit II Tyumen 2.30 3.00 2.30 - - 0-0 0-0
14.11.2018 RUS1 427 Chertanovo Olimpiyets Nizh 2.35 2.75 2.45 - - 0-0 3-1
18.11.2018 RUS1 248 Rotor Volgog Tom Tomsk 2.40 2.50 2.60 - - 0-0 0-0
18.08.2018 RUS1 377 Avangard Kursk Baltika 2.40 2.70 2.40 - - 0-2 0-2
24.03.2018 RUS1 298 Kuban Krasno Baltika 2.40 2.90 2.30 - - 0-1 0-1
31.03.2018 RUS1 318 Tambov Krylya Sovetov 2.50 2.70 2.30 - - 0-1 0-2
28.10.2018 RUS1 428 Shinnik Dynamo STP 2.50 2.90 2.20 - - 0-0 1-1
08.08.2018 RUS1 461 Avangard Kursk Rotor Volgog 2.60 2.60 2.30 - - 1-0 1-0
18.11.2018 RUS1 286 Olimpiyets Nizh Tambov 2.60 2.70 2.25 - - 1-0 1-0
16.09.2017 RUS1 311 Tom Tomsk Sp Moscow II 2.60 2.80 2.20 - - 1-1 1-2
04.11.2017 RUS1 292 Sp Moscow II Tambov 2.60 2.90 2.10 - - 0-2 0-3
17.07.2018 RUS1 418 Avangard Kursk Shinnik 2.70 2.55 2.30 - - 1-1 1-2
02.09.2017 RUS1 192 Orenburg Krylya Sovetov 2.70 2.70 2.20 - - 1-1 3-2
15.04.2018 RUS1 441 Tom Tomsk Baltika 2.70 2.80 2.10 - - 0-0 1-0
12.05.2018 RUS1 202 Tambov Orenburg 2.70 3.00 2.00 - - 1-0 1-1
17.07.2018 RUS1 413 Tyumen Baltika 2.80 2.70 2.10 - - 3-0 4-1
27.08.2017 RUS1 546 Rotor Volgog Baltika 2.80 2.90 2.00 - - 0-0 0-1
18.11.2018 RUS1 327 Zenit II Luch Vladivostok 2.90 2.60 2.10 - - 0-0 0-1
14.10.2017 RUS1 373 Sibir Orenburg 2.90 2.80 2.00 - - 0-0 0-1
18.11.2018 RUS1 285 Khimki Dynamo STP 2.90 2.90 1.95 - - 0-0 0-0
11.05.2019 RUS1 325 Avangard Kursk Dynamo STP 3,20 2,90 1,85 - - 1-1 2-1
03.03.2019 RUS1 461 Mordovia Saransk Tambov 3,20 3,00 1,80 - - 0-0 1-3
24.04.2019 RUS1 459 Luch Vladivostok Dynamo STP 3,75 3,20 1,60 - - 0-0 0-1
07.04.2018 RUS1 279 Volgar Astrak Novosibirsk 3.00 2.90 1.90 - - 0-0 0-0
27.08.2017 RUS1 544 Luch Vladivostok Tambov 3.10 3.00 1.85 - - 0-0 0-0
30.09.2017 RUS1 321 Khimki Baltika 3.20 2.80 1.90 - - 0-0 1-0
16.09.2017 RUS1 308 Khimki Tambov 3.20 2.90 1.85 - - 0-1 1-1
10.03.2018 RUS1 247 Luch Vladivostok Orenburg 3.20 3.00 1.80 - - 0-0 1-0
15.04.2018 RUS1 473 Fakel Luch Vladivostok 3.30 2.70 1.90 - - 1-1 3-1
04.03.2018 RUS1 520 Dynamo STP Krylya Sovetov 3.30 2.90 1.80 - - 0-1 1-3
16.09.2017 RUS1 310 Olimpiyets Nizh Yenisey Krasno 3.30 3.10 1.75 - - 0-2 0-2
21.04.2018 RUS1 301 Fakel Olimpiyets Nizh 3.30 3.10 1.80 - - 1-0 4-0
02.05.2018 RUS1 466 Fakel Tom Tomsk 3.40 2.70 1.85 - - 0-0 0-1
19.08.2017 RUS1 291 Tyumen Krylya Sovetov 3.40 3.00 1.75 - - 0-1 0-2
04.11.2017 RUS1 289 Avangard Kursk Krylya Sovetov 3.50 2.90 1.75 - - 0-2 2-4
10.11.2018 RUS1 259 Krasnodar II Tambov 3.50 3.10 1.70 - - 2-0 2-0
18.11.2018 RUS1 249 Novosibirsk SKA Khabarovsk 3.60 2.75 1.80 - - 1-1 1-1
18.11.2017 RUS1 286 Volgar Astrak Krylya Sovetov 3.60 3.00 1.70 - - 0-1 0-1
27.08.2017 RUS1 596 Fakel Yenisey Krasno 3.60 3.20 1.65 - - 1-0 1-3
12.11.2017 RUS1 389 Zenit II Orenburg 3.75 3.10 1.65 - - 1-1 1-2
29.07.2018 RUS1 499 Chertanovo Baltika 3.75 3.20 1.60 - - 0-1 3-1
29.10.2017 RUS1 520 Tyumen Yenisey Krasno 4.00 3.30 1.55 - - 1-1 1-1
14.11.2018 RUS1 434 Zenit II Tom Tomsk 4.30 2.90 1.60 - - 0-0 0-1
25.11.2017 RUS1 278 Fakel Tambov 4.30 3.10 1.55 - - 1-1 1-2
21.10.2017 RUS1 383 Kuban Krasno Krylya Sovetov 4.30 3.30 1.50 - - 0-0 2-1
30.09.2017 RUS1 280 Tom Tomsk Yenisey Krasno 4.60 3.40 1.45 - - 0-1 1-1
04.05.2019 RUS1 276 Novosibirsk Dynamo STP 5,00 3,20 1,45 - - 0-1 0-1
17.03.2019 RUS1 426 Novosibirsk Tambov 5,00 3,50 1,40 - - 0-1 0-2
24.03.2019 RUS1 278 Chertanovo Tambov 5,50 3,60 1,35 - - 0-0 0-1
15.04.2018 RUS1 509 Volgar Astrak Tambov 5.00 3.50 1.40 - - 0-1 1-2
21.04.2018 RUS1 341 Zenit II Krylya Sovetov 6.25 3.40 1.35 - - 0-1 0-2
07.10.2017 RUS1 244 Fakel Krylya Sovetov 8.00 4.30 1.20 - - 1-0 1-0

iddaa bülteni, iddaa sakat cezalı listesi, idda bülten sayfamızda bugünkü iddia bültenini, yarınki iddaa bültenini bulabilirsiniz

İddaa

iddaa bülteni

İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda İddaa Programı (LİG ve MAÇ KODU) Tıkladığınızda

İddaa programı iddaa bülteni sayfamızda maçları oranları ile birlikte sıralı halde görebilirsiniz.Bu sayfamızda sırası ile (MS) Maç Sonuç oranları, (İY) İlk Yarı Oranları, (ÇŞ) Çifte Şans Oranları, Handikaplı maç oranları ve Alt Üst oranlarını bulabilir ve iddaa programı - iddaa bülteni sitenize ekleyebilrsiniz

İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda İddaa Bülteni ( Takım İsmi ve Maç Oranı) Tıkladığınızda

İddaa Programı - İdda bültenimizde bir takımın ismini tıkladığınızda Örneğin (Barcelona) açılan sayfamızda bu takımın fikstürünü evinde ve deplasmanda oynadığı maçların kaç gollü.. Devamı İddaa'nın açıkladığı oranlardan herhangi bir maç sonucu oranını tıkladığınızda Örneğin ev sahibi takımın galibiyetine 2.50 idda oran veriliyor bu oranı tıkladığınızda 2.50 oranlı tüm..Devamı

Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni Geniş Ekran İddaa Programı - Detaylı İddaa Bülteni

Bu sayfamızda sırası ile Maç sonucu Oranları, İlk Yarı Sonucu Oranları, Çifte Şans, Handikaplı Oranlar,Alt - Üst Oranları, Karşılıklı Gol Var Yok oranları, Toplam gol Oranları,ve ilk yarı ikinci yarı oranları tek sayfa halinde bir tıklamanızla karşınıza geliyor.

Kazandıran Kuponlar

Kazandıran Kuponlar
Yandex.Metrica Spor Haberleri İddaa Sonuçları Autosurf Websyndic